Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АГ | #УкрТг🤙🍉
Додано 14 лип 2024

АГ | #УкрТг🤙🍉

@goyanalytics
Кількість підписників: 3 883
Фото: 2,050
Відео: 374
Посилання: 227
Опис:
You can view and join @goyanalytics right away.

👥 Кількість підписників

3 883
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: -83

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 0.9

Історія змін лого

Історія змін назви

АГ | #УкрТг🤙🍉 2026-02-17
Аналітика Гойства | #УкрТг🤙🍉 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,160 26-04-10 18:00
Новий сезон Зе Бойс виглядає як сатира з магазину «все по 5 гривень». Бідолаха Старлайт через літр ботокса залитий в її тендітне личко, розмовляє так ніби між 4 і 5 сезоном вона здала КМС по боксу. Вільям Бутчер став карикатурою на карикатурного британця який зображає карикатурного британця. ММ в новому сезоні став зневіреним алкоголіком, хоча більше схожий на онкохворого. Розмовляюча Кіміко схожа на лохушку зі школи яка поступила в університет в іншому місті і намагається створити собі новий образ. Хьюї заставляє мене відчувати себе жінкою, бо при одному погляді на нього, я будучи чоловіком, буквально можу уявити відчуття коли сохне пизда. Хоумлендер нагадує Оптімус генг зразка 2019-го року, коли вони скотились і стали тінню самих себе незграбно намагаючись віднайти ту саму фішку за яку їх полюбили. Френчі нагадує забавного тіпа з курілки в унівєрі, з яким ти радий перекинутись парою слів, але якого ніколи не позвеш пити пиво, а люба інтеракція з ним, яка триває більше 5 хвилин викладає у тебе реальний головний біль. 5 сезон виглядає так ніби сценарій до нього писала соцмережа яку навчали на постах з Редіту. При нинішній політичній обстановці в США у них був шанс створити щось як мінімум хороше, але вони проїбались майже всюди де можна було проїбатись. Сет Роген тупий, не смішний жидяра вся комедійна карʼєра якого - є нещасним випадком. Чекаю третю серію.
Чи ви знали про так званий реєстр Онуфрія Однокамінського? Це список козаків, що відвідували його січ, побудовану на острові (О. Однокамінцевський) на Дніпрі, куплену колись у турків за декілька сотень талярів.У список, що нещодавно був опублікований Генеральним судом, було виявлено, що острів відувідували Іван Мазепа, Пилип Орлик, царь Петро, Василь Кочубей, декотрі полковники і сотники та інші. Навіть прикутий до інвалідного візка Феофан Прокопович! Навіть говорять, що у реєстрі неодноразово згадується Данило Апостол, якому приписують дружбу з Однокамінським. Щоб відволікти козаків від шкандалю, Апостол зібрав рать для чергової війни з татарами, грозить викупити острів Зміїний для захисту від Польщі. Крім того, він увів компанійців у сотенні містечка і там вбиває мазепинців. Відомо, що Однокамінський разом із дружиною Максвеллихою впливав на політику Війська Запорізького та улаштовував страшну содомію, за що був повішений у Петропавлівській фортеці.Чому нам про це не розказували в школі?
До речі, стосовно можливої легалізації зброї — абсолютно проти. Є три аргументи на користь легалізації зброї: самозахист, полювання, протистояння тиранічному правителю або іноземному інтервенту. Зазвичай останній аргумент вважається найважливішим і він, власне кажучи є причиною існування другої поправки в конституції США, кумедно те що він і є найслабшим. Стосовно перших двох: є гладкоствольна помпа, вона вже легальна — з цим розібрались. А тепер по третьому: протистояння тиранічному правителю засобами сил оборони за допомогою вогнепальної зброї застаріло років на 200, та і не факт що було актуальним навіть на момент прийняття другої поправки, тому що, що іноземному інтервенту, що тиранічному правителю по під хуй твій нарізняк, він тебе розбомбить нахуй. Аргументи на кшталт «йому не вигідно бомбити власну інфраструктуру або інфраструктуру, яку він планує захопити.» можете засунути собі в хуй, дивитесь історію будь якого великого конфлікту і бачите що це абсолютно спокійно розноситься в першу чергу. До того ж якщо відслідкувати історію буквально кожного протистояння тирану або інтервенту силами партизанського спротиву в модерній історії, стає очевидним, що сили спротиву завжди знаходять доступ до вогнепальної зброї або розграбовуючи армійські склади, або зброєю їх забезпечує третя зацікавлена сторона. Ні разу не було такого, що хтось не зміг повстати через те що нарізна зброя не була легальною. Також прихильникам третього аргументу раджу згадати нещодавній досвід 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом і українською владою було прийнято «геніальне» рішення про роздачу зброї цивільному населенню. Чи принесло це якийсь результат? Так, якщо вимірювати його у розстріляних машинах швидкої допомоги.
Я вам більше скажу, це просто РОЗЙОБ. А плємяшка мій, Януковича один в один показує, оце АСТАВІТЄСЬ, ми просто випадаємо всі. Він вопщє пацаньонок толковий, пішов після девʼятого класу в колєдж на юриста, то ми нарадуватись не можем. Там канєшно трохи пришлось занести, шоб його взяли, бо в нього оцінки в атестаті не дуже були, але брат йому так і сказав, каже «ото біше копійки не дам, тепер всьо сам», ну він вроді вчиться за голову взявся. Каже шо хочу прокурором стати коли виросте. Ну воно і правільно, шоб пересадив всіх цих підарасів шо хабарі беруть. Бо в нього зарплата як в мене за півроку, а воно ше взятки бере. Треба блять шоб в них зарплата була як в простого вчителя чи медсестри і попробував пожити. Правільно я кажу? Ну вот. Давай бля не грій чарку, оп і всьо. То цей самий, плємяш не хтів в колєдж йти, каже старша школа то лучші роки. Брат йому каже «ти диви, во-пєрвих: ти там був шо так кажеш? во-вторих: ти свої оцінки бачив?», а цей каже «оцінки то не важно, главне ЗНО нормально написати чи шо у них там щяс». Ну да, він всю школу не вчився, а тут за три роки вивчиться. А як не здасть то шо? Свиням хвости крутити піде. А так спеціальність буде. Ну правільно я кажу чи нє?
Любимі підписники, до нас звернулись представники European Defense TechHub з нагоди проведення хакатону у Львові в 22-25 числах травня. Організатор — 3 штурмова бригада, захід направлений на співпрацю молодих спеціалістів, менторів і військових у напрямку безпекових технологій. Якщо ви вчитесь чи працюєте в сфері електромеханіки, програмування, робототехніки, фізики, або ж просто хочете наблизити нашу перемогу своїми мізками і винахідливістю — долучайтесь!Участь в хакатоні БЕЗКОШТОВНА, ночувати можна буде прямо на локації заходу (потрібен лише спальник і каремат). Кожен охочий зможе поспілкуватись з військовими, спеціалістами та представниками бізнесу у сфері українського defense tech. Якщо ви молодий студент і думаєте що ваших знань буде недостатньо, то ви глибоко помиляєтесь. Можливо саме вас 🫵 не вистачає для розробки що врятує сотні життів і нестиме смерть росіянам! Закликаємо вас реєструватись як інженери/хакери і ставати частиною імпровізованих команд хакатону, далі вас куруватимуть багаточисельні ментори.🔗 Посилання для реєстраціїhttps://lu.ma/edth-2025-lviv