Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ
Додано 14 лип 2024

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ

@green_harbor
Кількість підписників: 226
Фото: 1,810
Відео: 359
Посилання: 163
Опис:
Меми та відбірна крінжа
Джерело

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ | Легенди Рубіжних СвітівОповідка пята: Одноразові бізнесмениЗаписано ві...

Логотип телеграм спільноти - Green Harbor ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ @green_harbor
235 Охват/переглядів 2025-06-08 17:24 Повідомлення №2199
Легенди Рубіжних СвітівОповідка пята: Одноразові бізнесмениЗаписано від ветерана Внутрішніх Очищувальних Сил, сержанта Хорна Касена, фронт Тель-Барра V, сектор Вісім-М.— А хто це там, біля кратера?— питає рекрут, вказуючи на постаті, що повзуть по радіоактивному полі з датчиками та антенами, мов мисливці за привидами.— А, то... одноразові бізнесмени.— Чому так їх називають?— Бо вони збирають дрони. Наші, чужі, цивільні, воєнні — всі, що розбились. Витягують камери, лопаті, батареї — продають контрабандистам або торгівцям ремкомплектів. На Алкулоні є цілий ринок запчастин. Ото вони їх і поставляють.— А чому одноразові?— Бо в полі ще більше мін, ніж дронів. І ті пластинки старого типу, і нові інтелектуальні, з сейсмічними датчиками. Ну от і виходить: сьогодні бізнесмен, завтра розмазня на тепловізорі.— А імперія їх не чіпає?— А як? Вони ж не військові, не зареєстровані. Пропав — і ніхто не шукає. Часом дрон розвідки засікає якийсь труп — з рюкзаком, повним мертвих батарейок і камер— Жорстко.— На рубіжних світах завжди так хлопче. Тут виживає не розумний — а зареєстрований.