Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1059 (9/4/26)1506 день повномасштабного вторгнення. — А нахуй ви...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
125 Охват/переглядів 2026-04-10 06:42 Повідомлення №1596
День 1059 (9/4/26)1506 день повномасштабного вторгнення. — А нахуй ви сушите цедру?— Ну, щоб суха була:)Паски-паски-паски. Тільки і розмов, як про паски. Навіть хайд на вихідні вирішили не відкривати, щоб не порушувати порядок на тимчасовому місці пакування пасок. Такий собі міні завод вийшов:)Дізнався ціну на Pectinex Ultra SP-L і прихуїв. Як, бляха, так він коштує 200$ за 1л? Поки готувались до вихідних, думав над концепцією для олдфешена. Треба щось ефектне, в нашому стилі, щоб горіло вогнем, щоб палало.Приїхав Вустеширський соус від Sauceside. Запах приємний, насичений, оцетний, але не ріже ніс. Від оцту переходить в умамі. Є баланс кисло-солодкого. Відчувається тамаринд. Мені подобається. Залишилось затестити в нашому бладі мері соусі.Ще сьогодні приїхав їх соус Bloody Mary. Густий, текстурний, насичений. Подобається. Будемо з Вікою проводити тести на домашній Мічеладі:)Йобаний натуральний гранатовий сік, скільки шукаєш — ніде немає. Треба подумати, де ще він може продаватись.. Попросив шефа, щоб дав завдання закупщику.Протяг з дверей, холодно на сервісі, мерзнуть ноги. Коли вже літо?