Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Gumiroff
Додано 06 січ 2025

Gumiroff

@gumiroff_law
Кількість підписників: 3 408
Фото: 719
Відео: 203
Посилання: 901
Опис:
Хотите мир во всем мире? Лишите государства власти. Надоело быть удобным. Проснулся - ухильнулся. Нельзя оставлять человека "один на один" с государством. Популизмом и левацтвом выстелена дорожка в ад. Ноль толлерантности к идиотам. ЗСУ - ви кращі!
Джерело

Gumiroff | В межах боротьби проти радянщини та з метою декомунізації суспільства ...

Логотип телеграм спільноти - Gumiroff Gumiroff @gumiroff_law
1 830 Охват/переглядів 2025-12-22 16:07 Повідомлення №4552
В межах боротьби проти радянщини та з метою декомунізації суспільства на період з Різдва (за найновішим стилем) до старого Нового року на вокзальних та базарних майданах забороняється торгувати і вживати пиріжки з картоплею та капустою. Особи, помічені з пиріжками, незалежно від мети носіння, будуть доставлені спеціальними дружинами небайдужих патріотів у відділення поліції для складання відповідного протоколу та накладення штрафу.Запроваджуються дружини небайдужих патріотів з кола осіб, що донатили Притулі та Стерненку, оскільки ці особи перевірені часом на патріотизм та не викликають сумніву. Всім дружинникам будуть видані червоно-чорні пов'язки і натільні хрестики. Вимагайте у осіб, що звертаються до вас, пред'явлення номеру хрестика, щоб не наразитись на шахраїв.Урядом запроваджується є-реєстр натільних хрестиків. Для внесення в реєстр всі громадяни України повинні подати заяву, в якій повідомити про своє відречення від так званого Діда Мороза та його онуки Снігурки. До заяви потрібно додати засвідчену в Дії скановану копію хрестика, виданого УПЦ. Особи, що є обрізаними, отримують хрестик безкоштовно і автоматично ставляться на військовий облік.Влада закликає громадян до сумлінності в стратегічних святкових питаннях. Держава невзмозі утримувати армію, тому буде контролювати, щоб ніхто не святкував Новий рік. Бо то не Новий рік, а Совдепівський шабаш імені живодера Микояна (не плутати із Святим Микояном Миколаєм). Інакше нам ніяк не перемогти.Веселих Вам свят без світла!