Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Щоденний ГромКонтроль
Додано 28 тра 2021

Щоденний ГромКонтроль

@gromkontrol
Кількість підписників: 636
Фото: 102
Відео: 2
Посилання: 536
Опис:
Актуальні новини про корупцію у Дніпрі та в сусідів

👥 Кількість підписників

636
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

546
Середній/День:: 531
Середній/Тиждень:: 647
ERR: 85.85%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Колишній заступника голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов може сісти на 12 років💰 У 2024-му родина Володимира Орлова задекларувала 6,4 млн грн стаків. З них 5,5 млн грн заробила дружина. Сам Орлов - аж 900 тис. грн. 🦣 Виходило, що мамонта в дім принесла дружина, а чоловік вполював мишу 🐀. 👮‍♀️ За версією слідства, щоб не пасти задніх, Володимир Орлов вирішив підзаробити 2️⃣0️⃣0️⃣ тис. доларів за «допомогу» приватній фірмі з орендою 19 гектраів лісу. 🚨 Заробітком Володимира Орлова зацікавилися правоохоронці і зараз він на лаві підсудних чекає вироку. До речі за Орлова внесли заставу у розмірі 2️⃣2️⃣ 7️⃣1️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ гривень. ⚠️ Випадок із вимаганням хабара за оренду земельної ділянки - це лише один з епізодів. Кажуть, і дороги, і школи в області не коштували б так дорого без участі Орлова. 🖥 Більше про походеньки Володимира Орлова та перебіг суду читайте на сайті «ГромКонтролю».Підримаємо НАБА та САП🫵 Володимир Орлов отримав підозру завдяки роботі НАБУ та САП. Не «помилково», не «по злій волі», а саме через роботу антикорупційних органів.😡І саме тому їх хочуть знищити. Бо НАБУ та САП - ті органи, що дістають таких, як Орлов 🆘.👋 Всі, кому не байдуже, хто хоче зупинити безкарність чиновників, виходьте завтра, 30 липня, о 1️⃣9️⃣:3️⃣0️⃣ на проспект О.Поля, 1 - до стін ОДА погуляти.❗️ 31 липня депутати голосуватимуть за закон, який поверне незалежність НАБУ та САП.
Ігор Нікітін вступ в клуб любителів дерибану🔥 Сага про непотоплюваного чиновника! У Дніпрі, як виявляється, не тільки майданчики дитячі, а й схеми мерії — безпечні та комфортні.👉 Ігор Нікітін, підозрюваний у «дрібницях» — розпилі 5️⃣,3️⃣ млн грн на дитячих і спортивних майданчиках, продовжує працювати в структурах міськради. Бо навіщо звільняти людину, якщо вона в темі?⚠️ Коли правоохоронці «підкинули» другу «підозрочку» — цього разу на 7️⃣,5️⃣ млн грн, Борис Філатов зробив вигляд, що робить рішучі кроки і «звільняє». Але не хвилюйтесь: у Дніпрі звільнення — це як у відпустку!📌 Було: директор КП «Розвиток територій міста».📌 Стало: заступник начальника управління того ж КП (у той же день).Ігор Нікітін – герой часу: замість наручників отримав статус «заступника начальника управління» в тому ж КП «Розвиток територій міста». Ніяких обіцянок «не красти» не вимагали. І правильно: навіщо порушувати традиції?💰 Середня зарплата в цьому КП: 2️⃣4️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ грн.💸 Зарплата Нікітіна в червні: 3️⃣7️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ грн. Бо вміє «розвивати території» так, щоб вистачало на все.Тільки в Дніпрі: – Красти — це робота – Злочин — це кар'єрний бонус – Схеми — це стратегія розвитку містаHR відділ: «У нас немає поганих людей. Є перспективні кадри з кримінальним досвідом!»Мораль від етичного відділу: «Той, хто вже двічі вкрав, точно знає всю кухню. Навіщо вчити нових, коли старі так майстерно пилять?»
🏗 Громадські слухання в Дніпрі або «Кому треба — той прийде»👥У Дніпрі тихо й непомітно, майже як котики крадуть ковбасу, пройшли громадські слухання щодо Комплексної містобудівної програми розвитку міста на 2026–2030 роки. 📄 Це така серйозна штука, яка формально визначає, що з нашим містом буде у найближчі 5 років. Як завжди, міськрада не підвела: повідомлення про слухання закопали десь у глибинах сайту, без місця і часу проведення. Але ми таки викопали 🕵️‍♂️ та прийшли із зауваженнями.🤓 Що запропонували активні мешканці? 💸 Не витрачати 5 млн грн на «нову» екологічну мережу, коли є вже затверджена обласна, взяти її за основу. 📐 Зробити план просторового розвитку! (Щоб будували не як заманеться, а хоча б із картою)Детальніше про інші зауваження містян та “таємні” збори міськради — читайте тут.🌿Люди знову говорили про збереження зелених зон — наприклад, на Набережній Перемоги. Бо там дерева, і взагалі гарне місце для прогулянок та відпочинку. 😡 На ж/м Сонячний — нова традиція: «жити ближче один до одного». Настільки ближче, що нову багатоповерхівку ліплять упритул до старої. Відстань між будинками можна міряти не в метрах, а в натягнутості штор. Вікно відкрив — і одразу «Добрий день, новий сусіде! Я теж люблю каву зранку».🕵️‍♀️ А тепер хіт — архітектурно-містобудівна рада. Засідання — як масонські збори. Відбуваються десь, когось запрошують, когось ні. Все ніби є, але все як завжди — для обраних. Бо що? Бо так зручніше!📌 Ми наполягаємо: Хочете будувати? Окей, але покажіть нам, що, де і навіщо. А то знову вийде «Ой, ви не знали? Так вже паркан стоїть, забудова йде».🧐 Чекаємо, чи почують наші зауваження в міськраді, чи знову буде «як вийде».
📣Антикорупційна екскурсія у Дніпрі та виставка регіональних розслідувань!!!4 та 5 липня у Дніпрі представлять 10 журналістських розслідувань, які спричинили зміни у суспільстві. 5 липня запрошуємо приєднатись до антикорупційної екскурсії, де ви зможете почути 7 історій та побачити об'єкти-символи корупції у Дніпрі.Запрошені спікерки та спікери: Анна Бабінець (редакторка-засновниця "Слідство-інфо"), Анна Матвієнко (співзасновниця Дніпро.медіа) та Денис Селін (голова "ГромКонтролю") 4 липня11:00-12:00 — перегляд банерів на Набережній у Дніпрі. 16:00-21:00 — відкриття виставки «Антикорупційна журналістика в дії» у Prometey Hub. Вхід — вільний. 🎥17:30 — показ фільму про розслідувачів у Prometey Hub.18:30 — дискусія з експертами та експертками на тему: «Чому найбільше прифронтове місто — перше в корупційних скандалах і останнє у виділенні грошей на ЗСУ». Локація: Prometey Hub.20:00-21:00 — вільний час на спілкування, фуршет. 5 липня11:00 — відкриття другого дня виставки.🚙11:00-13:00 — антикорупційна екскурсія Дніпром, яка стартує біля парку Богдана Хмельницького. Реєстрація тут, кількість місць в автобусі обмежена, майте на увазі!!! 18:00 — закриття виставки. Організатор заходу — Media Development Foundation
В Дніпрі депутат від проросійської ОПЗЖ опинився на лаві підсудних🚨Прокуратура передала до суду справу депутата Дніпровської міської ради Олега Григорука та шістьох його подільників.❗️Членів організованого злочинного угруповання(ОЗУ), яке, за версією слідства, очолював пан Григорук, правоохоронці підозрюють у заволодінні майже 7️⃣,5️⃣ млн грн бюджетних коштів шляхом встановлення дитячих і спортивних майданчиків у місті 🆘.💰Заробляли члени ОЗУ завдяки завищенню обсягів робіт та вартості матеріалів. Закупівельні ціни завищувалися в 2️⃣ рази.🗄 Про численні статки родини Олега Григорука, а також цю та інші злочинні схеми, до яких він може бути причетний, детально розповідав «ГромКонтроль».Перелік членів ОЗУ:⚠️ Олег Григорук - депутат міської ради Дніпра.⚠️ Ігор Нікітін - колишній директор КП «Розвиток територій міста».⚠️ Віолетта Путілова - колишня заступниця директора КП «Розвиток територій міста».⚠️ Олександр Костенко - підприємець.⚠️ Ірина Костенко - підприємиця.⚠️ Кристина Мец - підприємиця.⚠️ Євгеній Земляний - підприємець.🫵 Очевидно, що жодній особі з цієї «мерзенної сімки» довіряти не варто, тим більше брати когось з них на роботу, звісно, якщо не хочете попрощатися зі своїми грошенятами у декілька мільйонів гривень.🤦 Мер Дніпра Борис Філатов так не вважає і, напевно, дуже цінує Ігоря Нікітіна. Адже зараз колишній очільник КП «Розвиток територій міста» досі там працює, але вже у статусі заступника начальника одного з управлінь.😎 Можна уявити ситуацію, що якби була б у Філатова можливість він би і Павла Лазаренка в міську раду влаштував би 😁⚖️ Справу «мерзенної сімки» слухатиме Шевченківський районний суд міста Дніпра. Громадський Контроль буде пильно слідкувати за її перебігом.
Колишній заступник Бориса Філатова може сісти за ґрати на 10 років👋 Йдеться про улюбленого заступника мера Дніпра - Олександра Сидоренка.💰Під час роботи в міській раді Дніпра Сидоренко приховав від держави майна на 4️⃣7️⃣ млн грн 🆘. 😎 Для цього він фіктивно розлучився з дружиною Катериною Сидоренко і переписав на неї майже все своє майно. Зокрема:3️⃣ квартири в місті Барселона (Іспанія) 🇪🇸;7️⃣ земельних ділянок у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях;🏢 елітну квартиру площею 152 м² на житловому масиві Перемога.🤦 Приховуванням статків кримінальна історія Олександра Сидоренка на закінчується. 🔟 років пан Сидоренко може отримати за незаконне збагачення на майже 9️⃣ млн грн. Ці кошти він здобув, працюючи під керівництвом міського голови Дніпра Бориса Філатова .🫵 Найцікавіше, що про оборудки Сидоренка знало все місто. «ГромКонтроль» детально описував схеми, за рахунок яких збагачувався заступник мера. ❗️ Лише мер Філатов нібито нічого не знав. Хоча, найімовірніше, знав - і його це влаштовувало.🚨Сьогодні Сидоренку заочно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та оголосили в міжнародний розшук.⚠️ На незаконно набуте майно вже накладено арешт.
🤦‍♀️ Як укриття рятує не життя, а чиїсь гаманці.. Запорізька лікарня вирішила, що у 2023 році безпечне укриття — це не просто необхідність, а й чудова можливість освоїти... ну, зовсім трошечки — 3,3 млн грн. 🛠Ремонтик, як то кажуть, "по-багатому". Підрядника обрали без конкурсу — ну бо навіщо оці тендери, відкритість та конкуренція? Тим більше якщо підрядник — через компанії пов’язаний з місцевим депутатом та колишнім радником самого Єрмака. Раптовий збіг, нічого особистого 🤷📑Медики, між іншим, теж "підстрахувались": документи приховали, мовляв, це таємниця важлива для безпеки пацієнтів. Мовчіть і дякуйте, що не золоті унітази 😎. Проте ми все-таки змогли отримати документи через суд! І коли нарешті побачили акти, зрозуміли: гроші зникли швидше, ніж бинти в приймальному покої.💸Навіть при вибірковій перевірці ми побачили, що ціни завищили як мінімум у 6 разів!!! Фільтр за 8 тисяч грн лікарня закупила за 186 000. Мабуть, цей фільтр точно із золота або з якихось інших дорогоцінних металів. 📦 12 таких фільтрів — і вуаля, бюджет в мінусі на 2,1 мільйона.І це ще не все. 🔹 Противибуховий пристрій — замість 22 тис., коштує 100 тис. 🔹 Перетворювач — замість 11 тис., продається за 62.Але все чесно: ціни — "бойові", бо це об'єкт критичної інфраструктури.👩‍⚕️ Ну і вишенька на торті — директорка лікарні забула вказати у декларації квартиру, землю та інше майно родини.. Буває, знаємо, "помилка в табличці Excel". Ну, що тут сказати. 💥 Укриття є, прозорості — нема. А головне — всі живі, крім грошей платників податків.З ким саме пов'язаний підрядник та що ще не так у декларації керівниці Запорізької лікарні — читайте на сайті “ГромКонтролю”
🥔 Золота їдальня у Широкому: плитка по 845 грн, а акти — таємниця за сімома печатками🛠У Широкому таки знають, як "смачно" ремонтувати! У 2024 році тут вирішили зробити капремонт їдальні в ліцеї №1 — скромно, всього на 8,2 мільйона грн. Без конкурсу, без зайвих очей, підряд одразу пішов ФОПу з Кривого Рогу. Бо навіщо вам конкуренція, коли є свої люди?👀 Хотіли глянути акти виконаних робіт? Ну звісно ж — це "таємниця"! Там, бачте, "персональні дані" і взагалі — "службова інформація". Що саме таємне: вартість рукомийника чи ім’я плиточника? Але ж ми не з тих, хто здається, тож через суд отримали документи. Провели вибірковий аналіз актів на 1,8 млн грн. І що ж? Знайшли переплату на 918 тисяч. Тобто просто взяли і накрутили 99% зверху.📌 Ціни тут прямо як з космосу. Наприклад, плитку придбали за 845 грн/кв.м., а на ринку — 360. Мабуть, вона призначалась не для їдальні, а для ремонту у будинках самих посадовців.🔍 А тепер трохи детективу. Наш ФОП підрядник, Валентин Огнєв, ще й тісно пов’язаний з колишнім депутатом із Кривого Рогу — Григорієм "золота тушонка" Бугаєвим. Той ще персонаж — продавав соцпакети для нужденних з націнкою, його дружина купувала авто за 10 тисяч грн, і ще прикупила квартирки під Києвом у ЖК "Софія Резиденс", де ціни — від 2 до 6 млн грн.🎭 Висновок? У Широкому вміють не тільки готувати їжу, а й "готувати" ремонти так, що мама не горюй. Плитка — втридорога, а всі документи — як секретна операція СБУ. І це все — за наші гроші.На чому ще завищили ціни на ремонті їдальні у Широківському ліцеї — читайте деталі у публікації "ГромКонтролю"
🏗️ У Баштанці лікарню ремонтують по-королівськи. Ціни тут завищили до 80%🤑 У Миколаївській ОДА, схоже, вирішили: якщо вже відновлювати зруйновану лікарню — то з розмахом й з переплатами по повній! Золоті унітази? Ні, просто трохи «оптимізовані» кошториси. За два роки — чотири тендери на 345 мільйонів. 🙆 З них мінімум 32,4 мільйона — це не тільки «переплата», а ще й приємний бонус для фартового підрядника "Південьбуд Миколаїв ЛТД", який виграє без конкурсу та конкуренції.👨‍🔧 Газоблоки тут закупили по 6 тис. грн, коли на ринку вони коштують 3,7 тис. А перевезення ґрунту організували ледь не на таксі. І все це — за гроші держбюджету, спрямовані на ліквідацію наслідків війни. Але де руйнування, там і будівельні «генії».🏠 Ну і на десерт — посадовці з зарплатами менше мільйона на рік, але квартирами в центрі і заощадженнями, які ростуть, як дріжджі. 🕵 НАБУ вже розпочало розслідування, тож дуже чекаємо, чим закінчиться ця потенційна корупційна історія.У яких кримінальних справах “засвітився” підрядник та чим багаті посадовці, відповідальні за тендери - читайте у матеріалі “ГромКонтролю”
🔍 Про привласнення 231 млн грн для онкохворих. Можливі зловживання та спосіб життя підозрюваного депутата з Дніпра Андрія Шипко. НАБУ та САП викрили масштабну корупційну схему подробиці читайте на сайті “ГромКонтролю”.💸231 млн, який мав піти на медобладнання для Національного інституту раку (НІР), просто... випарувався протягом 2021-2022 років. І не просто так, а за допомогою "талановитих" ділків. Серед них – герой з Дніпра – депутат Дніпропетровської облради, член фракції "Блока Вілкула" Андрій Шипко. Це той самий Шипко, який керував Інститутом раку саме у період розкрадання бюджетних коштів. ⚠️Схема "геніальна" у своїй простоті: ціни на обладнання завищили на 50%, завели "свої" компанії без конкуренції, щоб отримати побільше грошиків. І “схема” була настільки заплутана, що правоохоронці збирали докази... по 12 країнах світу. 📄Але це ще не все! Давайте подивимось на декларації пана Шипка – це просто мистецтво!🤑У 2021-му, коли він був в.о. керівника НІР, його грошові активи зросли приблизно на 10 млн.грн (на 6,9 млн грн та 70 тис. доларів). При цьому річний дохід родини – всього 2,3 млн. Просто магія, чи не так?🏚Живе родина у маєтку площею 154 м2 в Плютах під Києвом, записаному на сина Володимира. Але в реєстрі нерухомості в сина такого будиночка немає. Що це – скромність, чи спроба сховати кінці у воду?👻І зовсім вже містична історія: у Дніпрі по вул. Туган-Барановського (Спартака) площею 120,7 кв.м. Шипко володіє половиною будинку, а друга належить настільки таємній людині, про яку навіть не знає реєстр нерухомості. Це той випадок, коли з декларацій зникає не тільки майно, а і люди. Може, це всього-на-всього alter ego депутата?🚘Дружина теж володіє мистецтвом фінансової магії.. у 24 році прикупила AUDI Q7 2021 всього за 500 000 грн. Мабуть, знайшла таємний розпродаж "тільки для своїх", або отримала унікальну знижку за "успіхи чоловіка", це ж треба, щоб людині так підфартило. Хоча зараз така автівка коштує мінімум 1,5-2 мільйони. 🕵️‍♀️Слідство, звісно, триває. Правоохоронці шукають інших причетних. А ми тим часом спостерігаємо, як народні обранці "дбають" про здоров'я нації. І, звичайно, віримо та сподіваємось, що винні отримають покарання