Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Яна Ляшенко - Google-логіст - Google ads + Performance max + Google shopping Київ - Україна
Додано 14 лип 2024

Яна Ляшенко - Google-логіст - Google ads + Performance max + Google shopping Київ - Україна

@googlelogist
Кількість підписників: 3 602
Фото: 194
Відео: 8
Посилання: 126
Опис:
Розповідаю практичні інструменти роботи з АІ Google-реклами. Тільки користь, без води. Знаю як працює Performance Max з практики. Замовити послугу або консультацію - https://t.me/YanaLyashenko Чат цього каналу: https://t.me/+mdeDVvInHdZlNzAy

👥 Кількість підписників

3 602
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 848
Середній/День:: 4,600
Середній/Тиждень:: 2,406
ERR: 79.07%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Шо ви тут бачите? (Поки я зараз розглядаю варіанти як би швидше збільшити продажі клієнту, і поки аналізувала - вирішила для задротів як я поділитися спостереженнями…)Ні, це не скарб… Якщо ви подумали отим мемом :)А ми тут бачимо типовий акаунт на дублікатах фідівА що це значить для нас? А те що акаунт масштабують лише за рахунок одних і тих же товарів, але РОАС висока бо невелика кількість КЛІКІВ відкручується по цим товарам і як тільки починаєте нарощувати трафік , то РОАС кардинально падає. І виходить, що ми кочуємо по квадранту (я робила декілька відео про нього на ютубі) не вверх, а вправо (і то слабенько, але ж питання лише масштабу графіку, вірно?).Та по ходу все рівно як отримувати ті продажі, вірно? Але є велике АЛЕ!!!.Зараз розповім в чому воно… На першій точковій діаграмі видно, що шт по осі Х зменшуються не тільки в обємах, але і в РОАС. Тобто, РОАС падає значно, як тільки ми нарощуємо трафік по якомусь товару (бо чим більше трафіку - тим більше потенційно отримаємо продажів). Тобто наш дублікат фіда перетворюється з зірочки (якщо дивитися конверсії по дням) або з дійної корови в дохлу собаку (тобто починає зїдати маржу, а не приносити продажі). І тут питання!!! Як знайти вихід із ситуації? Бо по суті любий хто зайде в акаунт побачить зовсім іншу картинку , як на скріні з зеленими точками і подумає - ого. Та тут продажі ідуть по висхідному тренду - давайте більше бюджета. Але в перший тиждень, коли ми провели подібний експеримент, отримали приріст в вартості за конверсію в 30% (нє, ну продажі також, тут такая є історія). Не критично, все рівно все у рамках. Але!!! Якщо так рухатися, то можна опинитися взагалі в мінусах.ЧИ представляють фіди на дублях зло? ні! Як бачите акаунт тільки на них і вивозить. І це також нормальний варіант стратегії. До тих пір, поки ви не захочете бути лідером.Але от коли ви захочете пробити потолок, то тут ні правки в сигнал, ні правки в бюджет особливо не допоможуть, бо варто дивитись на свій товарний асортимент і хто з них працює і ні. Виявляти слабаків. П.С. Якщо нічого не понятно - то не страшно. Це просто почитати вам щось цікавеньке з спостережнь того, як я шукаю варіанти того як масштабнути продажі