Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю.Г. | Юрій Гудименко
Додано 14 лип 2024

Ю.Г. | Юрій Гудименко

@gudymenko_official
Кількість підписників: 38 157
Фото: 849
Відео: 64
Посилання: 352
Опис:
Хороший ліберал — правий ліберал.
Джерело

Ю.Г. | Юрій Гудименко | Жахлива історія з побиттям і приниженням військового у Смілі є дуже по...

Логотип телеграм спільноти - Ю.Г. | Юрій Гудименко Ю.Г. | Юрій Гудименко @gudymenko_official
24 500 Охват/переглядів 2024-09-10 10:25 Повідомлення №1086
Жахлива історія з побиттям і приниженням військового у Смілі є дуже показовою. Але не тільки тим, що на військового напали – врешті решт, в країні десятки мільйонів людей, і серед них, як і всюди, є свій відсоток покидьків і тварин в людській подобі. Показова вона в першу чергу тим, що поліції було поєбать, а не поєбать було іншим військовим, які почали збирати гроші на премію тому, хто в будь-який спосіб накаже утирка. І це вже не перший випадок. І не останній. Коли військові і ветерани відчувають, що їм ніхто не допоможе, вони кооперуються. І ніхуя тут дивного немає, бо армія і є велика кооперація родів сил, підрозділів, окремих груп. І зараз все йде до того, що військові все частіше пробуватимуть наводити порядок власними силами – десь замість поліції, десь замість влади, десь замість СБУ. Тому що це працюватиме завжди, на відміну від тієї ж самої поліції, яка «на низах» як правило підтримує військових, а от багатьом поліцейським майорам, полковникам і так далі набагато комфортніше мати справу з бандитами, з якими можна і в сауні жопу погріти, і завод попилити на долях. А військові – так а шо військові, з ними завод попиляти важко, вони не розуміють таких простих речей.Якщо ви хотіли знати, як виглядає криза справедливості, накладена на корупцію і некомпетентність державного апарату – ось воно. Виглядає саме так. І чим закінчиться, здогадатися неважко. Хлопці прийдуть і порядок наведуть, тільки виглядатиме це так, шо Данія здригнеться. Ще є шанс виправити ситуацію. Але я не бачу, щоб комусь це було потрібно.