Джерело
🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | ️На Білоцерківщині викрито групу осіб, яка з нелегальної нафтобази про...
240 Охват/переглядів
2026-03-09 13:00
Повідомлення №28259
⛽️На Білоцерківщині викрито групу осіб, яка з нелегальної нафтобази продавала фальсифіковане пальне через мережу АЗСЗа даними слідства, з травня 2024 року по липень 2025 року учасники організованої групи налагодили схему продажу фальсифікованого пального.Пальне зберігали на нафтобазі у Білоцерківському районі, після чого постачали на підконтрольні АЗС, де його продавали без сертифікатів якості та без відображення у фінансовій документації.П’ятьом учасникам організованої групи вже повідомили про підозру у незаконному виготовленні та збуті підакцизних товарів.Під час обшуків вилучили понад 57 тис. літрів бензину, майже 85 тис. літрів дизельного пального та 4,5 тис. літрів скрапленого газу.Також вилучено 29 резервуарів, паливороздавальні колонки, насосне обладнання та вантажні автомобілі з автоцистернами, документи, мобільні телефони та понад 18 млн грн готівки.💰 Орієнтовна вартість вилучених паливно-мастильних матеріалів становить понад 8 млн грн.👉 Біла Церква - БЕЗ ТАБУНадіслати новину👇@bila_tserkvabot