Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ю.Г. | Юрій Гудименко
Додано 14 лип 2024

Ю.Г. | Юрій Гудименко

@gudymenko_official
Кількість підписників: 38 223
Фото: 849
Відео: 64
Посилання: 352
Опис:
Хороший ліберал — правий ліберал.
Джерело

Ю.Г. | Юрій Гудименко | Задача для експертів.У листопаді 2016 року Павлоградський хімзавод від...

Логотип телеграм спільноти - Ю.Г. | Юрій Гудименко Ю.Г. | Юрій Гудименко @gudymenko_official
27 500 Охват/переглядів 2025-06-28 10:03 Повідомлення №1338
Задача для експертів.У листопаді 2016 року Павлоградський хімзавод відзвітував про знищення 1 000 000 протипіхотних мін ПФМ-1 і ПФМ-1С з армійських складів. Міна ПФМ-1 більше відома на фронті як «Лєпєсток», імовірно ви знаєте її під цією назвою.У вересні 2018 року ПХЗ відзвітував про знищення другого мільйона «лєпєстків».У 2020 році – знищили третій мільйон мін.У 2022 році почалася повномасштабна війна.Оттавську конвенцію про заборону окремих типів протипіхотних мін (зокрема натискної дії, в тому числі ПФМ-1 і ПФМ-1С з самоліквідатором) Україна підписала при Кучмі у 1999 році, ратифікувала при Ющенку у 2005-му, рішення про знищення мін і рамкову угоду, а потім і договір з НАТО заключили при Януковичі, реалізовувати почали при Порошенку, закінчили при Зеленському. З Оттавської конвенції ми не вийшли досі. Литва, Латвія і Естонія подали документи на вихід з конвенції вчора. Завдання експертам: обґрунтувати, хто саме з українських президентів більше винен у тому, що мін натискної дії стало на три мільйони менше. Завдання із зірочкою – довести, що нам такі міни і не були потрібні, а від їхнього знищення ми отримали тільки користь.