Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦

@hackyourmom
Кількість підписників: 45 443
Фото: 9,100
Відео: 1,830
Посилання: 7,210
Опис:
Канал хакерів з науково популярним, пізнавальним і технічним контентом з акцентом на кібербезпеку, а іноді і без. Гротеск, з описом, поганим гумором, помилками і купою оціночних суджень, для соціопатів #rtfm Звʼязок: https://t.me/hymsupport_bot

👥 Кількість підписників

45 443
Середній/День:: +29
Середній/Тиждень:: +197
Середній/Місяць:: +2066

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 083
Середній/День:: 5,620
Середній/Тиждень:: 8,294
ERR: 15.59%

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 4.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Ще один «видатний діяч» Кварталу - отримав підозру 👀 колишній т.в.о міністра культури, який вивозив людей за кордон через «Цирк Їб@ний» мабуть вже збирає на заставу 🎪(він буквально оформлював людей «клоунами» та артистами і вивозив за кордон «у відрядження»)Здається, що до кінця каденції «потужного», десь 73,22% Кварталу отримають підозри або сядуть, це субʼєктивно, не точно і лише за версією мамкіних хакерівТочно, що відношення до таких діячів з Кварталу в Україні, мʼяко кажучи, не супер позитивне. Як і до виконавців певних дійВважаємо, що багато хто бачив, як в Одеському СІЗО, співкамерники знущаються з екс працівника ТЦК. З нього зробили «собаку» та змушували в роті капці приносити. Так от і для Кварталівців в буцегарнях - влаштовують окремі «шоу»Уявляєте, що почнеться коли «☝️» остаточно втратить вплив? Погони, Ви бачите тренд? Кварталівці, а Ви?Поводьтесь з людьми по людськи, завжди, бо хто зна хто де опиниться завтра 😉 і не виконуйте злочинних наказів, бо відповідати будете ви 🫵 а не «вони»
Пу-пу-пуууу хто ж поставив ту прослушку співробітнику НАБУ? 😅 Ставимо пляшку доброго віскі, що та сама організація, що в «Бігусів» приховано знімала в приватних доміках на корпоративі під Києвом. В тієї «організації» і наружка - 💩, не тільки прослушка 😂 upd: вже «виявили» що то начебто були співробітники СБУАле наказ є наказ. Накази не обговорюються 🤷‍♂️ тільки от коли влада змінюються або втрачає вплив, виконавців таких наказів як правило викидають з системи, або кидають в тюрячку. Де зараз ті, що «Бігусів» прослуховували, спитайте себе?😉 Або гляньте на приклади тих кого відсторонили/посадили коли вони стали не потрібними та не зручними (Роман Дудін наприклад). Такі теж «виконували наказ». Дехто сидить без вироків суду по 3-4 роки 🤷‍♂️ Бо в РНБО поки що вироки не виносить 🤪 а довести по суті в суді, оті «смотрящіє» або «підглядаючі» (у цьому випадку) вже нічого не можуть.Про всяк випадок нагадуємо: вибори під час війни не можливі, а Зеленський наразі законно обраний та легітимний президент України. Україна має пройти “тест двох змін” (або “правило двох змін”) - концепцію, запропоновану політологом Семюелем Хантінгтоном у книзі “Третя хвиля демократизації” (1991).Згідно з нею, країна вважається консолідованою демократією, якщо в ній відбулися дві мирні та послідовні передачі влади між різними партіями/силами за підсумками вільних виборів.Але в цій концепції немає нічого про «злочинні накази» та відповідальність конкретних правоохоронців за незаконні дії, зокрема незаконне стеження, за тими, хто йде проти корупції та «інституту смотрящіх». Нам потрібна реформа правоохоронної системи та деяких спеціальних служб, бо схоже що тільки НАБУ щось робить, а інші тупо за ними стежать та заважають.
Це просто топ-історія)🕵️‍♂️ 21 жовтня минулого року, НАБУ проводить обшук по справі про вкрадені гроші з будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині. І в одному з приміщень у Києві по вулиці Молдовська….знаходить сумки.💰 В сумках 278,05 тис $ та 3,343 млн грн, особисті документи першого заступника голови Державної служби фінансового моніторингу України Богдана Корольчука і……купа реєстраційних і статутних документів, печаток, довіреностей суб`єктів господарювання)📑Купа це 11-ть юросіб, 12 ФОПів, та 7-м іноземних компаній з Кіпру, Чехії та Британських Віргінських островах))) Потім, НАБУ зробить огляд та аналізу виписок по рахункам цих компаній) І встановить, що в період з 01.01.2024 до 21.01.2026 на рахунки зазначених фірм надходили кошти від інших суб`єктів господарювання в якості оплати за різні товари та послуги. 🧾В подальшому такі кошти перераховувались між рахунками вказаних підприємств і акумулювались на окремих рахунках, після чого конвертувались у валюту та виводились на рахунки фірм-нерезидентів.💲Супроводжували це перетворення платежі типу за «постачання товарів» та «надання послуг в сфері охорони», «консультацій» на «розробку програмного забезпечення», але фактичні обставини свідчать про одержання таких коштів злочинним шляхом і виведення їх в офшори) В тому числі обходячи обмеженнями на виведення валюти за кордон від НБУ) Ну і 💣 бомба цієї історії: серед компаній назви ТОВ «Циклум софтвер» або ТОВ «Люксофт Україна»….правда дуже схоже на відомі компанії Luxoft та Ciklum? Так ось, це різні фірми) Просто наші корупціонери максимально підбирали назви і українських і іноземних фірм, щоб вони були схожі на щось відоме))) І не викликали платежі за «розробку програмного забезпечення» увагу)))💁‍♂️ І так, ви зараз читаєте про чистий конверт-центр) Так як діяв він з 01.01.2024 до 21.01.2026, а Пронін та Корольчук очолюють ФінМон з початку 2025-го….то виходить держорган, який мав би займатися боротьбою з легалізацією та відмиванням грошей і сам чудово цей напрям очолив 🤷‍♂️ Ось така історія) Хоча це не все….)https://youtu.be/x8zULgLfZ4I?si=AILTgyc_gNzX_qTm
#ЖиттяБуття Бородатий повернувся до команди, після певної відсутності. По поверненню він особисто перевіряє звіти і спілкується з новими членами команди і от діалог:-шо за тіпи?-{коротка характеристика}, вони молоді, тому можуть сприйняти твою прямолінійність за токсичність, тому можеш якось «по нєжнєє» оцінювати їх ідеї, вони ще не звикли бути в оточенні інших ботанів-так, а шо я роблю не так?-просто спробуй спілкуватися більше в корпоративному стилі, щоб не образити їх почуття своїми оцінками … підключаються новачки, йде коротка презентація людей + їх ідей, бо ми оцінюємо людей по якості їх ідей для наближення перемоги України шляхом зловживань в кібердомені. Бородатий напружено мовчить і слухає, не перебиває, що дивно. Дослухав, і коли спитали його думку каже:По … ніжніше…? я чув сучна молодь тендітна та любить keypop, тому буду спілкуватися з Вами однією мовою, і відводь ви отримаєте за допомогою відеоВрубає їм це відео. І каже: - вітаю в HackYourMom.com, Вам тут буде складно, але цікаво
Пікантна новина підʼїхала, якісь невідомі хакери виставили на продаж величезну базу даних користувачів OnlyFans. 🍓😏Справжність цих даних поки що не підтверджена Онлік звичайно все спростовує, але якщо інфа виявиться трушною…. у “дуже серйозних і поважних людей” може початися максимально хуєвий період в житті 😅. В одну мить усі «культурні інтереси» акторів, спортсменів, блогерів, експертів по сімейним цінностям, еко активістів, політиків і інших «сильних та впливових людей» можуть стати публічно доступними, і ось тоді почнуться веселощі 😅Ну і звичайно ж такі зливи це цікавий матеріал не тільки для журналістів та любителів поритися в чужій білизні, а в першу чергу для чєлів які люблять заробляти на шантажі 😬 і далі підуть повідомлення в стилі:“доброго вечора 🙂 у нас тут випадково є ваш акаунт, підписочки, активність і вся хуйня… може якось порішаємо?” 😂І все 😅 далі понесеться стандартний інтернет-срач. Один відомий чувак спалиться і соцмережі просто зірвуться з ланцюга. Мемчики, TikTok, Twitter-срачі, “розслідування”, нарізки, “ексклюзиви”, телеграм-канали з інсайдами і купа людей які раптом стануть моралістами світового рівня 🤡Причому найсмішніше що самі хакери навіть ніби не кажуть прямо що вони щось там “зламали”. Більше схоже на те що якісь генії роками тягнули старі витоки, відкриті дані та іншу помийку з інтернету, а тепер просто запакували все це в красиву коробку з написом “340 мільйонів акаунтів” 😅Але проблема в тому що навіть стара база це вже піздец. Бо люди роками сидять з одними й тими ж поштовими адресами, ніками та акаунтами. І якщо нормально покопатися в різних витоках, можна дуже швидко зрозуміти хто є хто 😬Тому якщо ця історія хоча б наполовину реальна, то найближчими тижнями ми ще побачимо дохуя дуже “цікавих” новин 🍿
Бородатий з 2015 року прямо говорить: мусора ВИМАГАЮТЬ гроші з моделей ОнліФанс, навіть з тих, які СПЛАЧУЮТЬ податки🤌А ще: з вебкам моделей, секс працівниць, масажних салонів, дрочильнь і навіть індивідуалок які приймають на квартирі. Це йобаний іспанський сором, що всі про це знають і ніхто нічого не робить!В цьому відео, навіть піднімали це питання з представником КіберПоліції Але міністр МВС Клименко і далі сидить і дрочить системно не бачить цієї проблеми. Прокуратура «виявила» (читайте: злила своїх же друзів, які не ділилися) одночасно в ТРЬОХ областях 😂 а в інших? Шо? Нема? 🤦‍♂️ПОТРІБНО ЛЕГАЛІЗУВАТИ ЗЙОМКИ ВІДЕО ДЛЯ ДОРОСЛИХ і СЕКС ПРАЦЮ! Пан Клименко дрочив з легалізацією порно та проституції ще до того як став міністром МВС, як зараз дрочить з легалізацією короткостволів - питання підіймають тільки після резонансних подій. І потім зливаютьсяЗ його боку це вже просте очковтіратєльство.Чи ви вірите, що він не знає/знав? А кому тоді збирали ті гроші? Чого 🚮 їх додому не тягнули? Бо общак? 🧐
Ось оновлений текст:Не знаємо, чи слідкуєте ви за поїздками Трампа і пИпИ до Китаю, але там Донні «тримає планку» тупого бидлана-реднека, або мешканця трейлера з передмістя «Залупа Сіті», яке розташоване посеред американської пустелі.У відповідь на історичні аналогії Сі щодо Пастки Фукідіда, де зростаюча сила викликає занепокоєння, страх і протидію з боку існуючого гегемона, Донні відповів спостереженнями про китайський фастфуд 🤦‍♂️. Дєд навіть не зрозумів, що йому поводили по губах прямо на прийомі 🤔, бо для того щоб зрозуміти інтелектуальне приниження, треба ж той інтелект мати.І от ми теж вирішили «тримати планку Трампа» і описати вам їхню зустріч у форматі коміксів 😅. Картинки згенеруйте самі 😉. Отже:Як насправді проходили зустрічі Трамп vs Сі та пИпА vs Сі за версією мамкіних хакерівСцена перша:Донні зустрічає величезний натовп дітей, які співають знайомі йому мотиви з острова Епштейна. Далі Фредович проходить до палацу, який він би і сам мріяв побудувати, немов чайну кімнату біля Білого дому, але кляті виборці завжди проти розширення палаців.За нефритовим столом Донні дістає величезну папку з інформацією від ЦРУ, яку він, звісно, не читав, а лише переглянув у туалеті спеціально підготовлений особисто для нього комікс по суті документа, і починає розмову у своєму стилі…“Інкредибл, бігест документ ебаут китайський компромат ю евер сі, Сі!” говорить Донні, тикаючи вказівним пальцем на величезну папку.Сі явно похуй, його обличчя, як завжди, не висвітлює жодних емоцій.“Ват ві гонна ду віз зіс?” питає Донні, як афроамериканець із Гарлема, що трясе стаканчиком із четвертаками, які йому накидали перехожі, привертаючи увагу Сі.Сі нахиляється, слухає переклад своїх помічників. Його обличчя досі не висвітлює жодної емоції.“Ві нід ту діскас Ормуз, Юкрейн енд грейтест таріф діл” продовжує бурмотіти Трамп, розуміючи, що в нього немає карт, але продовжуючи тикати пальцем на папку.Сі дивиться вбік, один раз киває. Позаду нього відкриваються двері, і підтягнута молода китайська панянка швидкими та дуже маленькими й тихими кроками приносить Сі повну копію товстої папки, на яку тикає Трамп.Співробітники ЦРУ та АНБ починають знервовано поправляти краватки та чепурити смокінги.Через хвилину вона кладе на гору тієї купи документів той самий комікс, який готували для Трампа, щоб він хоча б щось прочитав перед зустріччю, та виносить планшет із двома тридцятисекундними тіктоками, які показали Трампу для формування в нього уявлення про Китай та його культуру. Сі мовчить і переглядає відео та комікс.Трамп повертається до Гексета і на вухо питає в нього: “Ти шо, блять, ВіЧат поставив і знову злив журналістам таємні документи?”На що Гексет знервовано та протяжно каже “Ніііі…” з максимально невпевненим обличчям, починає гортати додатки в айфоні та хаотично видаляти все зелене, від WhatsApp до Bolt Food.За дві хвилини повного мовчання на обличчі Сі з’являється усмішка. Співробітники ЦРУ, радники та вся команда Трампа теж починають нервово посміхатися.“Ві гонна фак ю лайк е біч, Донні!” з посмішкою видає Сі. “Ю гонна шат йор факінг маус абаут хелп ту Тайвань, енд ві гонна тейк іт, енд зен мейбі, май бейбі, ві гонна хелп ю ін Ормуз.”Занавіс. Післямова:Ви можете казати “ето другоє”, але по факту: Трамп зав’яз в Ірані майже так само, як пИпА в Україні, з тією відмінністю, що іранські дрони та ракети поки не долітають до території США через океан. Але ж і українські дрони по Москві у перший рік не літали 😅. І в Ірану все ще є їхній уран для ядерки, так, поки під завалами, але його ж можна дістати і за пару тижнів стати як Кім Чен Ин, “улюблений друг Донні”… бо з ядеркою і в рот їбав американські поради про демократію і те, як його країні жити. Ми опинилися у світі дідів, де стара міль пИпА розказує про Печенігів та Половців з “історичною справедливістю”, рудий маразматик хоче всіх купити, задавити грошима та тарифами і тому йде нахуй всюди, від Гренландії до Ірану. А старий мудрий воїн Сі просто грає в тисячолітню державу, яка де-факто поглинає країни навколо економічним тиском.Трамп і США не зможуть захистити Тайвань.
Заперечення, Гнів, Торг, Депресія та нарешті Прийняття того факту, що будь яку «смотрящу» зелену шмарклю з кварталу тепер можна слати нахуй 😂 і в 3,14зду 😉 в турборежимі ☝️несеться країною.ДеЄрмакізація та ДеСакралізація всіх отих «смотрящіх» в середині систем, після того як Єрмака публічно принизили і вистивили в суді тупим мамонтом, якому гадалка говорить кого призначати, відбувається швидше, ніж це виглядає зовні. Генерали, чиновники та чинуші всіх рангів починають потрохи розуміти, що можна нарешті ігнорувати лінію офісу та приймати самостійні рішення.Нє, нє, не думайте що вони всі раптово перестануть красти, їм просто тепер не треба буде ділитися і носити на гору. Бо на горі «дах протік» і вже не захищає. А це зменшує рівень корупції. Як і невідворотність притягнення до кримінальної відповідальності. Тобто зʼявляється конкуренція та додаткові ризики які розвивають ринок та зменшують суми і частоту хабарів.Навіть в гнилому від полу до стелі ДБР тепер знайдуться ті, хто зрозуміє, що не обовʼязково зливати все що скаже ОП через Татарова. Щось проти Кварталу тепер можна і до суду донести.В СБУ, де гарне провадження як пляшка доброго вина - має трохи полежати. З полиць познімають одну дві «справи» проти найнижчих зелених овочів, щоб продемонструвати суспільству що Служба так-то з самого початку все знала і тихо документувала то «підпільне кодло»😉Просто не на часі було про це говорити, бо війна ж заважала. Може і до Баканова зможуть дійти. (В цей момент адмін дав ляпаса SMMщіку, щоб не втикав, а то розмріявся про притягнення до відповідальності Баканова, який злив всю державну безпеку росіянам, а потім ще й синка свого в службу запхав подалі від мобілізації).А ще ми щось не бачимо черги зі «Слуг Урода» які б бігли нести залог за Єрмака 🤔 чи брати його на поруки. А такий же був потужний керівник 😂 Пишуть що збирає потроху за допомогою тих, в кого репутація давно загинула разом із совістю.БЕБ би зараз мав перевірити законність походження кожної копійки внесеної за Єрмака. Перевіряє? Як думаєте?КіберПоліція зараз з АРМОЮ навипередки мабуть пишуть запити на Binance і всі крипто біржі світу щодо того, чи не було у Єрмака та його родини чи спільників по справі Мідас крипто рахунків? Чи не пише ніхуя? 😂 питання риторичне 😎 але написати доведеться 😉 краще зараз, ніж потім при зміні, будуть єбсти питаннями «а хулє ви сідєлі»?А ФінМон який де факто є частиною «схеми шлагбаум» на рівні країни і працює виключно по команді з Кварталу мав би зараз на випередки з НБУ моніторити кожний переказ більше 100 тис грн в день 😂 як для всіх українців навіть не як для тих, які криптою користуються 😉 бо то занадто. Гетьманцев зараз мав би робити заяву що залоги стали новим джерелом поповнення бюджету.Подумалось от: Українців же змушують знімати власні кошти сумами не більше ніж 100к грн за день, нехай ця тварина так залог собі вносить, за 1400 днів впорається 😉Ми це до того, що тільки суспільна увага ⚠️ та страх перед незаконним НАБУ змушує цих зелених овочів працювати. І особливо зараз, коли їх смажать: варто дивитись хто є хто та хто з ким в одній тарілці.
Чи знали Ви, що за звичайні дитячі часи з камерою або «бейбі трекер» в Україні можна сісти на 7 років?Це зветься «спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації» (СТЗ) 🤷‍♂️ і навіть його використання карається 359 ККУ Просто до слова: якщо ставити TeamViewer через BAT, чи PowerShell це 361-1 ККУ але ми зараз не про це‼️А тепер те про що Бородатий кричить вже років 6: По статті що передбачає покарання за СТЗ слідство може вести тільки СБУ. А знаєте хто з експертів встановлює чи є оті часи чи «БейбіТрекер» «СТЗ» чи ні? ТІЛЬКИ експерт з СБУ, тобто буквально частина обвинувачення каже: ми звинувачуємо вас у використанні спеціального технічного засобу негласного отримання інформації, на підставі експертизи нашого власного експерта, яку він проводив по засекреченій процедурі, яку ви не можете переглянути, спростувати чи отримати альтернативну експертизу.А ще СБУ може їбати всіх експертів 🙃І от зараз: про це говорять голови НАБУ і САП 🍿 та ну нахуй, вщіпніть 🤔суддям приготуватися 😑
📚📖Як українські хакери отримували координати російських військ через Starlink. Світові медіа про російсько-українську війну 6 травня🖌Українські хакери з «256 Кіберштурмової дивізії» обманом змусили російських солдатів розкрити GPS-координати власних позицій — і перетворили ці дані на удари по штабах та командних пунктах, розповідає The Times. У лютому SpaceX на прохання Києва ввів обов’язкову реєстрацію Starlink-терміналів на українській території. Незареєстровані пристрої заблокували, і тисячі російських солдатів, які незаконно використовували Starlink для керування дронами та координації військ, опинилися без зв’язку. Росіяни в польових умовах були засліплені, пише видання. Відчайдушні російські військові почали шукати українців, готових зареєструвати їхні термінали за гроші. Українські хакери побачили в цьому можливість. Вони створили телеграм-канал, де під виглядом кіберзлочинців пропонували зареєструвати російські термінали як українські в обмін на криптовалюту. Використовуючи AI чат-бот, українці поетапно витягували дані: спочатку серійні номери, а в кінці — координати пристрою. Так вони отримали дані понад 2 600 терміналів, які вказували на штаби, командні пункти та позиції операторів дронів. Ці координати хакери передавали Міністерству оборони України або напряму бригадам на передовій. Ті, зі свого боку, накладали їх на розвідувальні знімки, ідентифікували російські укриття — і відправляли туди ударні дрони. Характерна деталь у тому, що російські солдати часто залишалися на тих самих позиціях, які вже розкрили хакерам, — ймовірно, або боялися зізнатися командирам у помилці, або не могли відкрито пересуватися так близько до лінії фронту. У деяких зонах кількість російських ударів скоротилася на 45 відсотків завдяки цій спецоперації — її справжній вплив може бути набагато більшим, зауважує видання. 🗞Це лише частина огляду. Для тих, хто підтримує нас на Patreon, доступне резюме ще двох матеріалів.#інозмі@babel