Джерело
Харківський Ліцей 116 | Делегація Харківського ліцею №116 узяла участь у ІІ Національному фору...
384 Охват/переглядів
2025-11-27 18:51
Повідомлення №2455
Делегація Харківського ліцею №116 узяла участь у ІІ Національному форумі асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, який проходив у Києві 25—26 листопада. Тема «Освіта для сталого майбутнього: турбота, партнерство, дія» об'єднала міжнародних координаторів шкіл ЮНЕСКО, представників Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти і науки України, освітян та учнівську молодь з різних куточків країни.Учасники форуму ділилися досвідом та формували нові підходи до освіти. Делегація нашого ліцею: директор Оксана Володимирівна Бугакова, учитель української мови та літератури Олена Сергіївна Надточий, керівник гуртка Сергій Миколайович Солонець, голова батьківського комітету Наталія Володимирівна Лехмак та учениця 8-М класу Мелітіна Лехмак мала нагоду представити роботу нашого закладу в мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Окремою сторінкою стала розповідь, підготовлена ліцеїстами, про їхню поїздку до Нюрнберга в межах проєкту рекреації. Участь у форумі - це ще один крок до розвитку нашого спільного сталого майбутнього.