Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 598
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1057 (7/4/26)1504 день повномасштабного вторгнення. Сьогодні кор...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
115 Охват/переглядів 2026-04-08 10:00 Повідомлення №1594
День 1057 (7/4/26)1504 день повномасштабного вторгнення. Сьогодні коротка зміна. Треба вийти в храм на тренінг — наливати алкоголь та крутити коктейлі.Зустрілись з барбеком Льохою перед дверима, поки курили узгодили план дій — прибрати і підготувати вітраж, після чого приступили до роботи. До тренінга ще 73 хвилини. Встигнемо підготуватись і кави попити:)Я наводжу порядок на вітражі і дізнаюсь, що буде працювати центрум. Потім дізнаюсь про програму тренінга і, що треба буде на сьогодні. За 20хв до початку отримую повідомлення з техкартами. Матюкаюсь. Поки Льоха біжить в магазин за огірками, я дотарюю центрум. Далі, поки наша господарочка Іра на слайсері нарізає огірки для спріца на новому джині хендрікс, Льоха нарізає цедру для того ж спріца. Впорались. Можна працювати.З цікавого, в перервах між наливанням, послухав цікавих історій про Таламор так Хендрікс. Скуштував новий білий Another Hendrick's. Смачний і ароматний, як і весь хендрікс:)Добре пройшов тренінг. Хоч я послухав лише половину теоретичної частини, під кінець приготував купу олдфешенів, переговорив з Андрієм, і задумався, може і собі взяти участь в змаганнях з Манкі олдфешном?На ластколі готував всім бажаючим Рейка-тоніки та джинтоніки на новому Хендріксі. Приємні зібрались люди. І телеграм канали читають хороші:)Після івенту, поки чекав на штатку, прийняв участь в фотосесії, готуючи бек-ту-бек з Андрієм віскі та нью йорк сауери. Потім попросив зробити мені фото. Закінчилось все тим, що я не встиг опам'ятатись як зайнявся підготовкою до Львову. Вийшов Олесь на декілька годин на підробітку..