Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Help_zsu_mk
Додано 14 лип 2024

Help_zsu_mk

@help_zsu_mk
Кількість підписників: 1 323
Фото: 6,310
Відео: 527
Посилання: 632
Опис:
Група звітності 🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/33MqpbvWDH 💳Номер картки Банки 5375 4112 0118 1141 Офіційний волонтерський рахунок (AT “Універсал Банк”(Монобанк)): UA133220010000026209309478139 Зворотній зв'язок - @Help_zsu_mk_admin

👥 Кількість підписників

1 323
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: +44

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 502 25-11-07 14:28
Шановна спільното!Ситуація із зборами та виготовленням павербанків наразі дуже складна. Ми звертаємось до вас по допомогу — нам потрібні донати, бо без них ми не можемо відновити запис у чергу й надалі підтримувати наших захисників.Разом з тим, ми докладаємо всіх зусиль, щоб продовжувати роботу.У співпраці з Exist.ua запущено нову ініціативу(відео на каналі): у розділі «Допомога ЗСУ» на сайті партнера з’явилися наші павербанки за ціною 9999 грн. Кожен такий придбаний павербанк дає змогу виготовити мінімум вісім павербанків для фронту.Ми спілкувалися з військовими, щоб зрозуміти, за якою ціною вони були б готові придбати подібний пристрій - максимальна прийнятна вартість, яку ми почули - 5000 грн. Тому на сайті встановлена ціна вище - щоб наші захисники не купували ці павербанки, а й далі отримували їх безкоштовно.На цих павербанках буде логотип нашого партнера Exist.ua — це наша подяка за підтримку. Лише нашою спільною працею та відкритою співпрацею ми можемо допомагати далі.Разом - сильні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 248 25-09-14 16:02
Звіт по двом автівкам! Передусім дякуємо Рінату – за чергове спонсорство у закупівлі автівок. Олександру та Ірині – за додаткове фінансування.Руслану та його команді з Польщі – за підбір та організацію перегону з Норвегії.Благодійному фонду "ВОЗКО", Андрію та Тетяні – за документальний супровід усього процесу: від отримання у Польщі до передачі у в/ч.Любомиру та Ганні – за перегін із Жешува до Львова.Віталію зі Львова – за безкоштовне паркування автівок протягом двох тижнів.В’ячеславу та Ользі – за покриття витрат на пальне зі Львова до Миколаєва.Олександру та Наталі – за перегін зі Львова до Миколаєва.Олексію та двом Сергіям – повне обслуговування та ремонт. Андрію та Світлані – за каністри під пальне (10 та 13 штук до автівок), повний бак дизеля до Mercedes Vito.Віктору та Леоніду – за магнітолу для L200.Всім підписникам нашої спільноти – за донати, які профінансували ремонт автівок у Миколаєві.Олександру – за організацію всього проєкту та ведення логістики.Командна робота! Разом сильні!🤝🇺🇦
👁 205 25-03-11 17:30
Раніше в звітах по посилках ви могли помітити, що ми отримали в донат зарядну станцію EcoFlow River Max. Вона мала вигляд нової, але мала проблеми з додатковою батареєю.Після отримання ми провели тестування – станція працювала, але це версія MAX, яка передбачає додаткову батарею, і тут була проблема. Андрій відновив роботу BMS на додатковій батареї!Ця зарядна станція – черговий приклад того, як прилад, який не змогли відремонтувати в сервісі, у нас отримує нове життя та їде на передову. Це не перший випадок із подібними донатами. Колись хлопці передали нам повністю вигорілу зарядну станцію, з якої ми виготовили павербанки. А з решти деталей Андрій зміг відремонтувати щонайменше чотири зарядні станції, що приїхали на ремонт до нас з фронту! Доречі, кожух охолодження попередній сервіс схоже, що загубив, але у нас був погорілець😅.Щиро дякуємо Віктору Васильовичу за цей цінний донат! Завдяки Вам ми змогли закрити запит, який бійці чекали більше місяця. Вона вже їде до них.Разом до перемоги!🇺🇦🇺🇦🇺🇦