Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Gumiroff
Додано 06 січ 2025

Gumiroff

@gumiroff_law
Кількість підписників: 3 408
Фото: 719
Відео: 203
Посилання: 901
Опис:
Хотите мир во всем мире? Лишите государства власти. Надоело быть удобным. Проснулся - ухильнулся. Нельзя оставлять человека "один на один" с государством. Популизмом и левацтвом выстелена дорожка в ад. Ноль толлерантности к идиотам. ЗСУ - ви кращі!
Джерело

Gumiroff | Пам'ятаєте ініціативу єрмачні "Фонд відновлення України"?Так от. Цим ф...

Логотип телеграм спільноти - Gumiroff Gumiroff @gumiroff_law
2 029 Охват/переглядів 2025-07-05 14:35 Повідомлення №3975
Пам'ятаєте ініціативу єрмачні "Фонд відновлення України"?Так от. Цим фондом, як виявилось, управляє Black Rock.Щоб розуміти: Black Rock - це найбільший інвестиційний фонд у світі. Його капітал вимірюється трильйонами доларів. Він володіє (через володіння пакетами акцій компаній) майже всім, що приносить прибуток на цій планеті. Black Rock - це головний власник (бенефіціар) всіх ліваків в урядах американських та європейських країн. Це вони головні вигодонабувачі, що заробили на ковідній вакханалії, якою керували їх лєваки. Це їм належать виробники ковідо-вакцин. Це вони вас тримали в локдаунах і масках два роки. Це вони вас звільняли за відмову вколоти їх шмурдяк.Black Rock - це маржинальний торговець (дешевше купити, щоб дорожче продати). Найбільші заробітки цього фонду - це кризи, оскільки в кризу більша маржа (ціни скачуть). Це вони автори фінансових криз та військових конфліктів.Доречі, це вони наближають всіма силами швабівське "всеобщее благоденствие", в якому ви будете повністю підконтрольні фінансово, не будете мати власності (бо це буде вкрай невигідно), будете жити в квартирах, що належать їх компаніям, їздити на авто, що належать їх компаніям, і будете бідні настільки, щоб не замислюватись про свободу і права людини. А всі капітали належатимуть їм.Головні кукловоди Землі. Ще не закінчилась війна в Україні, а вони вже тихенько все тут скуповують. І вже очоліли спекулятивний фонд "відновлення України", який безконкурентно буде отримувати самі ласі державні замовлення та самі жирні активи в післявоєнній Україні.А гинуть українці. Крапка.