Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Городнянська міська рада
Додано 14 лип 2024

Городнянська міська рада

@gormrada
Кількість підписників: 1 815
Фото: 6,720
Відео: 164
Посилання: 1,670
Опис:
Офіційне представництво

👥 Кількість підписників

1 815
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 484
Середній/День:: 2,910
Середній/Тиждень:: 1,763
ERR: 81.76%

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 4.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Анатолій Денисенко: 90 років життя, сповненого добра та відданості освіті13 листопада своє 90-річчя відзначив знаний педагог, ветеран праці та щира людина — Анатолій Порфирович Денисенко.З нагоди поважного ювілею та за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, значний внесок у розвиток культури Городнянщини й активну громадську позицію йому вручили Грамоту міської ради.Привітати ювіляра завітали міський голова Андрій Богдан, начальник відділу освіти Григорій Смоляр та дві його учениці — Ольга Смаль і Галина Зацаринна.Анатолій Денисенко відомий багатьом городнянцям як мудрий педагог та невтомний громадський діяч. Народився він у селі Лемешівка, навчався у Солонівській семирічній школі, потім — у Городнянському педагогічному училищі за спеціальністю вчитель молодших класів. Згодом Анатолій Порфирович закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка на історико-філософському факультеті.Його педагогічний шлях був багатогранним: він викладав музику в Городнянській школі №2, історію та суспільствознавство, обіймав посаду завуча, працював у міжнавчальному виробничому комбінаті, де викладав радіоелектроніку. У 2004 році він пішов на заслужений відпочинок, залишивши по собі численні покоління учнів, які пам’ятають і шанують його до сьогодні.Анатолій Порфирович активно брав участь у культурному житті: більше 30 років він був учасником хорової капели вчителів та медичних працівників, вносячи вагомий внесок у розвиток місцевої культури.Під час урочистостей міський голова Андрій Богдан подякував ювіляру за колосальний внесок у розвиток Городнянщини, відзначивши його невтомну працю і відданість справі.Учениці Анатолія Порфировича також висловили теплі слова. Галина Зацаринна побажала енергії, сили, впевненості в завтрашньому дні та довгих років життя і підсумувала: «Світлій людині – світлого шляху в житті». Ольга Смаль відзначила його культурний внесок і щиро подякувала за можливість навчатися у такої мудрої та відданої справі людини.Начальник відділу освіти Григорій Смоляр поділився своїми спогадами: «З іншими ви працювали, життя пройшли, а зі мною — ні. Але наше знайомство почалося спочатку через фото та альбоми, а потім — через зустрічі випускників. Не кожного вчителя запрошують на такі зустрічі, а вас — запрошують на всі. І це найкраще свідчення того, наскільки великою була ваша справа. Вас поважають, і це — справжня нагорода. Ви не старієте, а залишаєтеся молодими душею, прикладом для нас усіх».Це свято стало яскравим підтвердженням того, що відданість освіті, любов до людей і активна життєва позиція залишаються найціннішими здобутками людини. Анатолій Порфирович Денисенко — приклад для молодих педагогів і джерело гордості для всіх городнянців.
💡 Шановні жителі Городнянської громади — просимо з розумінням ставитися до ситуації з електропостачаннямОстаннім часом через чергові удари ворога по критичній інфраструктурі енергосистема працює з перевантаженнями. Ці наслідки відчувають і жителі нашої громади.Енергетики та всі відповідальні служби працюють без упину, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та відновити постачання електроенергії. Попри всі труднощі, світло поступово повертається до осель, однак напруга залишається низькою і нестабільною.⚠️ Будьмо свідомими споживачами —• користуймося електроенергією лише для найнеобхіднішого;• не вмикаймо потужні прилади одночасно;• бережімо мережу від перевантажень, щоб дати змогу енергетикам швидше відновити стабільну роботу.❗️ Звертаємо увагу: через низьку напругу побутові прилади можуть вийти з ладу або навіть згоріти. Тому краще вимкнути техніку з розеток.💧 Водопостачання наразі здійснюється за допомогою генераторів, тому можливі тимчасові перебої — особливо вночі або під час технічного охолодження обладнання.🔥 Централізоване теплопостачання, яке здійснює АТ «Облтеплокомуненерго», наразі працює від альтернативних джерел живлення, тому подача тепла відбувається періодично.Ми щиро дякуємо всім, хто сьогодні невтомно працює над відновленням електропостачання та життєво необхідних систем громади.Будьте обережні в інформаційному просторі. Не поширюйте деталі про пошкодження.📢 У разі важливих або критичних змін — усі офіційні повідомлення з’являтимуться на наших інформаційних ресурсах.Бережімо одне одного, дотримуймося спокою та підтримуймо тих, хто тримає світло навіть у найтемніші часи.
🕯 Чорна стрічка скорботи на осінньому дніГороднянська громада знову в жалобі. У середу, 05 листопада, 0 11:00 біля скверу «Гармати» ми зустрічатимемо Героя – Седюко Віталія. Віталій народився 02 жовтня 1977 року в селі Хоробичі.У 1984–1994 роках навчався в Хоробицькій середній школі, після чого здобув освіту в автошколі в місті Щорс (нині Сновськ).У березні 2023 року став на захист України, вступивши до лав Збройних Сил. 21 серпня, виконуючи бойове завдання, потрапив у полон, де провів важкі місяці випробувань. Повернувшись додому у травні цього року, він проходив реабілітацію, але наслідки пережитого виявилися тяжкими — уночі 01 листопада його серце зупинилося…Він був світлом для своїх рідних, опорою у важкі хвилини, людиною, що дарувала добро й віру. Але доля забрала його занадто швидко, і разом із ним пішли його мрії, надії та частинка сердець близьких.05 листопада о 11:00 ми зустрічатимемо Героя біля скверу «Гармати». Звідти траурна процесія пройде вулицями Чернігівською, Троїцькою, повз Алею Героїв, вулицею Захисників України — до церкви Василія Великого, де відбудеться чин відспівування. Після цього кортеж вирушить до рідного села Хоробичі. Орієнтовно о 13:00 його зустрічатимуть односельці, щоб провести в останню путь. Поховають Віталія на місцевому кладовищі.Відкладіть свої справи і вийдіть на вулиці, щоб віддати шану Воїну, сказати йому останнє «Дякую». Схиліть голови, станьте на коліна перед подвигом чоловіка, який захищав кожного з нас.Щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь дасть сили витримати цей нестерпний біль утрати.🕯 05 листопада в Городнянській громаді оголошено Днем жалоби.
Янголом у небо полетіла душа…Курличуть журавлі над Городнянщиною, і журно стелиться осіннє небо.Сум і біль знову обійняли наш край, адже 03 жовтня 2025 року ми зустрічали на щиті свого сина — Героя, Соленка Олександра.Народився він 16 березня 1970 року в селі Хринівка Сновського району.04 червня 2024 року став до лав Збройних Сил України, аби боронити рідну землю від підступного ворога.Та вже 23 серпня того ж року під час бойових дій на Донеччині зв’язок із ним урвався.Понад рік родина, близькі та вся громада жили вірою й надією: чекали, що він повернеться додому, що усміхнеться, обійме, скаже теплі слова.Молилися, сподівалися на диво.Але війна безжальна… Результати ДНК-експертизи підтвердили найстрашніше. Жорстока війна забрала воїна назавжди, обірвала його дорогоцінне життя.Він більше не повернеться до рідної домівки, не піде знайомими стежками, не порадіє сонячному дню.Натомість його душа, немов янгол, полетіла у вічність…Сьогодні на Городнянщині лунали скорботні дзвони. На очах людей — сльози, у серцях — пекучий біль і відчай. Громада схилила голови, проводжаючи свого сина в останню путь.🕯 Спочивай із миром, наш Захиснику. Нехай небеса стануть для тебе світлою домівкою, де немає болю й війни.
📢 Отримуйте податкові документи через Електронний кабінетЗ метою покращення обміну інформацією між фізичними особами та контролюючим органом, зокрема в частині отримання податкових повідомлень-рішень по податку на майно (плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок) або інших документів, варто скористатися Електронним кабінетом платників податку.✔️ Для листування з ДПС платнику необхідно в Електронному кабінеті подати «Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет», в якій вказати електронну адресу, на яку він бажає отримувати повідомлення про надходження документів в Електронний кабінет.На вказану у заяві електронну пошту будуть надходити Push-повідомлення про листи, направлені податковими органами через Електронний кабінет. Як почати листування через Електронний кабінет:- Входимо в Електронний кабінет ( http://cabinet.tax.gov.ua ) з використанням КЕП (кваліфікованого електронного підпису);- З лівого боку у меню обираємо режим «Налаштування»;- У режимі «Налаштування» натискаємо клавішу «Бажаю отримувати документи»;- Автоматично буде відкрито «Повідомлення про бажання отримувати документи через Електронний кабінет», у якому вводимо номер телефону та власну електронну адресу для листування і натискаємо «Підтвердити»;- У контактному вікні, що з’явиться, підтверджуємо власні дії електронним підписом.
🌾 ОРГАНІЗАЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ТА ВЛАДА: ВЗАЄМОДІЯ ЗАДЛЯ АГРАРНОГО ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ📌 У Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року наголошується, що її реалізація здійснюється шляхом скоординованої взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, професійних та громадських об’єднань та інших заінтересованих сторін. А наскільки ефективно взаємодіють організації громадянського суспільства (ОГС) та влада? Наскільки вони готові співпрацювати задля аграрного та сільського розвитку? Зокрема, для успішної реалізації цієї Стратегії.🔍 Мета нового проєкту Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) — дослідити, як співпрацюють влада та ОГС, наскільки ефективно ОГС впливають на формування та реалізацію політики у сфері аграрного та сільського розвитку на національному, регіональному та місцевому рівнях, а також розробити рекомендації щодо покращення такої співпраці.🛠 У межах проєкту буде:• проаналізовано існуючі механізми та практики взаємодії ОГС з владою;• оцінено результати адвокаційних зусиль ОГС;• здійснено аналіз аналітичних навичок ОГС;• підготовлено рекомендації щодо підвищення спроможності ОГС впливати на політику аграрного та сільського розвитку.📅 Протягом вересня 2025 року ми опитуватимемо представників ОГС, професійних спільнот — бізнесових, освітянських, наукових, а також центральних і місцевих органів влади, чия діяльність пов’язана з аграрним та сільським розвитком.🤝 Станьте нашими експертами! Усі, хто стане учасником дослідження, отримають звіт про його результати та запрошення на заходи проєкту.📝 Посилання на анкету:Для ОГС та професійних спільнот: https://forms.gle/MzrJp7x6QnqdRKNj9Для представників органів влади, у тому числі місцевого самоврядування: https://forms.gle/LuS7Wdhbme97e1tEA🌍 Ми переконані, що результати дослідження стануть основою для нових підходів до діалогу між владою та громадськістю у сфері аграрного та сільського розвитку, зокрема в контексті євроінтеграції, що сприятиме ефективній реалізації Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій до 2030 року.🎓 Формування громадянського суспільства, відповідно до Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність», є одним із основних завдань дорадчої діяльності. НАСДСУ на основі результатів дослідження планує підготувати нові навчальні програми для дорадників, щоб підвищити їхню спроможність надавати підтримку процесам розвитку взаємодії між ОГС та владою у сфері аграрного та сільського розвитку.📬 Для довідок та співпраці звертайтесь: [email protected]📞 Роман Корінець: +380975747327🤝 Ініціатива впроваджується ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ) за підтримки Фонду «Аскольд і Дір», що адмініструється ІСАР Єднання в межах проєкту «Сильне громадянське суспільство України – рушій реформ і демократії» за фінансування Норвегії та Швеції.
YASNO приймає заявки на грантову програму для ветеранського бізнесу☝🏻Триває приймання заявок на грантову програму для ветеранського бізнесу від YASNO. Переможцям програми компенсують кошти, сплачені за 30 тис. кВт∙год, що дасть змогу зекономити близько 300 тис. грн. Проєкт реалізується за підтримки Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Хто може отримати грант на оплату електроенергії?Малий або середній бізнес, власником якого є ветеран (100% бізнесу в його власності) або ветеран з часткою у бізнесі не менше 50%.Чи можна подаватись, якщо ви ще не є клієнтом YASNO?Так, програма відкрита для бізнесів по всій Україні. Але спершу необхідно укласти договір. Це можна зробити онлайн.Що компенсує грант?100% сплачених рахунків за 30 тис. кВт·год електроенергії, спожитої за період, який не перевищує 6 місяців.Як будуть обрані переможці?20 компаній визначать через random.org.Які строки грантової програми?Подати заявку можна до 19 жовтня, а вже 29-го оголосять результати на сайті та у соцмережах. Після проведення розіграшу, а саме до 1 листопада 2025 року, переможці мають зв’язатись з YASNO для оформлення результатів.📌Щоб подати заявку — заповніть форму на сайті: https://plus.yasno.ua/veterans
Знову маємо трагічну звістку– 23 вересня назавжди повертається додому ще один наш Герой, захисник – ЗАЦНОВ Андрій. Молодий, сміливий, відданий своїй Батьківщині, він загинув, захищаючи нашу свободу та мирне небо. Андрій народився 13 грудня 1995 року в селі Невкля. Закінчив Тупичівську загальноосвітню школу, після якої почав працювати. Коли настав час захищати рідну землю, зі зброєю в руках, він не вагаючись став на передову. В 2016 році підписав контракт і став на захист Батьківщини. Прослужив в зоні АТО 3 роки.В 2024 році Андрій знову став на захист України, ніс службу на Донецькому напрямку с.Урожайне, Волноваського району. Був старшим навідником вогневого ураження 1 штурмового взводу штурмової роти. На жаль, війна забирає найкращих. З 16 березня 2024року по 16 вересня 2025 року вважався зниклим безвісти. Його особу вдалося ідентифікувати за допомогою ДНК-експертизи. Андрій віддав найцінніше – своє життя, молоді роки – заради того, щоб ми могли бачити світанки, обіймати рідних і жити під мирним небом.Його останній шлях у рідне село пролягатиме через Городню. Тож завтра о 10.00 годині ми зустрічатимемо воїна біля скверу «Гармати». Траурна процесія пройде вулицями Чернігівською, Троїцькою, повз Алею Героїв і вулицею Захисників України. Після цього Андрія поховають з усіма військовими почестями в рідному селі Невкля. Ми схиляємо голови перед рідними Героя та розділяємо їхній біль втрати. Сумуємо разом з вами. Просимо кожного жителя громади відкласти свої справи й вийти на вулиці, щоб вшанувати пам’ять Андрія. 23 вересня у Городнянській громаді оголошено День жалоби.
На Чернігівщині стартувало опитування роботодавцівЩоб краще зрозуміти, яких фахівців потребує сучасний ринок праці, служба зайнятості розпочала чергове опитування роботодавців. Триватиме воно до 31 жовтня 2025 року. В області планується опитати понад 1600 представників підприємств, установ та організацій.Залучення роботодавців до цього опитування має ключове значення, оскільки отримані дані насамперед допоможуть:- зрозуміти кадрові потреби підприємств, що дозволить краще оцінити ситуацію на ринку праці та прогнозувати майбутні потреби у працівниках;- планувати та адаптувати програми навчання та підготовки кадрів відповідно до потреб ринку праці;- побачити можливості та перешкоди у працевлаштуванні соціально вразливих груп населення, зокрема, ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю тощо, та визначити, які заходи ще потрібно запровадити для забезпечення інклюзивного середовища та безбар’єрності.Результатом анкетування має стати подальше удосконалення роботи служби, програм сприяння зайнятості, впровадження проектів щодо стимулювання роботодавця задля збереження та створення нових робочих місць. І, як наслідок, зменшення структурного безробіття.Опитування проводиться на онлайн платформі Державної служби зайнятості. Роботодавців, які беруть участь у ньому, отримають персональне посилання для заповнення анкети.Чернігівський обласний центр зайнятості
Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» оголошує набір на ВЕРЕСЕНЬ 2025 1. Бакалаврська та магістерська програми «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ» за спеціальністю D3 «Менеджмент».* Тривалість навчання: за бакалаврською програмою – 4 роки (25-27 тисяч грн за рік), за магістерською програмою – 1 рік 6 місяців (51200 грн за увесь курс). Початок навчання – 1 грудня. Ці програми для тих, хто хоче ефективно розробляти і керувати проєктами різного масштабу та складності в публічному, приватному, громадському секторах. 2. Магістерська програма за спеціальністю D4 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ». Тривалість навчання – 1 рік 4 місяці. Вартість – 42 тисячі за увесь курс навчання. Початок навчання – 1 листопада. Програма для управлінців, політиків, депутатів.ПЕРЕВАГИ: - Навчання онлайн – лише 4 сесії- Оплата посеместрова (можлива з місцевого бюджету) - Можливість отримання державного ваучера на навчання на суму 30280 грн - Навчання в групі цікавих людей з різних регіонів та посад з компетентними викладачами. Терміни подання документів: для вступу на бакалавра – з 02 вересня до 19 вересня; для вступу на магістра - до 02 жовтня. 097 531 30 44 095 882 00 37 067 253 31 65