Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Щоденний ГромКонтроль
Додано 28 тра 2021

Щоденний ГромКонтроль

@gromkontrol
Кількість підписників: 636
Фото: 102
Відео: 2
Посилання: 536
Опис:
Актуальні новини про корупцію у Дніпрі та в сусідів

👥 Кількість підписників

636
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

546
Середній/День:: 531
Середній/Тиждень:: 647
ERR: 85.85%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Нерухомість для себе замість укриттів для школярів.⁉️ Запитайте в будь-якого посадовця міської ради Кривого Рогу: що вигідніше: побудувати більше бомбосховищ для шкіл його рідного міста чи акуратно, по науці, «розпиляти» бюджетні гроші, а потім купити на них машину, квартиру для доньки або будиночок для себе? 🤷 Відповідь очевидна: краще «розпиляти» - це інвестиції в себе та свою люблячу родину. Бо ж якщо витратив всі бюджетні гривні на шкільні укриття, то на «квадратні метри щастя» вже не вистачить 💰.😎 Переказують, що у Кривому Розі за капітальне будівництво відповідають обидва Вілкули, щоб жодна цеглина не залишилася без родинного нагляду. А допомагає їм у цій благородній справі депутат Дніпровської міськради від «Блоку Вілкула «Українська перспектива» Ярослав Гивель, напевно замішує цемент для цеглин 🧱.✔️ Приклад із життя: одне з трьох шкільних бомбосховищ обійшлося в 7️⃣3️⃣ млн грн, хоча можна було витратити в рази менше. Але навіщо? Адже при економії зменшиться кількість квартир для доньок і машин для тата.🆘 Завищення на зведенні бомбосховища Криворізького ліцею № 123 сягають 6️⃣0️⃣ %. Схожа ситуація і по двом іншим укриттям, які будує одна та сама фірма “Сапсан-КР” 💯. 🤦 Підсумок простий: на зекономлені від розпилу кошти можна було б побудувати ще одне-два бомбосховища для шкіл. Але натомість гроші,скоріш за все, акуратно розтягли по гаманцях. Чиновники виграли, діти програли.🤬 Міська рада Кривого Рогу максимально ретельно приховує свої темні справи. Не виконуються рішення суду, зачиняються двері перед носом аудиторів. 👋 Але не все можна заховати: дочки чиновників купують квартири по 1️⃣,8️⃣ млн грн, а самі посадовці отримують в подарунок приміщення від громадської організації «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива», теж на 1️⃣,8️⃣ млн.👀 Хочете подробиць? Дивіться нове відео «ГромКонтролю», усі розпили і чиновники в кадрі. Нікого не забули. 😀 Лайків він чиновників Кривого Рогу не просимо, а кому ситуація з бомбосховищами обурює, поставте лайк.
Біда прийшла в міські раду Дніпра. Причому біда біблійного характеру. 😎 Не поспішайте тішитися: ні, це не обшуки й не арешти чергових «розпилювачів» бюджету. У мерії до таких подій давно ставляться спокійно, як до понеділків.⚠️ Цього разу все серйозніше: у стінах мерії стався справжній потоп. Вода, кажуть, хлинула так, що навіть Ной би збдивувся.🤷 Але жоден грішник від цього потопу не загинув, навіть не намок ☔️.❗️ Вода знищила Акти виконаних робіт, які зберігалися в Департаменті капбудівництва міської ради Дніпра. За цими Актами було сплачено приблизно 1️⃣,2️⃣ млрд грн різним комерційним установа дружньо налаштованим до міської ради Дніпра.⚖️ За Рішенням суду ці Акти мали потрапити до рук «ГромКонтролю» для детального аналізу, чого в мерії бояться, як вампір часнику.Спойлер: велика вода прийшла не за Божим промислом, а через діряві труби у самій міській раді. 🗂 Детальніше про знищенні водою Акти, програний суд та ігнорування вимог поліції з боку міської ради Дніпра. Читайте в новому матеріалі «ГромКонтролю».
Історія про статки депутатів ОПЗЖ/посадовців міської ради Дніпра, та як купувати нову нерухомість кожного року💰У Дніпрі є депутатка ОПЗЖ Олена Іонесян — людина, в якої знижки крутіші, ніж на Black Friday і кешбек більший, ніж у ПриватБанку 😎.🏘 Її родина змогла купити 5️⃣ об’єктів нерухомості в 3-12 разів нижче ринку.🤷 Судіть самі: не кожен може купити квартиру в Ужгороді по ціні топового айфона - всього 9️⃣0️⃣ тис. грн.🚗 Або авто Mazda CX-5 по ціні б/у велосипеда всього за 1️⃣5️⃣тис. грн. Звичайним людям така ж Mazda обійшлася б у 8️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ грн, але то якщо без «депутатської картки лояльності — Іонесян — 9️⃣8️⃣%».📸 Олена працює в міській раді Дніпра в структурах, які дотичні до піару. І схоже в цьому секрет. Бо коли прокуратура каже, що за пару років на піарі було завищено ціни на 3️⃣4️⃣млн грн, можна зробити висновок, що кожного разу коли в бюджеті +2️⃣0️⃣ млн грн на піар, то в Олени буде нова квартира.💸 Може вона піарила не тільки міську раду, але і підпрацьовувала в піарі продажу нерухомості.🫵 Раніше у керівника Олени Іонесян, іншого депутата від ОПЗЖ Олександра Сидоренко знайшло нерухомість в Барселоні на 2️⃣4️⃣ млн грн. Мабуть кожному заступнику мера-піарнику потрібна «європейська база для креативу».👫 Але Іонесян не одна така щаслива. 😀 У її колег по ОПЗЖ усе теж «гарно, стабільно, патріотично — у валюті».✔️ Депутат Глікман, коли прийшло НАЗК раптом дізнався, що йому «капнули» 1 млн грн малими переказами від фанатів. Напевно, просто фея декларацій перепутала банківські рахунки.✔️ Депутатці Стєпанян НАЗК допомогло знайти 3️⃣,5️⃣ мільйона — але, вона не довго думаючи, переїхала в США.Ну, логічно — якщо партія проросійська, то тікати краще на Захід 🇺🇸.💳 І от, коли прості дніпряни шукають акцію на картоплю, у місцевих еліт акція на квадратні метри.💸 Кожен рік — «чорна п’ятниця», кожна декларація — каталог знижок.Мораль:☝️ Не треба чекати дива. Просто треба бути в ОПЗЖ, любити піар і знати, що справжній «золотий квадратний метр» — це не в центрі міста, а в центрі бюджетного потоку.🖥 Про все це в новому відео.
🏗 Понад 3️⃣4️⃣8️⃣ млн грн було витрачено на реконструкцію будівлі дитячої лікарні ім. проф. Руднєва на вулиці Івана Акінфієва, 5.🫵 Втім, не факт, що діти та їхні батьки зможуть повноцінно скористатися цією лікарнею 🆘.🤦 Можливо, у мера Дніпра Бориса Філатова та його оточення є власні плани на будівлю.🏢 Корпус розташований у середмісті Дніпра, біля парку Шевченка, - надзвичайно вигідна локація для забудови.❗️Вже завтра на сесії міської ради депутати планують передати частину будівлі на Акінфієва, 5, площею 8️⃣7️⃣9️⃣,1️⃣ м², з балансу лікарні на баланс КП «Міське управління справами».🤷‍♀️ Здається, навіщо забирати величезний шмат лікарняного корпусу і передавати його підприємству, яке не має жодного стосунку до лікування дітей?🤬Депутатів з промерської більшості це питання мало цікавило. На засіданні комісії міської ради з охорони здоров’я її очільниця Євгенія Дитятковська підтримала позбавлення лікарні ім. проф. Руднєва величезної площі. Також за те щоб залишити лікарню без приміщення проголосувала профільна комісія з питань комунальної власності та законності на чолі з депутатом Федоренко від «Пропозиції».😎 Детально питання позбавлення лікарні великої площі підняли на засіданні Комісії міської ради з питань етики. І не дивно, адже саме сюди Філатов зібрав опозиційних до нього депутатів.Представники мерії сказали, що 8️⃣7️⃣9️⃣,1️⃣ м² лікарні займе Департамент охорони здоровʼя населення на чолі з Андрієм Бабським. 👫 Виходить, що підлеглих у Бориса Філатова стільки, що вони вже не влазять у семиповерхову будівлю на Яворницького, 75 та ще й у сусідню споруду у дворі міської ради.🏚 Якби Борис Філатов слідкував за майном територіальної громади належним чином і не допустив би його нищення, Бабського і його медичну команду можна було б розмістити в «Палаці профілактики» на вул. Госпітальній (раніше - Щербаня), 1. Або в Лікарні Червоного Хреста на вул. Короленко.⌛️ Чи надовго засидиться медичний департамент в будівлі на Акінфієва, 5 і чи не приглянеться будівля лікарні якійсь спритній комерційній структурі - то вже покаже час👀 Докладніше про вже реалізовані схеми зі знищення лікарень Дніпра дивіться у відео.
🤦 Топовий посадовець міської ради Дніпра не може прожити й місяця, щоб не отримати нову підозру у розкраданні бюджетних коштів.👋 Сьогодні знову доведеться згадати постійного «героя» наших дописів - директора Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексія Самілика 🆘.💰Пан Самілик вирішив, що розпилу мільйонів на ремонті Нового мосту йому замало. Та й було це давно - гроші давно скінчилися. Тож він почав шукати інші «заробітки». Не скажемо скільки варіантів перебрав, але зупинився на зливних колекторах. Його департамент радо взявся за їхній ремонт. Бо під час дощів маленькі капітошки постійно активно затоплювали вулиці Дніпра, адже колектори були забиті ☔️. 🌧 Фотографії “плаваючих” вулиць бачив, напевно, кожен дніпрянин.📄 Департамент Олексія Самілика разом із підрядниками підписали договір на ремонт зливних колекторів. Але по факту відремонтували власні кишені, які, на жаль воду нікуди відвести не можуть 💸. ❗️ Шлях розкрадання був дуже простий: в актах намалювали роботи, яких не було, і спецтехніку, якої не існувало.🫵 У підсумку бюджет міста «схуд» щонайменше на 1️⃣,5️⃣ мільйона гривень.🤬 Найсумніше те, що пан Самілик уже шість років фігурує у схожих справах, а прокуратура досі не може ні довести його вину, ні хоча б відсторонити від посади.💻 Читайте далі, як пиляють єврогроші у сусідньому Кам’янському - там теж цікаве кіно.
🏛 В суді почали слухати кримінальну справу директора комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Дмитра Герасимова. ❗️ Посадовцю прилетіло звинувачення у привласненні та розтраті 1️⃣0️⃣ млн грн на закупівлі квадроциклів для потреб ЗСУ .⚠️ Присісти пан Герасимов може надовго. Мінімум - 7️⃣ років, максимум - 1️⃣2️⃣ років ув’язнення (ч.5 ст.191 ККУ).🤦‍♂️ Сумна практика показує, що підлеглі Бориса Філатов, наче Шура Балаганов та Паніковський, пилять усе, звідки світять великі гроші. Але в міській раді Дніпра пилять не чавунні гирі, а бюджетні гроші 💰.❗️❗️❗️ Дмитро Герасимов взявся “пиляти” Програму сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022–2026 роки.“Розпиляти” бюджетні гроші пан Герасимов вирішив на двох тендерах (UA-2024-08-20-009613-a, UA-2024-04-11-010724-a). За цими тендерами міська рада мала закупити квадроцикли для ЗСУ на загальну суму 1️⃣,1️⃣ млн євро (5️⃣0️⃣ млн грн).🖥 Шукати на сайтах, де квадроцикли можна купити дешевше, виходити на виробників чи їх дилерів, Дмитро Герасимов не став. У результаті квадроцикли купили так, ніби вони з платиновими дисками та автопілотом від Tesla - на 1️⃣0️⃣ млн грн. ЗСУ ж отримали техніки менше, ніж могли. Бо, як відомо, апетит у схем великий 🤬.🫵 Раніше Дмитра Герасимова зловили на схемі, яка полягала у зменшенні на паперах реальної площі паркувальних майданчиків. Насправді площа не зменшилась, автовласники платили за паркування і далі, але повз бюджет. В результаті бюджет не отримав 5️⃣,8️⃣ млн грн 💸.⚖️ Справу по квадроциклам розглядатиме Центральний районний суд м. Дніпра.💻 Раніше «ГромКонтроль» розповідав про дорогу нерухомість посадовців Дніпровської міськради, які є фігурантами інших кримінальних проваджень.
💰 Зовсім «неочікувано» колишній заступник Генпрокурора Дмитро Вербицький розжився на 2️⃣9️⃣ мільйонів гривень прямо під час роботи в Генеральній прокуратурі .❗️❗️❗️ Походження 2️⃣9️⃣ млн грн невідоме, скоріш за все гроші могли бути набуті в незаконний спосіб, почекаємо, що скаже НАБУ 😎.🏘 Отримані під час роботи в прокуратурі гроші Дмитро Вербицький переводив переважно в нерухомість:✔️ квартира та земельна ділянка в Туреччині (Анталія). Ціна - 3️⃣,9️⃣ млн грн.✔️ будинок та ділянка в Одесі. Ціна - 1️⃣0️⃣ млн грн.✔️ будинок та ділянка в Києві. Ціна - 1️⃣6️⃣,3️⃣ млн грн.👋 Ми недавно розповідали про Сергія Біжка, який керував Дніпропетровською прокуратурою 5 років. За цей час - нуль вироків для підлеглих Бориса Філатова, які могли «розпиляти» десятки мільйонів бюджетних грошей 💸💸💸.🫵 Натомість підлеглі прокурора Сергій Біжка задешево купували елітну нерухомість в Дніпрі та за кордоном. Можливо, не хотіли світити реальні заробітки в Дніпропетровській обласній прокуратурі. 🤷‍♀️ Результат простий: вироків для корупціонерів немає, а нерухомості у прокурорів із кожним роком все більше. 👀 Детальніше текст та відео - на сайті «ГромКонтролю».
🔍 Фірма-привид і чиновники-ілюзіоністи влаштували “великий розпил” єврогрошей у Кам’янському на 353 млн грнНачальник одного з управлінь Кам'янської міськради Віталій Мандзюк, він же представник партії “Бджола” мера Андрія Білоусова, віддав підряди на 353 млн фірмі-привиду “Мейк Поінт Інжиніринг”. Підрядник без досвіду, зате з суперздібністю перетворюватись на топ будівельника за місяць, як родич чиновника, що раптово став мільйонером. За 4 дні до тендеру новим власником став місцевий хлопець Едуард Хить, що очевидно працював сисадміном до цього. Каже, знайомств у міськраді не має. Звісно, всі ж ми віримо, що купив собі ТОВку — і одразу отримав мільйонні підряди. Це як першого дня піти в казино й зірвати джекпот.💸При вибірковому аналізі позицій ціни у середньому завищені на 55–65%. Якщо порахувати пропорцію, переплата може скласти 100–150 млн. Ціни в актах — шедевр. Двері по 9668 грн/м² при ринковій ціні - 3414. Це як купити каву в лікарняному буфеті за ціною шампанського у Парижі. Ремонтують за єврогроші, то і ціни, мабуть, шукали європейські. За технагляд тендеру відповідає ексзаступник мера Понізов, ну щоб вже точно ніхто не “докопався”. Це якби бухгалтерія перевіряла власні махінації й кожного разу ставила печатку: “порушень не виявлено”. 🔧Щоб “довести досвід”, фірма подала завершені договори на ремонти на 119 млн. Іронія в тому, що в нібито відремонтованій будівлі вікна досі розбиті. Ремонт такий “якісний”, що виглядає, наче його робили не будівельники, а сліпі альпіністи з молотками. А ще договори на ремонт підписані за два місяці до приватизації. Одним словом — магія кам’янських підрядів: ремонти роблять навіть там, де ще нема власника. Історія дуже цікава, якби не така печальна — детальніше про її героїв та події, а також здібності чиновника Мандзюка купити HYUNDAI за ціною пралки читайте, дивіться у відео “ГромКонтролю”
"Міст мрії" і золоті будівельники: серіал про те, як ремонтували Новий міст, а відремонтували життя.🏠 У справі по ремонту мосту фігурують керівник одного з міських департаментів Олексій Самілик та ексзаступниця департаменту Анна Москаленко. Родина Самілика "як усі порядні посадовці" отримала 2 ділянки на 19 соток. Ще й збудувала маєток на 275 кв.м, ринкова вартість — 10-12 млн. Записаний на сина Дмитра, бо тато-службовець у палацах не живе, лише "орендує у родичів". Поліція побувала тут з обшуками, але замість питань про походження маєтку, вивчає з лупою вартість плитки по ремонту парка Шевченка.🏠 У родини Москаленко — новий будинок на сотні кв.м, але вона каже, що він не її. Хоч з нього і виходив її чоловік. Ще у 21р їй подарували квартирку на 121 кв.м у "Панорамі" ( її оцінюють у 5–6 млн). Поки справа у суді повзе зі швидкістю равлика, Анна їздить у Німеччину і пропускає засідання. Прокуратура реагує зворушливо: "Може людина відпочиває або лікує стрес". Раптом не повернеться? Ну. тоді "справа в архів"
Про результативність НАБУ/САП та підозри топпосадовцям👨‍⚖️У період 2021-2024 рр. антикорупційні органи України продемонстрували стабільний прогрес у викритті, розслідуванні та притягненні до відповідальності високопосадової корупції. ❗️НАБУ та САП викрили десятки корупційних схем, скерували до суду сотні обвинувальних актів і домоглися численних вироків. Їхня робота допомогла відшкодувати або запобігти мільярдним втратам держави.Серед найгучніших справ:1️⃣Голова Верховного Суду: затриманий під час отримання хабаря у $2,7 млн2️⃣Голова Державної митної служби: підозрюється в недекларуванні майна на суму $100 тис.3️⃣Віце-прем'єр-міністр: підозрюється у зловживанні службовим становищем і незаконному отриманні понад 14,5 млн грнНа підставі матеріалів НАБУ та САП Вищий антикорупційний суд виніс 263 вироки, зокрема, із тривалими строками ув’язнення.📢Люди знов збиратимуться на акцію о 19:30 біля ОДА (пр. О. Поля,1) 30 та 31 липня. ВР голосуватиме за закон, який поверне незалежність НАБУ/САП, 31.07