Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - healthy_sexy
Додано 06 січ 2025

healthy_sexy

@healthy_sexy
Кількість підписників: 9
Фото: 815
Відео: 481
Посилання: 238
Опис:
You can view and join @healthy_sexy right away.
Джерело

healthy_sexy | Чому кава після 12:00 - це не “ой нічого страшного”, а ваша вечірня тр...

Логотип телеграм спільноти - HEALTHY IS A NEW SEXY healthy_sexy @healthy_sexy
1 300 Охват/переглядів 2025-06-25 14:31 Повідомлення №1769
Чому кава після 12:00 - це не “ой нічого страшного”, а ваша вечірня тривожність у чистому вигляді👀☕️☕️☕️📌Коли ви п’єте каву після 12:00, ви крадете в себе ніч.⠀Кофеїн має період напіввиведення близько 6 годин. Тобто кава о 14:00 = кофеїн у крові ще о 20:00. А далі привіт, ламаний сон і ранковий розбитий стан. 📌Матча трохи м’якше, але все одно має такий собі вплив👀🍵Матча повільніша за каву, але містить теїн (аналог кофеїну) + L-теанін, що трохи пом’якшує ефект. Але нервову систему вона теж стимулює особливо якщо в вас стрес і наднирники вже втомлені. 📌Кофеїн впливає на кортизол.⠀Після обіду рівень кортизолу природно падає організм готується до спокою. А ви такі: бах еспресо. І отримуєте сплеск кортизолу + збої в добовому ритмі. З часом гормональна дезрегуляція. 📌 А потім приходить тривожність. Без причини. Просто так.⠀Але це не просто тривожність - це наслідки невчасно випитої кави. Збій в аденозиновому рецепторі, поганий сон, затуманення свідомості вранці. 📌Трав’яні напої це не “нічого”. Це баланс.⠀Після 15:00 вашому тілу потрібне заспокоєння, а не стимуляція. Чага, лемонграс, шипшина, лаванда це не просто чаї. Це ваші союзники в гормональному балансі.Тому, якщо хочете добре спати, не пийте каву після 12 і матчу після 15. Пийте трав’яні чаї🌿. Організм подякує сном, спокоєм і настроєм