Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АГ | #УкрТг🤙🍉
Додано 14 лип 2024

АГ | #УкрТг🤙🍉

@goyanalytics
Кількість підписників: 3 883
Фото: 2,050
Відео: 374
Посилання: 227
Опис:
You can view and join @goyanalytics right away.
Джерело

АГ | #УкрТг🤙🍉 | Я вам більше скажу, це просто РОЗЙОБ. А плємяшка мій, Януковича один в...

Логотип телеграм спільноти - Аналітика Гойства | #УкрТг🤙🍉 АГ | #УкрТг🤙🍉 @goyanalytics
3 030 Охват/переглядів 2025-09-27 19:33 Повідомлення №7983
Я вам більше скажу, це просто РОЗЙОБ. А плємяшка мій, Януковича один в один показує, оце АСТАВІТЄСЬ, ми просто випадаємо всі. Він вопщє пацаньонок толковий, пішов після девʼятого класу в колєдж на юриста, то ми нарадуватись не можем. Там канєшно трохи пришлось занести, шоб його взяли, бо в нього оцінки в атестаті не дуже були, але брат йому так і сказав, каже «ото біше копійки не дам, тепер всьо сам», ну він вроді вчиться за голову взявся. Каже шо хочу прокурором стати коли виросте. Ну воно і правільно, шоб пересадив всіх цих підарасів шо хабарі беруть. Бо в нього зарплата як в мене за півроку, а воно ше взятки бере. Треба блять шоб в них зарплата була як в простого вчителя чи медсестри і попробував пожити. Правільно я кажу? Ну вот. Давай бля не грій чарку, оп і всьо. То цей самий, плємяш не хтів в колєдж йти, каже старша школа то лучші роки. Брат йому каже «ти диви, во-пєрвих: ти там був шо так кажеш? во-вторих: ти свої оцінки бачив?», а цей каже «оцінки то не важно, главне ЗНО нормально написати чи шо у них там щяс». Ну да, він всю школу не вчився, а тут за три роки вивчиться. А як не здасть то шо? Свиням хвости крутити піде. А так спеціальність буде. Ну правільно я кажу чи нє?