Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦

@hackyourmom
Кількість підписників: 45 443
Фото: 9,100
Відео: 1,830
Посилання: 7,210
Опис:
Канал хакерів з науково популярним, пізнавальним і технічним контентом з акцентом на кібербезпеку, а іноді і без. Гротеск, з описом, поганим гумором, помилками і купою оціночних суджень, для соціопатів #rtfm Звʼязок: https://t.me/hymsupport_bot

👥 Кількість підписників

45 443
Середній/День:: +29
Середній/Тиждень:: +197
Середній/Місяць:: +2066

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 083
Середній/День:: 5,620
Середній/Тиждень:: 8,294
ERR: 15.59%

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 4.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Після «плівок Міндіча» наш «потужний» гарант вчергове зібрався зі своїми друзяками і ввів санкції РНБО 😂 в3,14зду суди, в 3,14зду всі державні інституції, дайте «Вові» вже керувать прямими дєкрєтами і рішеннями РНБО, дайош вже «потужну ДЖАМАХІРІЮ»🤣«Вова» схоже навіть не розуміє в чому сюр🙃після корупційного скандалу з ручним керуванням і призначенням своїх друзів та смотрящіх від «Кварталу» на ключові посади в країні. Після розкрадання всього від енергетики, до оборонної компанії та державного банку. Він збирає інший клуб повністю підконтрольних йому друзів з РНБО, члени якого теж є фігурантами тих самих плівок (Єрмак, Умєров) і виносить санкції на 3 роки по Міндічу і Цукерману 😅 ну ахуєть тєпєрь 🤦‍♂️ вони тупо позовом одним в Європейських Судах цю їб@ну єрєсь визнають політичним переслідуванням і трахнуть країну ще разА найсмішніше це додатковий строк Бєнє, типу він «ініціатор». Повна ганьба, ручна помста, тотальний ідіотизм. А ви подумайТЕ: так хто той «Вова» якому будували дім з «Андрієм» та Міндічем?
Тут навалило стільки цікавих подій, але зливати інфу можу лише загальними мазками. Коротше, був такий тіп Хтум, на закритому кацапському форумі накатав за мене поста і серед свинопатріотичного лайна, чувак раптом прозрів, що зі мною випадок клінічно особливий. Бо я не просто в курсі всієї внутрішньої кухні свинарні і чітко шарю, як там усе крутиться, а ще й дохуя кого знав особисто.​Так от, до чого це я розпинаюся: розуміння їхнього ланцюжка розробки і того, який підор у чому брав участь, призвели до несподівано єбєйших проривів. І в'їбали вони навіть не на тактичному, а на стратегічному рівні (тут без спойлерів). Дійшло до того, що це навіть наші «партнери» помітили.​Ще минулого року мені підігнали акаунт Vortex-а. Юзати можна, але там такі, блять, політики безпеки, що треба писати пояснювальну, навіть якщо ти невчасно перднув. Мене такий розклад не влаштував: та історія закінчилася тим, що вони мене в край заїбали, я запустив на полідок їм майнер на максималках, після чого видалив нахуй весь проєкт і пішов.​Нещодавно наші партнери почули про мій новий двіж. Двіж просто єбєйший. Хотіли по држбі. Але так просто зараз в Україні можуть дати тільки в рот або пизди — минули ті часи, коли партнерам усе перепадало на халяву.​А тепер до суті цієї прелюдії: вони мене все ж таки вирішили трохи підігріти і замість Вортекса підсунули іншу площадку з прямим доступом до заліза. Ну, логи там є, але в рамках пристойності — точно не Гугл з його гдобальним стеженням. Нормальна площадка, тим більше що на шару.А тут цікаве: ​я ж, блять, взагалі не CTFник, весь мій CTF зводиться до дисципліни «найобка кацапа». Але відмовити собі в задоволенні поковиряти зсередини площадку, де я працював, просто не міг. Тим більше що мені потрібен був особливий конфіг відяхи, а сапорт дуже вяло теребів пису замість роботи, тож я вирішив усе зробити сам.Зробив. ​У підсумку маємо:​IDOR, ​Unsanitized input * І, як вишенька на торті — повний, блять, промпт-інжект на тачці з прапорцями, де LLM-ка може юзати тулзи.​Знайди я таку діру років 15 тому, то зараз би всі ці їхні відяхи вже тихенько майнили б мені лайткоїни. Але я чувак вдячний, тому закинув їм репорт. Вони просто ахуїли і сказали, що можу юзати їхні ресурс скільки влізе.​Потужно. У нас таки буде своя національна LLM-ка з кібербезпеки. Прям от скоро запущу. Залишилися лічені штрихи. Авторизація через Дельту/Резерв — на автоматі, всім іншим смертним — тільки через поручителів. Заявки від військових частин буду обслуговувати. Доступ буде платний, але дешевше за будь-який західний аналог. Є ще один маленький нюанс, який ми позапозичили в Anthropic, але розказувати не буду і підтверджувати теж — нехай вороги самі собі єбуть мізки.​Що ще цікаво: знайшовши промпт-інжекти в одному хиарному хостінгу, я подумав — а може, це не одиничний провтик, а цілий паттерн у цих хмарних контор? І дійсно, вчора знайшов ще один, кинув репорт. Тепер мені винні вже дві хмарні контори. А Україна ж у нас країна відкрита до нових технологій, але бідна, тож двіжки з похеку, реверсу, соцінженерії та тактичної аналітики я тепер можу запускати одночасно.​Одразу попереджаю: правил і обмежень не буде, але за нецільове використання настане неминуча пізда. Але по русні можно. Русню треба єбати.
Головний фахівець країни по кібер питаннях, та найпотужніший експерт з КіберСил - Марʼяна Безугла Безумна, знову виправдала те, як ми її тут називаємо 🤪 вона напала на іншого депутата, прямо на трибуні Верховної Ради під час виступу про КіберСили 🤷‍♂️ Нагадаємо, що явно не пролікована лікар за освітою, Марʼяна - була призначена преЗЕдентом разом з його другом дитинства - Іваном Бакановим, реформувати СБУ🤣 Там вони проїб@ли всю державну безпеку, Маріуполь і Херсон. І Ваня не сидить і навіть не в розшуку як Міндіч. А Марʼяну змогли випиздити з посади заступниці голови комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки лише у вересні 2024 рокуСлуги Народа Урода вчора вчергове продемонстрували «конструктивну» поведінку під час війни. І цю битву лайна та мочі транслювали на нАціАнальному УріноМарафоні перед тим, як сказали що депутати змогли проголосувати лише 3 з 9 законопроектів. Частина з яких на пряму впливають на те, чи отримає Україна кредит від МВФ. ЗЕ команда 💪 клуб даунів та випадкових лояльних людей
MindTrace — інструмент для пошуку та аналізу інформації в одному середовищі.У відео - огляд функціоналу бота: інтерфейс, основні інструменти та логіка роботи з даними.Система дозволяє виконувати пошук за різними параметрами: номер телефону, ПІБ, email, ІПН, адреса та інші ідентифікатори. Дані збираються з різних джерел і об’єднуються в єдину структуру, що дає змогу швидко отримувати повну картину по людині. Окремо реалізована функція генерації досьє — можливість зібрати всі доступні витоки та пов’язані дані в один звіт буквально однією дією.Окремо доступний масовий пошук:— пробив по списках ПІБ + дата народження— обробка великих списків номерів телефонуТакож є окремий модуль пошуку по авіаперельотах по РФ, що дає можливість знаходити інформацію про переміщення.Всередині передбачені інструменти для зручної навігації по результатах і зв’язування даних між собою.Відео нижче показує, як виглядає сам бот, які функції доступні і як це реалізовано з точки зору користувача.Якщо потрібно зрозуміти можливості MindTrace перед використанням — варто подивитись 👆⚡️Написати нам | 💳 Подякувати | 🇺🇦 Підписатись
Феноменальна робота Українських спец служб в Африці, отсосіян випиздили з Малі. Вплив кацапів в Африці стрімко падає. І в нас є підстави вважати що наші з вами козаки до того причетні 🤫Інвестовані у видобуток золота гроші їм ніхто не поверне 😉 це ж Африка, там інколи кордони та влада змінюється по кілька разів за пару місяців.Це не перша їх поразка в Африці, шкода, що їм дають піти, а не розстрілюють, з одного боку, але з іншого - чергова картина втечі «втОрОй арміі міра» і гарна реклама НЕ надійності захисту від росіян. Адже саме захистом кришуванням місць видобутку вони там і займалися. А ще за такий «захист» їм ніхто не заплатить. По африканським традиціям, білим, які не можуть захистити свої інтереси на місці - можна не платити🖕🏿і це сигнал для інших: кидайте русню, вони всюди програють🎼 на фоні грає Ноганно «Кинуть лоха» росіянци єдут домой. Сподіваємось, головорізи яких з ганьбою випиздили теж не отримають грошей і приїдуть «щасливі» у мордор. Може цього разу колишні «Вагнера» не підведуть
Схоже міністр МВД вирішив PRнутися та за допомогою зелених кнопок легітимізувати своє перебування на посаді. Про це пише Залізняк: 👮‍♂️ Комітет з питань правоохоронної діяльності зараз розглядає проект постанови про звільнення Клименко з посади Міністра внутрішніх справ. P.S. Ставлю на те, що спеціально винесли не розгляд щоб відхилити постанову. Ми бачимо, що 🚮 дають задню по питаннях легалізації короткоствольної зброї. Ймовірно міністр Клименко не хоче потім бути цапом відбувайлом як Захарченко при Януковощі. Якась гра в шашечкі з «легалізуємо» коли 🚨 проїблись і тікають, до «потрібні додаткові консультації з експертами» коли 🗑️ відчувають що народ сховав шини, каністри та картонки назад в гараж. Це ЗАЇБ@ЛО!!!Коли народна та медіа підтримка головного🗑️країни на нулі потрібна хоч якась легітимність 😉(ОП міряє її через медіа)Якщо не легалізує короткостволи і буде про «консультації» розказувати, зелені зіллють його в 🚽 зі швидкістю шаурми Шурми. Всі вже знають що «зе-команда» - це не про компетенцію чи єдність, це лише про лояльність до 🟢🍑 але коли народ налякає «потужного» картонками то нахуй ідуть всі і навіть ЄрмакІ як прогнозувалося комітет ВІДХИЛИВ відставку Клименко, як би легімітизувавши його перебування в кріслі міністра. 👻 Бля, 🗑️ змініть PRників, це дн0 їб@не ці політ технології з 2008
Красівоє ☝️але #оффтоп в Одесі СБУ вкрай жорстко затримувало ТЦКшників, в яких знайшли кастети, купу готівки і інше 😬 штош, схоже в хабарників стане менше грошей, бо тепер жеш попросять поділитися 😂 Сирьскій одразу відсторонив голову Одеського ТЦК 🙄 раніше жеш підстав не було 🤔 зараз от : зʼявилися 🤷‍♂️ Відео затримання вже розлетілося по Інтернетах і там народ щось не дуже підтримує ТЦКшників в коментарях 🤔 чого б це? 😅А ще їх показово їбуть на всяких ТСК депутати 😉 треба щоб штук 5-10 реально сіли за вироком суду, разом з поліцейськими які приймають участь в поборах населення під час мобілізації. Тоді вони стануть ввічливіші, бо тільки отримавши по морді, та реальний строк до деяких людей доходить, те, що з ними система може вчиняти так само.А якби в населення ВЖЕ була легальна короткоствольна зброя, то ВСІ б вже спілкувалися ввічливо, з повагою. Бо боялися б що пристрелять к хуям. Але це не точно і лише за версією мамкіних хакерів.Точно що пост в #16:20 з натяком на те що легалайлз зменшує рівень агрессії в суспільстві, навідміну від алкоголю.
Згодні, це дивовижно, що вся Україна бачила, як поліцейські тікають з місця захоплення заручників в Київі, кидаючи поранену жертву стрілянини, але перевіряти, через теракт, хотіли власників зареєстрованої зброї, а не навички та проф придатність поліцейських, і їх керівництва, які діяли показово бездарно.Легалізація короткостволів дозволила б будь якому громадянину захиститися, коли ті хто мають «служити та захищати» накивали пʼятами як справжні мусора… як і на початку війни в Харкові, доречі 😉бігли так, що аж пʼяти мерехтіли. Тобто: нічого нового.І от зараз, після хвилі хейту проти поліції, генпрокурор «ОДРАЗУ» 😂 повідомив, що проти них відкрито кримінальне провадження через службову недбалість, яка привела до загибелі людей. Знову, тільки після смертей і суспільного обурення. Типу: всіх покараємо, але ТОПи не винніІ буде як завжди : винним виявиться охоронник супермаркету, чи сторож підвалу. Ну максимум начальника рай відділу звільнять сховають десь на пару років, щоб відсидівся і повернувся.
💸Солдати та офіцери поза ЛБЗ отримуються близько 20 тис. грн. зарплати (Г3) - що забезпечує рівень життя десь між "жебрак" та "бідняк". "Слава ЗСУ!" - кричали вони.👀При тому, що кількість "ухилянтів" сягнула 2 млн. осіб, а у бігах (СЗЧ) знаходяться 290 тисяч мобілізованих українців. А у той же час, у квітні 20206 військовослужбовець Бучанського РТЦК Коломієць задекларував золоті злитки на суму 7,7 млн. грн., і там ще дрібнички: 43 тисячі доларів готівкою. Це у 26 разів перевищує його річну зарплату (366 тис. грн., що вже вище за Г3звичайного солдата на ППД).🤑"Економічна правда" 6 квітня опублікувала дослідження скільки що коштує. Наприклад,"пожиттєве зняття з військового обліку" - 9 000 доларів. "Зелений коридор" до Румунії, Молдови, Польщі чи Угорщини - 10 тис. дол. "Медична евакуація" в реанімобілі, з кисневою маскою на обличчі, у супроводі фельдшера та "спецпредставника" - 12 тисяч доларів. "Нічого особистого, лише бізнес".То яку оцінку (від 1 до 12) діяльності юного міністра оборони Федорова ви б йому поставили за два місяці його перебування на посаді міністра оборони? Адже саме йому Президент доручив виправити проблеми мобілізації. Не Сирському, не Гнатову, неБуданову - саме Федорову. Людині без найменшого військового досвіду. Та і взагалі без будь-якого досвіду.☝️Єдине на чому він розуміється - на державному цифровому контролі, на обмеженні цифрових прав. Можливо, відомо про щось хороше, що він зробив на посаді - крім відвертої брехні, примітивної популістики та нездійснених обіцянок?Чи краще " дати йому сто днів - він себе ще покаже"?Кінець другоі частини(Ред HackYourMom: просить підписників написати про досягнення Федорова на посаді Міністра Оборони, щоб Ви 🫵 особисто могли виділити в його роботі? Бо ми вже писали)
Sssooooqa 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ця говоряща 3,14зда Коломойського схоже живе в якісь паралельній реальності де «Орбан програв Зеленському» 🤔 схоже постійна торгівля власним ротом впливає на мозок. Уріномарафону передивилася мабуть чи якогось Орбанівського ЗМІ 😅 Бачили як Угорці святкували поразку Орбана? Через якийсь час, після законних і чесних виборів, Українці так само будуть святкувати поразку Зеленського, якщо він сам не піде.‼️Наразі, він легітимний та законно обраний Президент України та Верховний Головнокомандувач‼️шо обрали те і маємо.Хоча б краще був би пожиттєвим міністром закордонних справ. Бо торгувати таблом та популяризувати у світі Український порядок денний в нього виходить набагато краще, ніж готувати країну до шашликів замість війни. Або дозволяти своїм їб@ним друзям з Кварталу розкрадати країну.А якщо наступники, осудять Баканова, Єрмака, і всяких Юзіков, дістануть всяких Міндічєй, Куницьких, Одарченків з закордону то це стане прецедентом. Країна вже чекає коли «Весна прийде …»