Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю.Г. | Юрій Гудименко
Додано 14 лип 2024

Ю.Г. | Юрій Гудименко

@gudymenko_official
Кількість підписників: 38 243
Фото: 847
Відео: 64
Посилання: 350
Опис:
Хороший ліберал — правий ліберал.

👥 Кількість підписників

38 243
Середній/День:: -72
Середній/Тиждень:: -242
Середній/Місяць:: -817

👁️ Середній перегляд на повідомлення

21 674
Середній/День:: 27,700
Середній/Тиждень:: 23,194
ERR: 56.67%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,770 26-06-10 18:17
Ну що ж, вибори до Ради Громадського Контролю НАБУ завершилися.І це були хороші вибори. Тому що складні.З конкуренцією, зі спортивним інтересом, із сильними кандидатами та достойними громадськими організаціями. І з чортами, бо без них ніяк. Ці вибори були саме такими, якими і бувають завжди вибори в громадському секторі при Національному Антикорупційному Бюро України. Бо ми українці, і ми такі.Дякую всім, хто брав участь у цьому процесі. Тим, хто висувався. Тим, хто підтримував свої команди. Тим, хто дискутував, критикував, пропонував ідеї. І, звісно, тим, хто голосував.Для нас ці вибори завершилися перемогою. Коаліція Демократичної сокири, представників Людей з картонками, НАКО та Центру суспільного контролю взяла 15 з 15. Це поки попередні результати за відкритими протоколами, офіційні результати чекайте 15 числа на сайті НАБУ.Попереду два роки роботи в РГК НАБУ. І, якщо чесно, то саме робота зараз має найбільше значення. Я сподіваюсь, що ми залучимо і навчимо наступне покоління, і наступного разу я буду в цьому процесі просто тим, хто голосує.Окрема подяка всім, хто віддав за нас свій голос. За довіру. За підтримку. За віру в те, що громадський контроль може бути реальним і часом неприємним інструментом змін.Ми багато говорили про те, що можемо працювати, брати відповідальність і досягати результату. Тепер настав час робити це знову.Водночас вибори – це не фініш і не привід ділити людей на «своїх» і «чужих». Навпаки. Це хороший момент для того, щоб об’єднати зусилля навколо спільної мети.Тому якщо ви працюєте в громадському секторі, йшли на ці вибори, маєте ідеї, бачите проблеми, нові напрямки або можливості для розвитку громадського контролю – пишіть на пошту [email protected].Ми відкриті до розмови та співпраці.Бо найкращі рішення майже ніколи не народжуються в кабінетах. Вони народжуються в діалозі.Дякую всім, хто був з нами.Попереду багато роботи. І це найцікавіше.
👁 27,200 26-06-10 06:05
Отже, понеслась❗️Сьогодні з 9:00 до 21:00 проходить онлайн-голосування на виборах до Ради громадського контролю НАБУ. 15 членів РГК НАБУ, які наберуть найбільшу кількість голосів, сформують новий склад Ради та протягом 2 років будуть контролювати діяльність Бюро. А ці роки простими не будуть. Я прошу вас приділити 5 хвилин свого часу і підтримати коаліцію кандидатів від “ДемСокири”, “Незалежної антикорупційної комісії” (НАКО) та руху “Люди з картонками”.Це – команда фахівців з  IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та ШІ, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці.✔️ Список кандидатів:1 АКСЬОНОВ Михайло2 БЄГЛЄЦОВА Юлія 3 БІЛИЙ Михайло 6 ВАХНЕНКО Дмитро7 ГАВРИЛЮК Юлія 14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія 23 МИКИТЮК Антон 26 МОСКВІТІН Ігор 30 ПІВНЕНКО Володимир 32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор 37 ТРЕГУБ Олена 40 ЧИЖМАРЬ Василь42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир 43 ШВЕЦЬ Антон 44 ШТАНКОВ Микита   Як проголосувати – покрокова інструкція: 1. Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/2. У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами3. Натисніть кнопку «Розпочати голосування».4. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»5. Оберіть зручний спосіб авторизації.6 При використанні BankID, оберіть зі списку банк.7. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».8. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку «Проголосувати». Нагадую номери кандидатів, яких  прошу підтримати: 1,2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 44Готово! Сміливо ставте «+» в коментарях і пересилайте цей пост друзям, знайомим і родичам. Можна навіть в «вайбер».Дякую вам! Обняв всіх, до кого можна дотягнутись🫡
👁 7,860 26-06-04 07:53
👆ПОЧАТОК ВИЩЕ👆3️⃣ Делеговані РГК НАБУ члени взяли участь у понад 50 засіданнях Дисциплінарної комісії Бюро, брали участь у розгляді дисциплінарних справ, проведенні службових розслідувань та підготовці висновків про наявність/відсутність у діях працівників НАБУ дисциплінарних проступків. За результатами перевірок 10 співробітників Бюро були звільнені через невідповідність цінностям і принципам НАБУ, ще близько 20 осіб отримали зауваження та догани. Представники РГК у комісії також розробили й надали Директору НАБУ рекомендації, необхідні, щоб мінімізувати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих через ненавмисне порушення працівниками Бюро вимог декларування. 4️⃣ РГК долучилася до роботи Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання УБД працівників НАБУ, які брали безпосередню участь у бойових діях, забезпеченні національної безпеки й оборони, відсічі збройної агресії РФ. Залучення представників громадськості стало додатковою гарантією прозорості процедури та зміцнення довіри працівників Бюро, які брали участь у захисті України, до інституційного механізму визнання їхнього внеску.5️⃣ Члени РГК НАБУ, використовуючи інструменти ШІ, відцифрували всі отримані впродовж каденції скарги та створили унікальну базу даних. Вона суттєво полегшила роботу РГК, адже забезпечила зручний доступ та швидку індексацію інформації про скарги, детективів, на яких вони надходили, та зв'язки між документами та справами. 🔺Більше інформації про діяльність РГК минулого скликання дивіться на слайдах. Два роки тому ми обіцяли вам, що докладемо максимум зусиль, щоб діяльність НАБУ та інших органів антикорупційної вертикалі стала більш відкритою, підзвітною й прозорою для суспільства та медіа. Особливо коли йдеться про хід розслідувань злочинів, фігурантами яких є відомі та владні персони. Ми наголошували на тому, що НАБУ і САП не повинні бути знаряддям політичної боротьби та використовуватися для маніпулювання громадською думкою. Адже незалежність Бюро є ключовим фактором у боротьбі з топ-корупцією, а РГК – дієвим механізмом захисту принципів його неупередженості та автономності.Ми прагнули посилити громадський контроль за діяльністю НАБУ та повернути довіру громадян до антикорупційних органів. І РГК показала, що може бути робочим інструментом для просування і впровадження ефективних рішень.Сьогодні можемо констатувати: НАБУ стало більш зрозумілим для суспільства. Більш прозорим та відкритим. Більш ефективним. Але цього недостатньо. Еволюція НАБУ та САП має тривати. Як і еволюція громадського контролю. Ми знову йдемо командою кандидатів на вибори до РГК НАБУ, щоб примножувати досягнуті результати у боротьбі з корупцією. Про свій список та кожного з кандидатів докладніше розкажемо у наступних постах.Наразі ж просимо вас запланувати у календарі на 10 червня з 9:00 до 21:00 голосування на виборах в РГК НАБУ.Ваш вибір, ваша участь, ваш голос дуже важливі.🪓Демократична Сокира🪓
👁 47,800 26-04-29 15:11
❗️ Заява ГАР МОУ щодо справи «Мідас»У зв’язку з тим, що суспільство отримало неверифіковані, але вагомі свідчення про зв’язки між колишнім Міністром оборони України Рустемом Умєровим, підсанкційним бізнесменом Тимуром Міндічем та компанією «Fire Point», Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України повідомляє про наступне 🔽З матеріалів, які мають антикорупційні органи, випливає, що фактичним власником компанії «Fire Point» колишній Міністр оборони вважає Тимура Міндіча. Всі дані беззаперечно вказують на те, що Тимур Міндіч справді є або одним з бенефіціарів компанії, або єдиним справжнім бенефіціаром.Коли цей факт підтвердиться юридично (наприклад, рішенням суду), компанія «Fire Point» повністю втратить можливість постачати свою продукцію у Сили оборони України через те, що Тимур Міндіч перебуває у санкційних списках. Вже зараз зрозуміло, що компанія «Fire Point» надала завідомо неправдиві дані щодо бенефіціарів. І, як наслідок, має отримати штраф та набути статус ризикової для постачальників.🔺 Тож маємо складну, багатошарову проблему. Де-юре підсанкційний бізнесмен і досі не має жодного відношення до вказаної компанії і теоретично може перебувати в цьому статусі ще довгі роки, поки триватимуть суди та апеляції. Де-факто все суспільство переконалося у зв’язках Міндіча і компанії «Fire Point». І це закріпиться у свідомості як українців, так і міжнародних партнерів.Зараз держава має обрати найменш шкідливу стратегію для Сил оборони України, які активно користуються виробами «Fire Point». Водночас, виконуючи всі вимоги закону, надважливим залишається моральна сторона питання. Керівництво держави зобов’язане повністю відсторонитися від колишніх та теперішніх дружніх стосунків з людьми, які використовували своє становище, посади і зв’язки для власного збагачення.Ми трактуємо дії Рустема Умєрова як такі, що мають ознаки зловживання владою (ст. 364 ККУ); щодо просування інтересів Міндіча у кейсах з «ізраїльськими бронежилетами» та компанією «Fire Point» — розголошення державної таємниці особою, якій вона була довірена або стала відома по службі (ст. 328 ККУ).Ми трактуємо дії Тимура Міндіча як такі, що мають ознаки зловживання впливом (ст. 369-2 ККУ); підбурювання до нецільового використання коштів (ст. 27 ч. 4; ст. 210 ККУ).Виходячи з вищезазначеного, ГАР МОУ закликає:📌 Негайно відсторонити Рустема Умєрова від посади Секретаря РНБОУ.📌 Президенту України як Голові РНБОУ ініціювати процес селективної (часткової) націоналізації компанії «Fire Point» в українських резидентів, що дозволить, за виконання деяких умов, продовжити безперебійне постачання продукції на фронт без збагачення осіб, долучених до корупційних зловживань.📌 Міністерству оборони України утворити робочу групу з представниками Генерального штабу ЗСУ, родів та видів сил, які використовують продукцію компанії «Fire Point», а також антикорупційних та слідчих органів для проведення всеосяжного аудиту контрактів і ціноутворення компанії та мінімізації шкідливих наслідків для Сил оборони України.ГАР МОУ готова долучитись до роботи відповідної групи для найшвидшого вирішення проблеми.
👁 19,300 26-04-23 18:24
Питання щодо експорту зайвого (підкреслюю) озброєння виникло, здається, наприкінці 2023-го року, у 2024 воно було на повістці, у 2025 назріло і перезріло, у 2026 перебродило і вибухнуло.Спочатку небажання Офіса Президента відкривати експорт пояснювалось тим, що «народ не зрозуміє». Потім стало зрозуміло – і зараз це стало достатньо прозоро – що проблема не в народі, який далеко не такий тупий, як його виставляють, а безпосередньо у голові голови держави. Президент України, здається, щиро вважає, що у на дворі десь 60-ті роки минулого століття, що у нас є залізна завіса і досі не винайшли ані інтернет, ані флешки, ані капіталізм. А все це неправда. Гроші – це рідина. Влада і вплив – повітря. Не продамо дрон ми – продадуть інші. Німці, американці, та хто завгодно. У них немає війни, у них краще наукові школи, у них розвинені інституції і інженери (поки що) не мають проблем з бронюванням і не ходять на штурми. Вони відстають від нас зараз, бо для нас технології і застосування – це питання виживання, а не бізнесу. Але вони наздоганяють. Врешті решт, умовній арабській країні не потрібен найтехнологічніший дрон, який має працювати під щільним РЕБом і не менш щільною ППО. Їй потрібен дрон, який можна купити. А якщо є попит, пропозиція виникне. Це 100%. Це аксіома. Всім, і президенту зокрема, варто визнати, що ми не так давно розпочинали з банального китайського мавіка, який за замовчуванням винайшли не ми. І так, ми пішли далеко, але не в тиші і не наодинці. Ми співпрацюємо за світом. Ми викладаємо тонни відео. Світ бачить що ми робимо і повторює за нами. І світу більше, ніж нас. Хочемо ми цього чи ні.Тому пройобаний станом на зараз експорт і погрози президента когось там посадити за побудовані за кордоном заводи – це вже навіть не смішно. Це тупо. Ми прямо зараз провтикуємо можливість завʼязати на нас цілі регіони на роки і десятиліття. Більше того, ми фактично відштовхуємо і виштовхуємо тих, хто рухає нашу оборонку вперед. І все це заради ілюзії, що контроль можливий.Це неправда. Правда в тому, що ми втрачаємо історичний шанс. І ніякі погрози не допоможуть.Історія погроз не любить.
👁 12,700 26-04-09 15:35
Історія України - це не лише останні триста років. Це літопис усіх тих держав, народів та племен, що жили, воювали, вмирали та йшли вперед, аби побачити, що там, за обрієм. Сармати, скіфи, готи, гуни, сколоти… Щоб відчути подих вічності, достатньо поглянути на перший-ліпший курган і згадати: більшість із них були насипані ще представниками ямної культури, а вже пізніше вони ставали останнім прихистком для багатьох інших народів.Саме тому символіка нашої землі, зокрема герб Миколаївщини - серця українського степового півдня - не може бути заручником обмеженого світогляду чиновників. Південь ніколи не був «пустим полем», яким його намагалася зобразити імперська пропаганда, і він не починається з синодальних настанов чи указів царів.Миколаївщина - це справжній плавильний казан народів, де поселення давньогрецької Ольвійської хори зустрічалися з воїнами степу, де литовські князі будували фортеці, генуезці - факторії, козаки тримали переправи, а ногайці переводили через них отари. Це земля, де кожен камінь памʼятає мови десятків етносів. Герб такого краю має бути не відображенням вірнопідданства імперії чи вузькоцерковних інтересів, а величним символом тяглості історії.Наші символи мають дихати свободою античних полісів, незламністю середньовічних замків та звитягою степових лицарів. Нам потрібна геральдика, що промовляє до нас крізь тисячоліття, а не та, що підлесливо зазирає в очі минулим панам чи потурає смакам кабінетних функціонерів.Тож я прошу вас прийняти участь в голосуванні за герб Миколаївської області, і обрати саме перший варіант.І так, ви любите згущівку.
👁 26,400 26-04-03 09:07
«Військовий обовʼязок – це невиліковна хвороба, що передається шляхом мобілізації»На запрошення Офісу Ради Європи взяв участь у обговоренні проблем військовослужбовців і ветеранів. Зустріч ініціював Конституційний Суд, на зустрічі окрім суддів були присутні міністри і заступники, а також представники Верховної Ради, Офісу військового омбудсмена, громадських організацій, ветерани і військовослужбовці.Мій меседж був дуже простий. Дисбаланс між тими, хто служить і тими, хто не служить, став критичним. Військовослужбовці є найбільш важливою і одночасно найбільш вразливою верствою. Він має найменше прав і найбільше обовʼязків, найбільше ризикує і має найменше гарантій. Цей дисбаланс деморалізує. Цей дисбаланс шкідливий і небезпечний для держави. Його потрібно виправляти.Не може бути так, що людина, яка ухиляється, може бути максимум оштрафована і примушена до виконання конституційного обовʼязку, а якщо не буде впіймана – то матиме більше прав, ніж військовий, що після років служби пішов в СЗЧ і сів за це в тюрму. Це неправильно. Так не має бути.Система має бути змінена. Інакше вона рухне нам на голови.
👁 21,100 26-03-13 18:02
Ця історія – правдива й водночас настільки фантастична, що заслуговує бути зафільмованою. Якось до інженерного підрозділу ГУР МО, де служить Майстер, приїхали бійці з іншої бригади для обміну досвідом. Нагадаємо, цей підрозділ спеціалізується на виготовленні боєприпасів та дистанційному мінуванні. Хлопці, що приїхали, також займалися дистанційним мінуванням. Та практичного досвіду мали трохи менше, а в роботі використовували стандартні боєприпаси, які не маскували взагалі.Навчені сапери та пілоти розвідувальних БпЛА доволі легко виявляють такі БК. Відповідно, на ділянці фронту, де працювали менш досвідчені інженери, росіяни наші міни швидко знаходили та безболісно для себе знешкоджували. До того ж ці групи розмінування було важко знищити. Переважно – через нормативні обмеження на застосування безпілотників на оптоволокні проти піхоти, під яку формально підпадають і групи розмінування.Тож вони спокійно виходили й відпрацьовували. Наші розвідники вже в обличчя знали ворожих саперів, їхню кількість в групі та час виходу. Але зробити з цим нічого не могли. Армія тримається на горизонтальних зв’язках та обміні досвідом. Сфера дистанційного мінування – не виключення. Отже, хлопці приїхали до підрозділу Майстра вчитися гарно маскувати міни, щоб ворожі інженери, як мінімум, не так легко могли їх знаходити. За кілька днів після завершення навчання з маскування бійці повернулися щасливі, натхненні та вдячні за науку. Вона принесла абсолютно реальні та значні результати.Що ж сталося?Наша арта крепко відпрацювала по тій самій ворожій позиції. В результаті – частина росіян «затрьохсотилася», інші евакуювалися. Та на місці залишилася важлива апаратура, яку треба було забрати. З перехватів стало відомо, що для цього туди вирушить та сама група розмінування, яка так сильно дошкуляла нашим. Після артобстрілу під час обльоту наші БпЛАшники помітили, що вибухами по позиції розкидало багато білих мішків, в яких росіяни явно щось зберігали. Тоді хлопці прикинули: а що, як додати до них ще один. Так і зробили. Взяли подібний білий мішок та поклали в нього протитанкову міну з датчиком руху. А по тому – великим «бомбером» скинули той мішок до інших. Незабаром на позицію приїхала «буханка» з російськими інженерами. Недовго думаючи, один з них буцнув білий мішок, що валявся поруч. Стався вибух – і вже самого інженера навіть в пакет зібрати стало нереально.Посмакуйте з нами цей момент. З усіх однакових мішків, розкиданих по залишках позиції, росіянин штурхнув саме той, в якому наші військові замаскували міну.Погодьтеся, красивий задум, гарна реалізація і чудовий результат.Але це – ще не кінець історії.Під час вибуху БК поранення отримали й інші учасники групи. Тож на евакуацію своїх «300-х» росіяни відправили другу «буханку». На її перехват тут же вилетів наш FPV-дрон – і вразив прямим влучанням. Так «затрьохсотилася» ще частина росіян, на евакуацію яких вислали третю «буханку». Але ця автівка до позиції просто не доїхала – дорогою підірвалась на міні.Так ворожа група розмінування припинила своє фізичне існування. А наука Майстра з маскування мін дала 100%-й результат. Зараз підрозділ Майстра продовжує масштабувати виробництво БК для дистанційного мінування. А ми бійцям ГУР МО взялися у цьому допомогти. З необхідних 520 000 гривень натепер зібрано 268 703 гривні: 231 188 грн – на рахунки та $ 915 на PayPal.Залишилося дозбирати 251 297 гривень.Часу: 5 днів Долучайтеся просто зараз посильним донатом: 🇺🇦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/6j3jn9D7wi🇺🇦 Номер картки: 5375 4112 0631 8037🇺🇦 Конверт: https://next.privat24.ua/env/donate/232b6ed0🇺🇦 PayPal: [email protected]Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family», у коментарях до платежу вкажіть «На БК для ГУР»Більше донатів – більше БК – більше пакетів для росіян.
👁 18,500 26-03-04 15:49
«Донбас. Весна 2024-го.Ми щойно встановили на нульовій лінії черговий мінний протитанковий «шлагбаум». Повертався я, чесно кажучи, зі стійким відчуття, що простоїть він недовго. Так воно й сталося. Ворог здетонував наші старі добрі ТМки скидами.  Найгірше те, що коли ми встановлювали це мінне загородження, на нас теж полетіли ворожі скиди. Кілька моїх побратимів стали «300-ми», – розповідає боєць із позивним «Майстер», керівник сектору виробництва БК інженерного підрозділу однієї з бригад ГУР Міноборони.Вкотре переконавшись, що старі підходи не працюють, а сучасна війна потребує нових нестандартних рішень, військові почали ці рішення шукати.  «Так у звичайній маленькій кімнатці у Краматорську ми з побратимами почали майструвати свої перші боєприпаси для дистанційного мінування. Спочатку вони були прості й примітивні – з каналізаційних труб, скотчу та монтажної піни.Але коли я побачив перші результати нашої роботи – це був такий кайф. Я остаточно  переконався, що недарма обрав цю спеціальність. Це – найкраща робота у світі», – каже Майстер. І по ньому видно, як він горить своєю справою.Відтоді минуло два роки. З кімнатки у Крамі виробництво боєприпасів для дистанційного мінування перемістилося до повноцінної майстерні. Конструкції стали складнішими, різноманітнішими та значно смертельнішими для ворогів.  У тісній взаємодії з підрозділами БпЛА, Майстру та його побратимам вдається успішно проводити розвідувальні й диверсійні місії, зупиняти механізовані штурми, підривати – буквально й фігурально – логістику росіян, а також успішно знищувати живу силу противника.Дистанційне мінування – це те, що допомагає зберігати життя наших військових, зменшує ризики для саперів і водночас дає можливість нищити ворога на полі бою швидше та ефективніше.Зараз підрозділ Майстра масштабує виробництво боєприпасів для дистанційного мінування. Їм потрібна наша підтримка.ДемСокира відкриває екстрений збір для бійців ГУР МО – людей, чиїх облич ви не побачите. Але точно бачите й ще не раз побачите результати їхньої роботи у зведеннях Генштабу.На що збираємо:- прохідний автомобіль – для виробничої логістики- ноутбук для 3D-моделювання- 3D-принтери для виготовлення компонентів.Сума: 520 000 гривеньТермін: 14 днівДолучайтеся! Будь ласка, прямо зараз зробіть донат за реквізитами:🏦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/6j3jn9D7wi💳 Номер картки: 5375 4112 0631 8037💌 Конверт: https://next.privat24.ua/env/donate/232b6ed0💸PayPal: [email protected]Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family», у коментарях до платежу вкажіть «На БК для ГУР»Більше донатів – більше БК – більше хороших росіян в українському чорноземі.
👁 21,800 26-02-27 17:50
Вчора презентували звіт за перший (і передостанній) рік цієї каденції ГАР МОУ. В присутності журналістів, представників дипломатичного корпусу країн-партнерів, НАБУ і працівників Міністерства розказали про те, що вдалося, що не вдалося і що плануємо встигнути зробити до кінця каденції. Зі звітом в формі презентації (без чутливих даних) можна буде ознайомитись трохи пізніше, я викладу окремо. Якщо коротко, то у минулому році ми розслідували кейси на мільйони. В цьому вже знайшли і працюємо з кейсом на мільярди. Деталі будуть потім, але радує позиція Міноборони: ми маємо повне сприяння в розслідуванні і нуль перешкод. Це, насправді, дуже позитивний сигнал.(Тут варто нагадати, що якщо сума зекономлених нами коштів для платників податків вимірюється мільйонами доларів, то витрат – рівно 0 гривень. Ми не отримуємо ані зарплатню, ані відсоток від збережених коштів для бюджету.)Вдалося за цей рік не все. Але є ще час, щоб зробити максимум можливого. Працюємо далі. І дякую всім, хто допомагає.Не перемикайте канал.