Джерело
Golenberg | Порохоботи вже написали сто тисяч пустих дописів про те що приїжджав Б...
137 Охват/переглядів
2026-02-20 13:33
Повідомлення №21948
Порохоботи вже написали сто тисяч пустих дописів про те що приїжджав Бернс (голова ЦРУ) і попереджав Зеленського про те що росія нападе. Справа в тому що ми це чули- що хня нападе- від Порошенка і його посіпак впродовж пʼяти років при каденції Порошенка і потім вони це товкли і при Зеленському , що не робить того, чи того, а то «путін нападе», хоча він вже тоді напав у 2014 році. І тому це якось незрозуміло трошки звучало. США також розповідали, не з січня 2022 року, що путін хоче почати повномасштабне вторгнення, а з листопада 2020 року, коли біля кордонів почала пересуватися техніка русні. Саме тому це і сприймалося, як психологічний тиск. Бо вже півтора року вони (США) казали що ось вже нападають, і ніхто(повномасштабно) не нападав. Тому треба винити, якраз не Зеленського, а тих хто маніпулював словосполученням «путін нападе» впродовж пʼяти років, і перетворив це словосполучення на якусь нікчемну пугалку, яка просковзала повз вух. Є тут деякі паралелі з історією про вовка та овець. Де лякали вовком(порохоботи), а він все не приходив(повномасштабно), а потім коли вже перестали звертати на це увагу, бо вже зі слів порохоботів і США він нападав сто разів, але все ніяк, і тут він прийшов. Але всеодно його чекали. Так хто винний?