Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Golenberg
Додано 14 лип 2024

Golenberg

@golenberg
Кількість підписників: 474
Фото: 11,200
Відео: 6,960
Посилання: 1,370
Опис:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦

👥 Кількість підписників

474
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

86
Середній/День:: 80
Середній/Тиждень:: 94
ERR: 18.14%

📊 Кількість повідомлень на день

6.6
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 6.4
Середнє за день: 6.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 93 26-03-05 18:09
Сьогодні детально говорили з урядом по наших завданнях на весну – літо, той час, за який треба максимально підготуватись до наступної зими. Викликів може бути так само немало, як і цієї зими. Звісно, наш пріоритет – робити все для закінчення війни. Ми будемо продовжувати дипломатичний процес, коли американські партнери будуть готові працювати так, як ми погоджували: двосторонні формати з ними, тристоронні формати з Росією, також робота з європейцями. Зараз практично вся увага світу йде ситуації навколо Ірану, і, скільки б зараз не тривали бойові дії там, ми маємо бути готові до відновлення дипломатії в будь-який момент. Українська команда саме так і працює – усі в нашій делегації. Є черговий позитивний крок в обмінах. Ще 200 наших людей повернулись додому з російського полону. Ми розраховуємо, що цими днями буде продовження обмінів. Тим не менше російська активність на фронті зберігається, удари тривають. Ми захищаємо життя, частина гарантування безпеки для України за будь-яких обставин, за будь-яких сценаріїв – це модернізація захисту ключової інфраструктури. Також треба відновити зруйноване ударами за цю зиму. Детальні плани розроблені й будуть затверджені для всіх регіонів. Відповідальність місцевої влади, обласної влади – не втратити часу. Я хочу подякувати всім очільникам громад, які підходять до цього сумлінно.
👁 115 26-03-03 18:50
Цей інцидент з так званим рейдерством на Лаврській 16 (тут ще питання, хто у кого рейданув) показує партію «ЄС» у всій її красі, звісно в негативному сенсі. А як іначє? Отже договір з власником був розірваний ще у 2023 році. Пан Порошенко заборгував і не поспішав сплачувати борги, тому власник через суди здобув рішення в якому партія «ЄС» повинна залишити приміщення, і не за своєчасну сплату оренди сплатити 8 мільйонів гривень штрафу власнику приміщення. Все. Як то кажуть, якщо ти нормальна людина, то ти сплачуєш штрафи і шукаєш собі новий офіс в іншому місті, бо власник не хоче мати з вами справу. Уявіть, ви здаєте квартиру, і вам раптом вона треба для інших справ. Ну буває таке. Може студію там якусь захотілося зробити . Це ваше. І ви кажете людям що там мешкали, що в них є місяць, чи два на те щоб вони знайшли собі нове приміщення. Бо в мене є мрія і я хочу її здійснити за допомоги цього приміщення. Звичайні люди звісно спочатку можливо б обурилися, а потім зрозуміли, що все ж таки це не їхнє, і тому хоч не хоч але треба уходити звідти. Це так зробили би нормальні люди; але не пробарижна склока, яка там так засіла, що вирішила нікуди не уходити. Ось і вся розповідь. Зараз йде тягамотина в суді. Пробарижні плетуть там сітки для ЗСУ тому їх силою без рішення суду звідти не витягнути. Прикриваються добрими справами- звичайна справа для «мецената») Треба рішення суду. В Україні неможливо виселити організацію з офісу без остаточного рішення суду. Партія ЄС має потужний юридичний департамент, який роками оскаржував кожен крок власника. Поки триває суд — виселення заблоковане.Хоча щось там скиглять, може скоро забомжують «ЄС»-івці.
👁 64 26-03-01 16:51
Де хто запитує: а чому не можна так зробити з росією, як з Іраном? Відповідь на мій погляд проста. У Ірана ще не було ядерної зброї, у россії є. Тому і бесіда ведеться по іншому, за допомоги сили. З терористами тільки так і потрібно, в яких немає ядерної зброї. Про те у Ірана є багато так званих проксі-груп та сателітів. (З партнерами все зрозуміло (росія, Китай) допоможуть але на пів шишечки, щоб самим не перепало). І всі вони, майже всі є терористичними угрупованнями. Основними сателітами та проксі-угрупованнями Ірану станом на 2026 рік є:«Хезболла» (Ліван): Найпотужніший проксі-партнер Іранушиїтська воєнізована організація та політична партіяяка фактично контролює частину Лівану і має величезний арсенал ракет.Хусити («Ансар Аллах»Ємен): Шиїтський рухщо контролює значну частину Єменуотримує зброю та підтримку від Ірану для атак у регіоні (в тому числі на судноплавство в Червоному морі).Шиїтські ополчення в Іраку: Численні збройні формування (такі як «Катаїб Хезболла»«Асаіб Ахль аль-Хак»)що входять до складу «Сил народної мобілізації» (PMF)які мають прямі зв'язки з іранським Корпусом вартових ісламської революції (КВІР).Угруповання в Сирії: Різні проіранські формуваннявключаючи іноземні шиїтські загони (наприклад, Liwa Fatemiyoun)що діють на території Сиріїпідтримуючи режим Башара Асада.ХАМАС та «Палестинський ісламський джихад» (Газа): Іран надає фінансову та військову підтримку цим палестинським групам для боротьби проти Ізраїлю.Важливий контекст (станом на початок 2026 року):Після активізації ізраїльсько-американських військових дій проти Ірану (на початку 2026 року) деякі з цих проксі-груп продемонстрували стриманість а «вісь опору» виглядала більш роздробленою аніж раніше. Про те ці групи залишаються ключовим інструментом іранської зовнішньої політики.
👁 85 26-02-26 19:25
Детально ми обговорили з Прем’єр-міністром України Юлією Свириденко підготовку нашої стратегії відновлення енергетики та оновленого захисту енергетики на наступну зиму. Вже на 1 березня стратегію фіналізуємо, після того затвердимо. Щоб і Єврокомісія, і країни Європи, і Америка, і глобальний бізнес, і українські компанії, які мають відповідну силу, – щоб усі могли доєднатись і працювати разом із нами, разом із нашими людьми заради більшої стійкості та більших можливостей на наступну зиму. Звісно, на час у цьому році, коли російські удари можуть і надалі бити по нашій інфраструктурі, по наших містах. Увесь позитивний досвід українських міст, досвід українських громад, які проходять цю зиму краще, ніж інші, – увесь цей досвід має бути врахований. Я розраховую на пропозиції від регіонів. Це ваша відповідальність, і регіони повинні бути реально підготовлені. Я хочу подякувати кожному, хто працює на Україну, хочу подякувати всім, хто захищає нашу державу, хто захищає українців. Дякую вам. Слава Україні!
👁 107 26-02-21 15:45
Прихильники Порошенка переймаються за закон, який забороняє вести перемовини з путіним. Вони не зрозуміли суті документа. Ось що про це сказав президент: «Щодо того, чи можемо ми розмовляти, чи не можемо (з путіним – ред.). Рішення Ради нацбезпеки і оборони, чому я підписував цей указ? Тому що путін почав дуже швидко будувати велику кількість різних каналів разом з сепаратистами, з представниками інших держав щодо впливу на Україну, на нашу незалежність, на мене безпосередньо. Було багато переговорних процесів, багато тіньових політичних коридорів. Я це швидко зупинив, просто зупинив сепаратизм у нашій державі тим, що я заборонив будь-кому, будь-яким політичним діячам в Україні проводити ті чи інші переговори з російською стороною, з прихильниками путіна упродовж війни.Це було, коли їхні (російські – ред.) війська були тут, у київському регіоні. І вони це робили, вони пробували тиснути через багато різних коридорів, і депутатський корпус, наших громадян, і депутатський корпус наших європейських колег, і США. Було багато різних переговорних майданчиків. Я просто зрозумів, що ми і наші відповідні органи не можуть це контролювати. Тому я прийняв абсолютно справедливе рішення. Я президент України, я лідер тих чи інших перемовин, і всім іншим я заборонив".
👁 137 26-02-20 13:33
Порохоботи вже написали сто тисяч пустих дописів про те що приїжджав Бернс (голова ЦРУ) і попереджав Зеленського про те що росія нападе. Справа в тому що ми це чули- що хня нападе- від Порошенка і його посіпак впродовж пʼяти років при каденції Порошенка і потім вони це товкли і при Зеленському , що не робить того, чи того, а то «путін нападе», хоча він вже тоді напав у 2014 році. І тому це якось незрозуміло трошки звучало. США також розповідали, не з січня 2022 року, що путін хоче почати повномасштабне вторгнення, а з листопада 2020 року, коли біля кордонів почала пересуватися техніка русні. Саме тому це і сприймалося, як психологічний тиск. Бо вже півтора року вони (США) казали що ось вже нападають, і ніхто(повномасштабно) не нападав. Тому треба винити, якраз не Зеленського, а тих хто маніпулював словосполученням «путін нападе» впродовж пʼяти років, і перетворив це словосполучення на якусь нікчемну пугалку, яка просковзала повз вух. Є тут деякі паралелі з історією про вовка та овець. Де лякали вовком(порохоботи), а він все не приходив(повномасштабно), а потім коли вже перестали звертати на це увагу, бо вже зі слів порохоботів і США він нападав сто разів, але все ніяк, і тут він прийшов. Але всеодно його чекали. Так хто винний?
👁 174 26-01-20 09:27
Провів спеціальний енергетичний селектор. Були всі урядові посадовці, які задіяні в ліквідації наслідків, обласна влада, військові, представники енергетичного сектору. В усіх регіонах, де були влучання, вже розпочалися відновлювальні роботи. Дякую всім залученим фахівцям. Станом на зараз найбільші складнощі в Києві, в частині Київської області, у Харкові. Окремо обговорили ситуацію на Дніпровщині, у Запоріжжі та області, на Сумщині, Чернігівщині та в Одесі. Триває відновлення в Рівненській області. Командувач Повітряних сил ЗСУ доповів щодо застосування наших систем ППО для збиття російських ракет і щодо перших фактів про оновлену тактику ворога. Доручив військовим негайно зв’язатися з партнерами, перш за все зі Сполученими Штатами, і поінформувати їх детально щодо зміни російської тактики удару та особливого спрямування атаки на ураження обʼєктів енергетики. Будемо працювати й щодо запитів на ракети для систем ППО – час має значення по кожному запиту, по кожному елементу постачання. Міністр внутрішніх справ України доповів про ліквідацію пожеж на уражених об’єктах, а також про резервні обсяги обладнання для столиці. За наявною інформацією, щонайменше частину ракет, які росіяни застосували в цьому ударі, вони виробили вже цьогоріч. Це ще раз говорить про те, як важливо, щоб санкції світу проти Росії та блокування постачання критичних компонентів реально працювали. Доручив Прем’єр-міністру України та міністру енергетики України до 18-ї години сьогодні дати повний аналіз щодо термінів відновлення в кожному регіоні та щодо необхідних ресурсів. Усі сили державних і приватних компаній у галузі енергетики мають бути спрямовані на те, щоб забезпечити для українців максимально швидке відновлення. Дякую всім, хто з Україною!
👁 119 26-01-12 19:34
Була зустріч із переговорною групою – по всіх підсумках спілкування з американською командою. Фактично кожен день хлопці на зв’язку. Багато зроблено. Ми домовляємося з представниками Президента Трампа про графіки зустрічей – наші документи багато в чому вже готові до підписання. Розраховуємо, що формат Давосу в цьому році буде достатньо результативним саме з точки зору наших відносин із партнерами й нашого відновлення після російських ударів. Зараз треба, щоб урядовці проаналізували оперативно кожен із документів економічних угод, щоб усі інтереси України були враховані повністю. Працюємо й для того, щоб створити дієві механізми фінансування відновлення, справедливі для України. Я дякую всім, хто допомагає нам. Розуміємо, що американська сторона постійно спілкується з Росією, і в тому числі – по базовому документу для закінчення війни. Це політичний документ, і ми сформулювали наше бачення – те, що може спрацювати реально. І хоча дипломатія України, Америки та партнерів протягом кількох місяців була надзвичайно активною, залишається без відповіді головне питання, і це питання про Росію, про те, на що там готові. Поведінка та риторика російська взагалі не свідчать, що вони хочуть закінчити цю війну чи готуються до цього. Кожен це бачить. Це залежить виключно від партнерів, передусім від Сполучених Штатів Америки та Президента Сполучених Штатів, що обере Росія: мир чи подальшу війну. Саме тому опції тиску на агресора мають залишатися на столі – всі опції тиску.
👁 105 26-01-10 15:14
Говорив із Кирилом Будановим – у тому числі про санкційну політику. Минулого року з багатьма партнерами була налагоджена нова співпраця для синхронізації санкцій, але темп має стати більшим, значно більшим. Російське виробництво ракет і дронів не може існувати без постачання компонентів з інших країн, і це стосується не просто якихось російських виробів, а всієї російської зброї. Це зброя, яка будується на компонентах, які сама Росія не виробляє. І тому блокування постачання та розширення санкцій – це один із ключових наших пріоритетів. Це має бути пріоритетом також у партнерів, наші інституції мають працювати для цього активніше. Буданов доповів і про частину зустрічей у рамках дипломатичного треку. Я очікую повну доповідь усієї переговорної команди. І фактично кожного дня ми продовжуємо спілкування з американською стороною. Сьогодні Рустем Умєров знову був на контакті з американськими партнерами. Це наше стратегічне завдання – діалог з Америкою має бути на сто відсотків конструктивним. Україна ніколи не була й не буде перепоною для дипломатії, і наша ефективність у роботі з партнерами завжди найвищого рівня. Так буде й надалі.
👁 97 26-01-09 17:13
Зараз тривають відновлювальні роботи в наших містах, наших громадах: у Києві та області, на Дніпровщині, на Львівщині, в Кіровоградській, Черкаській, Одеській областях. Фактично постійно ремонтні бригади працюють на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Задіяно максимум сил, щоб відновити життєзабезпечення. Росіяни користуються погодою – похолоданням – і намагаються уразити якнайбільше наші енергетичні обʼєкти. Видно, як вони поважають Америку та всю дипломатію. Минулої ночі було більше 200 російських дронів і також значна кількість балістики, і в основному проти Києва. Чотири людини вбиті. Мої співчуття рідним. Майже три десятки поранених. Перед цим були удари по Дніпру, Кривому Рогу, Запоріжжю. Перед цим – Одеса. Основна російська тактика – намагатись повністю «вимкнути» міста. Важливо, щоб у кожній міській адміністрації розуміли цю мету ворога і готувались до повної протидії – до реальної роботи заради містян. Не тікати треба від проблем, а вирішувати їх, тим більше коли є ресурс для цього, як у Києві. Найбільш забезпечене фінансами місто України, і повинні бути всі необхідні резервні схеми.