Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛

@grebinky_info
Кількість підписників: 2 195
Фото: 17,700
Відео: 5,740
Посилання: 5,120
Опис:
❇️Актуальна аналітична інформація про ситуацію в Гребінківській CТГ та Україні🇺🇦 💪Підтримайте наших Захисників #10ГРННЕСОРОМНО 🟢https://send.monobank.ua/jar/76bCnrnTqz 🟢5375411208654546 🟢4441111131109427

👥 Кількість підписників

2 195
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

478
Середній/День:: 672
Середній/Тиждень:: 428
ERR: 21.78%

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 13
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

⚡️Працівникам ТЦК за злочини проти людей загрожує до 15 (!) років тюрмиТепер ви бачите обличчя тих, хто одягнувши форму та присягнувши захищати державу — вимагав гроші, бив та позбавляв волі простих беззахисних цивільних українців. Ось ці підсудні за даними «Думської»:• 1-й підозрюваний – Олексій, 1997 р.н. Заявив, що «служив 2 роки. У ТЦК займався оповіщенням чоловіків, які перебувають у розшуку». Стверджує, що нікого не бив, а звідки гроші в бусі – йому невідомо.• 2-й – В’ячеслав, 2000 р.н.: «Я нічого не робив. Я щойно вийшов з відпустки, нам сказали поїхати забрати людину, яка перебуває в розшуку – з підробленим УБД».• 3-й – Максим, 1993 р.н. Був водієм мікроавтобуса, куди посадили потерпілого: «Я сумлінно виконував обов’язки учасника групи оповіщення». Каже, що готівку вперше побачив під час обшуку.• 4-й – дільничний офіцер поліції, майор Б. Заявив, що потерпілого не бив, а лише підвищив голос. За його словами, служить у поліції понад 25 років.• 5-й – Володимир, 1986 р.н. Від спілкування з пресою відмовився. За словами адвоката, побоюється розправи. Постраждалий від дій цих злочинців зараз у лікарні. Думська повідомляє, що чоловік є добровольцем, учасником бойових дій і раніше отримав поранення на фронті, на відміну від цих ТЦКшників, які не бачили війни.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
🕯️ 22 квітня. Рік потому.Є дати, які не стають минулим.Вони залишаються всередині — як рана, що не загоюється, лише вчишся з нею жити.Рік без Руслана Ларіна.Він не вписується в коротке слово «Герой», бо за ним — ціле життя, яке не вміщається в рамки. Людина, яка кілька разів починала все спочатку. Яка не боялася змінювати напрям, коли відчувала, що має йти інакше. Яка не шукала легшого — шукала свого.Його шлях не був рівним. Але він був справжнім.Він умів будувати — не тільки плани, а й землю під ногами. Чотири гектари грушевого саду — це не просто робота. Це про віру, що життя попереду. Про тишу, якої він прагнув. Про коріння, яке він хотів пустити тут, вдома.І водночас — людина, яка пішла туди, де найважче.Не тому, що треба.А тому, що інакше не міг.Медик. Бо знав, що таке втрачати і як важливо рятувати.Воїн. Бо розумів, що хтось має стояти між домом і війною.І той, хто залишився до кінця, коли інші вже не могли.Його життя обірвалося там, де кожен день — межа.Але дивно: він ніби не пішов повністю.Він є в цій землі, яку обрав.У деревах, що ростуть без нього.У тиші двору, де його чекають і не дочекаються.У пам’яті, яка не дає звести все до дат і слів.Рік — це багато для календаря.І зовсім нічого — для втрати.Його не повернути.І з цим доводиться жити.Просто пам’ятати — вже недостатньо.Але це єдине, що ми ще можемо для нього зробити.Вічна пам'ять ГЕРОЮ!Щирі співчуття мамі і сестрі😭
😆 NYT: Українська делегація жартома пропонувала назвати частину Донбасу «Доннілендом», щоб підштовхнути США жорсткіше реагувати на вимоги росіїЗа даними джерел, один із переговорників навіть створив через ChatGPT прапор (зелено-золотий) і гімн «Донніленду». Чи бачили це американці — невідомо.Також обговорювали варіант участі Ради миру Трампа в управлінні регіоном. Наразі ця Рада опікується відновленням Гази — ні Україна, ні росія до неї не долучилися.Окрім цього, під час перемовин обговорювали ідею «монакської моделі», яка полягає у створенні напівавтономної міні-держави з офшорною економікою. Ця ідея, на відміну від «Донніленду», який використовують лише у розмовах, навіть потрапила до проєктів угод. ▪️До слова, Трампа вже намагалися задобрити перейменуваннями в його честь: коли Польща у 2018 році прагнула отримати військову базу США, вона запропонувала назвати її Fort Trump. А коли Вірменія та Азербайджан підписали мирну декларацію в Білому домі у 2025, вони назвали створений нею транспортний коридор Trump Route for International Peace and Prosperity.
📃Розмірковує Віталій Луценко:По слідам масового вбивства в Голосієво. Виявляється, наша прем`єрка Ю. Свириденко написала ще в суботу в своїй соцмережі: «Дякую правоохоронцям та всім службам, які швидко зреагували та зробили все можливе для порятунку людей і знешкодження загрози». Їм геть не соромно за таке «швидке зреагування», що ми побачили на відео! Начальник департаменту патрульної поліції Є. Жуков в неділю написав рапорт на звільнення. Говорять, що бойовий офіцер, Народний Герой України, у якого в одного «спрацювала» совість. Генеральний прокурор Р. Кравченко в неділю відрапортував: «розпочато кримінальне провадження за статтею 367 ч.3 ККУ (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки)». Хоча незалежні юристи стверджують, що є всі підстави вести слідство по статті 135 ККУ (Залишення в небезпеці): застосовується, якщо поліцейські завідомо залишили людину без допомоги в ситуації, що загрожує її життю, коли вони були зобов’язані та мали можливість їй допомогти. Покарання: якщо бездіяльність спричинила смерть людини, винним загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі (ч. 3 ст. 135). Чи дійде до суду справа про залишення поліцейськими мирних людей на поталу вбивці? ‼️Невже не приходить розуміння у правоохоронних органах про запит суспільства на справедливість і захист?!
‼️У Києві 4 загиблих, серед них дитина, 21 людина постраждала внаслідок російського обстрілуЗафіксовані руйнування у Подільському, Оболонському, Шевченківському та Деснянському районах.Оболонський район: сталось загорання припаркованих автомобілів, пошкоджено поряд розташовану складську будівлю, шиномонтаж та будівлю магазину. На жаль, 2 людини загинули, також постраждали 6 осіб, з яких 4 працівники швидкої допомоги та 2 працівники поліції, які прибули на місце. Подільський район: на одній із локацій сталося влучання на відкритій території, внаслідок чого відбулось руйнування фасадів житлових будинків, під завалами одного з будинків було виявлено 2 загиблих, одна з яких дитина 12 років, ще 3 особи отримали поранення склом. На іншій локації є руйнування фасаду двох готелів та прилеглих будинків. Дві людини постраждали. За іншою адресою влучання перед житловими будинками, відбулось руйнування фасадів, в деяких будинках заблоковані двері, було виявлено 3 потерпілих.Також за іншою адресою сталось руйнування одноповерхового житлового будинку, із під завалів було врятовано 2 людини, серед яких 1 дитина. Ще на одній локації влучання в 6 поверх шістнадцяти поверхового будинку, на свіже повітря було евакуйовано 10 осіб. На щастя, без пожежі та постраждалих. Деснянський район: сталось загоряння в двоповерховому житловому будинку. На щастя, без постраждалих. Шевченківський район: влучання на дитячому майданчику та біля житлового будинку, обійшлось без постраждалих. На місці працюють рятувальники та відповідні служби міста.Інформація щодо постраждалих уточнюється.👉 Біла Церква - БЕЗ ТАБУНадіслати новину👇@bila_tserkvabot
🟡Ситуація в районі Мирнограду та Покровська 🇷🇺 Противник має можливість накопичувати піхоту та техніку на півдні Мирнограду, зокрема, за рахунок того, що українські пілоти не мають змогу туди діставати дронами. Раніше ми згадували, що кацапи почали стягувати до південних околиць створльну арту. Наразі накопичені ресурси противник використовує для тиску на північні околиці міста, щоб дотиснути місто та його агломерацію. Одночасно з цим є просування та закріплення ворога по посадці на північ від Рівного, що ставить під загрозу тих, хто утримує цей мішок в районі Світлого. ✈️ Також противник контролює дронами kill-zone в радіусі 20-ти км від центру Мирнограду та здійснює ураження по всьому, що рухається, що ускладнює будь-який рух та дії в даному районі.🏹 Продовжується тиск та просування в напрямку Гришиного з Покровська. Ворог поступово затягується в село та майже повністю окупував село. Все частіше фіксуються інфільтрації в районі Новоолександрівки та Василівки. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
📃 Розмірковує Віталій Луценко: Про окремі підсумки виборів в Угорщині. З 2010 р. Орбан керував державою. І медіапростір ніби під контроль взяли. І постійно щось там відкривали. І конкуренти ніби ж немічні були. І громадянське суспільство на території слабке. І економіку та «еліти» під себе підлаштували. І ручні структури - від бізнес-асоціацій до молодіжних форумів та традиційних церков. І бюджетні гроші як свої роздавали. І суди ж під себе сформували, так що здавалось, що якщо треба буде, всіх конкурентів посадять. І консультанти на них заморські працювали (пам’ятаєте «велікого» кірієнка, який до цього проводив «референдуми» на окупованих рашкою наших територіях). І про дискредитацію справжніх демократичних процедур, коли громадські слухання, петиції і т.п. цілеспрямовано перетворювали на фарс. І безсоромне видавання чужих фінансів за свої - дотації з бюджету ЄС та від міжнародних фондів. І підтримати й легітимізувати приїжджає цілий Венс – віце-президент США!І що в результаті? А нічого. Конституційна більшість у конкурента. Нагадаю, що в угорців нового лідера Мадяра ще пару років тому не було. Бо справа, в першу чергу в громадянах, котрі хочуть реальних, а не віртуальних змін. І в тому, що якщо ти «кульгава качка» - то це вже діагноз. «Мадяр» буде звідки не чекали.
Київщина входить у Великодні дні з розумінням головного пріоритету — безпеки кожного жителя.Комендантська година на території області залишається без змін і діятиме з 00:00 до 05:00. Прошу всіх не порушувати встановлені обмеження та відповідально поставитися до цих вимог.В області функціонує 855 культових споруд, і саме в період свят вони стають місцями найбільшого скупчення людей. У ніч з 11 на 12 квітня богослужіння заплановані у сотнях храмів, участь у яких можуть взяти близько півмільйона людей.У зв’язку з цим буде суттєво посилено заходи безпеки. До охорони публічного порядку залучено понад 1500 правоохоронців: додаткові наряди, вибухотехнічні служби, кінологи та представники громадських формувань. Також для реагування на можливі загрози підготовлено понад 1000 укриттів, частина з яких розташована безпосередньо поруч із культовими спорудами.У публічних місцях можливі перевірки документів, тому прошу мешканців Київщини обов’язково мати їх при собі та з розумінням ставитися до дій правоохоронців.Великдень — це про віру, надію і життя. Але водночас — про відповідальність. Уникайте надмірних скупчень людей, будьте уважними та не ігноруйте сигнал повітряної тривоги — у разі небезпеки негайно прямуйте до укриттів.Київщина тримається завдяки злагодженості та свідомості кожного. Бережіть себе і своїх близьких.@Mykola_Kalashnyk
🕯️ Його відвага залишила слід, який не зітре час…Життя Смоляра Владислава Ігоровича — це не просто шлях людини. Це шлях воїна, який до останнього подиху стояв за Україну. І сьогодні про його подвиг говорять не лише слова — про нього мовчки свідчать нагороди, що стали символами честі, мужності й безмежної відданості.Він був удостоєний високої військової відзнаки — «Золотий хрест».Цей хрест — не просто метал. У ньому — пульс бою, гіркота втрат і сила тих, хто не відступає. У ньому — Владислав, який дивився небезпеці в очі й не схилив голови.На його грудях — медаль «За жертовність і любов до України».Це про серце, яке не шукало легких доріг. Про душу, яка боліла за свою землю. Про людину, яка любила настільки сильно, що віддала найдорожче — своє життя.І ще одна відзнака — хрест, як знак служіння, як печать вірності обов’язку.У кожній із цих нагород — його тиша після бою… його кроки, що вже не повернуться… його незакінчені мрії.Ці нагороди не сяють — вони болять.Вони лежать важким тягарем у руках рідних.Вони мовчки кричать про ціну нашої свободи.Бо за кожним металом — життя.Молоде, світле, обірване війною…І тепер вони залишаються як нагадування нам усім:якою ціною тримається небо над Україною.Світла пам’ять Герою.Його ім’я — у серці громади.Його подвиг — у вічності. 🇺🇦🕯️
🥚 💵 Нацбанк до Великодня випустить монету, присвячену українському розпису До великодніх свят в Україні введуть в обіг нову пам’ятну монету, що продовжує серію “Українська спадщина” – “Великодня радість. Писанка”. Зазначають, що цьогорічна пам'ятна монета відображає поліські орнаменти.💵 Монета виготовлена зі срібла 999 проби, маса дорогоцінного металу в чистоті– 31,1 г. Оздоблена емаллю та патинуванням.Її номінал – 10 гривень.У Нацбанку пояснюють, що аверс монети розділений на чотири сектори лініями, що утворюють хрест – сакральний знак, що символізує єдність буття, поєднуючи небо і землю. Кожен сектор репрезентує писанкарство Полісся та містить орнаменти, характерні для цього регіону:🌊Рівненщина – хвилі, сітка та грабельки;💫Волинь – фрагмент зірки, крапки, грабельки, сонце та хвилі;☀️Житомирщина – грабельки та сонце;🌀 Київщина – спіралі та сітка."Кожен із цих елементів орнаменту має глибоке символічне значення: сонце та зірка – втілення світла, життєдайної енергії, розвитку та благополуччя; хвилі символізують воду, довголіття та плодючість; спіралі – знак нескінченності, захисту від злих духів і вічного плину життя; сітка – зв’язок між світами; грабельки – архаїчний символ дощу; крапки – це зерно, що означає зародження нового життя та продовження роду", — додають у Національному банку України.