Щиро - що вдалося і що не вдалося щодо підтримання форми як стилю життя в моїй подорожі до Бельгії 🙂✅ тренування - щоденно, окрім 2 днів, коли я випадково травмувалася. ✅ кроки - мінімум 16 000 кроків щодня (окрім одного - дня після травми).✅ якщо прийом їжі в Мішлені (багато, сет) - то це єдиний прийом їжі за день.✅ я одразу вирішила, що саме хочу спробувати з місцевої кухні, і домовилася з собою, що це буде по одному разу) Не щоденно. А саме спробувати, і саме в найкращих точках! Вафлі та картопля фрі. ✅ дворазове харчування як завжди, пізній сніданок + рання вечеря. ✅ вдалося записатися до Мішлена саме на обід, а не на вечерю, чому я дуже раділа))) ❌ норма води. точно недостатньо, я прям відчувала це.❌ перекуси - бо я можу багато від чого втриматися, але не від шоколадуууууу, який тут буквально нападає на мене з усіх боків! 😫❌ був і хліб (один раз - в тому ж Мішлені), і солодощі (трошки, але було під час сніданко-обідів). Не все гладко, але … як всі ми, з понеділка повертаюся в повноцінний режим 😁✊
Вчора завершився 12й, останній гедоністичний детокс ❣️Коли у 2021 році я створювала бренд Gedonistka - він був про мене і для мене. Світлий, щирий, сповнений натхнення, любові, ідей… Спочатку це була гранола. Потім - цей канал і чат до нього, далі - наші з вами, дівчата, гастрономічні подорожі, які були смачні, різноманітні, але в той же час направлені на здорове зниження ваги до бажаної 🩷 Потім була кулінарна книга. А потім - детокс-програми, на які я не брала більше 30 людей в групу, адже мені було надважливо приділити увагу кожній з вас, побачити та прокоментувати кожну тарілочку, відповісти на кожнісіньке запитання, поділитися всіма тими знаннями і досвідом, що я отримувала і на навчаннях, і під час проходження розвантажувальних програм в клініках України та Європи.Сподіваюсь, мені вдалося головне - показати шлях. Познайомити вас з класними та дуже не складними у виконанні звичками, які покращують самопочуття та стан завжди - не тільки протягом 5 днів наших детоксів ☺️ Надати інструменти, які залишаються з вами на все життя. Я від всього серця дякую кожній, хто був зі мною бодай на одному з наших гедоністичних польотів! Ваша довіра - безцінна 🙏 Саме тому я не можу зупинитися, і створюю щось знов і знов! З любовʼю, ваша Gedonistka 🩷To be continued…)
Про хаос.Протягом останніх тижнів я кілька разів почула одну й ту саму фразу, накшталт «блін, вибач, я загубила серед купи непрочитаних чатів твоє повідомлення». Від партнерки по івенту; від знайомої дівчини, до якої я мала заїхати дещо забрати; від іншої дівчини, яку я повідомленням вітала з ДН.Різні історії, різні люди, однакова ситуація))Мені стало цікаво, адже в моєму Всесвіті це неможливо. Я не можу загубити повідомлення в «купі непрочитаних чатів», адже в мене ВСІ чати прочитані 👀Якщо я їх не читаю - нащо вони мені?Якщо я не дистилюю власний простір від непотрібного - хто це зробить за мене?Якщо я не прибираю з життя та інфо простору зайве - як я можу вважати, що в мене порядок в думках?Мій чоловік не може працювати, коли навколо хаос. Непотрібна склянка, скомкана футболка чи завал з книг. Все має бути на своїх місцях навколо - задля того, щоб все було на своїх місцях всередині.Без обсешну, звісно)) Ну але.Мій колишній керівник казав: як на столі - так і в голові. Бардак на столі = відсутність порядку в думках і в роботі. І я погоджуюсь.Мені здається таким важливим дотримуватись базової гігієни свого простору, своїх думок, своїх чатів.Якщо у вас та сама історія з сотнями/тисячами непрочитаних повідомлень - зізнайтеся собі, що ці групи/канали/чати вам просто не потрібні :) І залиште їх. Можливо, саме цей канал - наразі для вас зайвий, який просто створює екстра фоновий шум у вашому і так напруженому житті.Залиште і його - в цьому випадку 🙌Висвободіть місце для потрібного. Наведіть порядок навколо себе, в думках, в телефоні. Поважайте себе та свій простір ♥️
Любі дівчата, жінки, фрау! 🧚🏻♀️ Ми з Оленою Шоптенко щасливі запросити вас прийняти участь в унікальній події: Різдвяному Маскараді в стилі Dancepy!🤩РОЗІГРАШ ПОЇЗДКИ В Нормандію від ексклюзивного партнера події - туристичної компанії Yana Luxury Travel!!!❣️7 грудня, 16-21:00, Відень, готель Almanac Palace! 🏰 🎭Ким ти хочеш бути в цей вечір або… взагалі - завжди?!Благословенною Королевою? Палкою Коханкою? Дивовижною Чарівницею? Рішучою Амазонкою? Кожна зможе обрати для себе образ одного зі всесвітньо відомих архетипів за Карлом Юнгом!Ми хочемо зробити справжнє фантастичне СВЯТО для Тебе! 🤩🥳Що буде:🎊карнавал, фейерверк емоцій, жива музика, ритм, ігристе рікою, смачнющі закуски, професійні декорації та атмосфера Різдва🎊розкішні зали готелю Almanac🎊квест для дорослих дівчат із класними, веселими, цікавими завданнями 🎊подарунки від 10 партнерів, про які годі і мріяти! Головний приз - сертифікат на ПОДОРОЖ до Франції від Yana Luxury Travel, до Hotel Barrière Le Normandy Deauville 🎉🎊Макіяжні акценти від The XX , поради та аксесуари до образів від стилістки Тетяни Ромашко та цілої компанії українських брендів 🎊Квітковий та ароматичний майстер-класи від Каріни Хаджиматової та Body Concept - кожна збере власний букет та аромат!🎊КУЛЬМІНАЦІЯ вечора: унікальна dancepy-практика пробудження древніх архетипів від Олени Шоптенко - хореографині-постановниці #1 в Україні🎊ще дуже, дуже багато сюрпризів!!!🦩Early Bird лише 5 днів (до 31.10) - €190Повна вартість - €240❣️Поспішай! Всього 30 місць, на момент публікації цього допису залишилось 17 😱 Карнавал! 🎡 Маскарад! Магія! Танці! Свято! Чекаємо на зустріч! ♥️
Відкриваю очі - а в цей саме час дві дівчини вирішили реєструватися на останній детокс!)))Доєднуйтесь, дівчата, я вчора отримала презентацію, і це просто скарб! 💎 По планах на день:🖇️побігти в спортзал🖇️схопити Фаняшку, та разом дістатися зустрічі з декоратором в нарозкішнішій локації Відня, де 7.12 відбуватиметься шалене карнавальне свято від нас з О. Шоптенко (бронюйте цю дату в календарях - буде всього лише 30 місць!)🖇️швиденько переїхати на обід з гостями міста та Машкою)🖇️повернути Фаняшку додому, прийняти важливу посилку 🖇️вибігти на фарбування волосся (нарешті!!!)🖇️примчали з салона на вечерю в заклад, про який я давно мріяла, а тут його хоба, і внесли в гід Мішлен, і мене туди в той же день запросили! кайф! 😁🖇️отримати доставку квітів, та з ними забігти привітати чудову пару з відкриттям першого елітного спортивного бару у Відні!! 🖇️паралельно - онлайн з дизайнеркою цілком переробити сайт під івент та вирішити ще 7 пунктів задач на сьогодні за цією темою 😅🤪На фото: я шукаю час 🤣🤣🤣
Друзья, в диалоге родилось некое комбо для всех любителей искусства, эстетики, литературы, Вены, кофе ♥️Почитайте - возможно, вы захотите стать частью этой новой истории?В книге Флориана Иллиеса «1913. Лето целого века» Вена становится сердцем бурлящего мира, где пересекаются пути Фрейда, Климта, Троцкого и Шёнберга. Город живёт на пороге катастрофы, ещё не зная, что безмятежное лето станет последним.Книга - абсолютный бестселлер. Автор за последние годы стал настоящей звездой. 7 ноября в 14:00 пойдем гулять по 1 району Вены: цитаты из книги, имена и судьбы, дома, места встреч местных знаменитостей … После 2х часов нахаживания шагов по нашему прекрасному городу, направляемся в одиозное Café Central, и в культовом венском кафе обсудим за чашкой кофе всё увиденное. Нас уже ждет столик! 🎁☕️ Кофе/чай/бокал игристого включены в стоимость нашей встречи (которую и просто экскурсией-то не назовешь! Заседание клуба новой венской интеллигенции - не меньше!).🎁📚 Каждому участнику в подарок - книга, которая и навеяла такую уникальную встречу. 📍 Место встречи - Beethovenplatz в 1 районе⏰ Длительность - 3-3.5 часа💰 Стоимость участия - 75€❗️Условия участия - полная предоплата на счет Беллы через apple pay или любой картой + cкриншот об оплате (пожалуйста, направляйте Юлии в телеграм @juliakonst)‼️Ограничение по количеству участников - 9 человек
ОСТАННІЙ ГЕДОНІСТИЧНИЙ DETOX ❗️У кожного проєкта є початок та кінець 💚Під брендом Gedonistka спочатку я створила найкращу гранолу, потім провела програми зі смачного та корисного повернення до комфортної форми - для більш ніж 1200 дівчат.Цей проєкт завершився написанням книги зі 100+ рецептами, яка отримала солд-аут за кілька тижнів ❣️(але все ще доступна до замовлення в електронному форматі).Слідом я стала проводити онлайн-детокси - мʼякі, ніжні, гедоністичні, але при цьому на 100% дієві! Відгуки в каруселі кажуть самі за себе, чи не так? 🙏Я провела 11 таких програм для ≈400 дівчат. Зібрала най-найкращі практики з усього світу та всіх своїх навчань і особистих досвідів детоксів в клініках Європи та України. Наразі я створюю три абсолютно нових, різних проєкти, і просто не маю можливості повторювати детокси щомісячно, як ми звикли. Я маю вивільнити цю енергію для нових проєктів 🙏Отже, настав час проведення останнього, дванадцятого детоксу, любі 😌❗️Я зробила його ідеальним, актуальним, додала ДЕСЯТЬ нових рецептів. Ви 100% зможете потім повторювати цю програму настільки часто, наскільки у вас виникатиме бажання. Матеріал прописаний від А до Я 💯 Все решта - як завжди:🍏1-5.11 (пʼять днів)🍏€25 (5€ на день - чашка кави, власне)🍏чат в телеграмі, я на звʼязку майже 24/7Полетіли разом в останнє? ✈️ Посилання - ось тут. Чекаю. Люблю.
Я вас дуже прошу не витрачати час на перегляд інтерв’ю самі знаєте кого з самі знаєте ким 😁🙏Суто через це - аж занадто зарано даю альтернативи, кого послухати:🎤 Анна та Стас Завертайло - Федоріву. Клас! Мені дуже подобається живість та щира цікавість, з якими Андрій спілкується з гостями своіх подкастів. Ну і, безумовно, Honey - це кондитерська #1 в Україні. Без сумніву! 🎤 Анатолій Рогальський - Остапчуку. Толіка знаю особисто, він - ех-СМО Монобанку, дуже цікава людина та Маркетолог з такої прям великої літери. Його завжди цікаво слухати. Єдине що - звук на відео дуже неякісний, це через умови зйомок: я так розумію, знімали зустріч підприємців YBC, куди Рогальського запросили в якості спікера. Про маркетинг інхаус та аутсорс, про Моно, про кейс з тіктоком - все дуже найс)🎤 Ярослава Гресь - каналу Пряма Червона. Я люблю слухати Ярославу, бо вона для мене уособлює кмітливість, силу, жіночність та безкомпромісність в якості. Потужна жінка. Якщо ви дасте мені знати, що вам реально цікаві мої підбірки подкастів, - я зберу свої улюблені з Apple Podcasts. Там штук 15 вартих уваги випусків точно назбирається))
Отже, фух, нарешті! Підбірка останніх ютубчиків, що слухала під час тренувань.Памʼятайте, що мені надважлива ваша реакція. Кожен коментар. Бо тільки так я дізнаюсь, шо вам це взагалі цікаво… 🎤Київстонер - Дудю. Цікавий факт: я гадки не мала, хто це, ніколи в житті не чула його імені, не знаю, що то за група така, частиною якої він був, і завдяки якій прославився 😆🙈 Але мені порадили друзі послухати, типу щоб бути в контексті. Скажу так: я вражена словниковим запасом цієї людини, це реально шок-контент 🤣 А взагалі… Слухала частинами, десь протягом 2 тижнів. Ну таке. Можна було не слухати, проте тепер я «в контексті», і шо? 😁🤷♀️Хіба що рада була почути інтервʼю від Юри, вважаю його просто топ журналістом. А останні роки не дивилася від нього нічого, бо гості особисто мені були ну геть не цікаві. Тут, наче, та сама історія, але таки послухала)🎤Тігіпко - Форбсу. Сергій мені, безумовно, цікавий. І як бізнесмен, і як особистість. І як людина, яка, схоже, планує балотуватися)) На жаль, інтервʼю дуже квьоле, не цікаве, назва «Першиц мільйон» викликає лише посмішку, бо про нього ніхто не питає. Ну і інтерв’юєри оба - слабкі, на мою думку. 🎤Ігор Фостенко - Черняку. Інтервʼю дуже старе, але мені порадила подруга, яка як раз прямувала на День Народження Ігоря, і розповіла мені його історію, яка дійсно схожа на щось нереальне, або на сценарій для Нетфлікса. Оце було супер цікаво подивитись! 🎤Пугачова - Гордєєвій. Ну вона таки Примадонна. Мені дуже сподобалось. Жінка-легенда. Крізь покоління. 🎤Волошин - Василю Тимошенко. Ох і триндець))))) Не питайте, навіщо я слухала, відповіді немає 😁 Ну хіба що - мені правда подобається, як Вася веде діалоги зі своїми гостями. 🎤Питання-відповідь Завертайло - Федоріву. Це буквально хвилин 10, розігрів перед основним випуском, що вчора тільки-но був опублікований, я не встигла послухати. Але і ці хвилини були кайф! 🎤Джей Шетті - Еммі Грід. Обожнюю цих двох, готова слухати вічно!
А ось і підбірка ютуб-подкастів, що встигла послухати цього тижня:🎤моя улюблена Мел Робінс запросила Емму Грід - мультмільйонерку, спізасновницю брендів Skims та Good American, членкиню Obama Foundation… довго можна перераховувати її регалії. Скажу так: це один з найпотужніших подкастів, що я коли-небудь слухала. Інсайт за інсайтом. Шалена енергія. І головна думка для мене: the way you do anything - you do everything. Просто кожного дня повертаю себе до цієї фрази. Слухайте в оригіналі, якщо маєте змогу, - це неповторно!!!🎤 Вася Тимошенко 3 години спілкувався з дівчатами-засновницями Sisters Aroma. Мені було цікаво, це дійсно яскрава історія зміни життя в 30+, без звʼязків, грошей, досвіду - тільки з вірою в себе та впертістю. Деякі речі здалися мені не надто щирими, але зрештою і я їх не знаю, і вони не на сповіді)) Тож, не можу судити. 🎤інтервʼю Даші Кацуріної у дівчинки (Наті Гресько), яку я не знаю, бачила вперше. Ну таке) Не глибоко, швидко, по верхах. Може, у Наті такий формат, я не в курсі 🤷♀️🎤Коля Серьга у Андрія Федоріва. Гуд! Емоційно. Цікаво.