І обіцяний анонс ☺️🙏Любі дівчата! Ми з Беллою запрошуємо вас до Мілана! Це — наша остання поїздка 2026 року, і вона буде абсолютно неймовірною!🇮🇹 Мілан — це точно не лише про шопінг! Хоча і про нього теж ;)Це місто, де готична архітектура, Леонардо да Вінчі, опера, балет, дизайн, гастрономія та мода існують настільки близько одне до одного, що іноді це здається майже неможливим.І саме такий Мілан ми хочемо вам показати!📆 14-16 листопада‼️ Лише 9 місць (залишилось 2!)Act I. Leonardo, Duomo & the heart of Milan14 листопада07:15–09:15 Переліт Відень-Мілан (Austrian Airlines)12:00–13:30 Бранч у неймовірному місці + лекція Белли про Міланський собор і «Таємну вечерю» Леонардо да Вінчі.14:00–16:00 Відвідування легендарного Duomo з виходом на дах собору, який будували майже 600 років.16:00–17:00 Прогулянка Міланом від Duomo до «Таємної вечері». Красиві вулиці, приховані дворики, архітектурні деталі та той самий ритм міста, за який Мілан так люблять.17:00 Відвідування The Last Supper («Таємна вечеря») — легендарної фрески у трапезній церкви Santa Maria delle Grazie. Це один із найскладніших квитків в Італії — і одна з найвражаючих робіт Леонардо да Вінчі.19:00 Вечеря у прекрасному ресторані.Act II. Fashion, Ballet & La Scala15 листопада09:00–10:00 Сніданок у готелі10:00–12:30 Мілан крізь призму моди, естетики та аристократичної краси:Via Montenapoleone, Palazzo Reale, Prada Home (щойно відкрився!) та Antonio Marras.12:30–14:00 Обід в унікальному місці, де свіжу пасту готують прямо перед вами + лекція Белли про балет та історію Teatro alla Scala 🎭14:30–17:30 Балет у Teatro alla Scala — легендарному театрі, який для світу балету та опери означає майже все.Ми побачимо дві культові постановки:• “Apollo” Джорджа Баланчина — людини, яка фактично змінила історію сучасного балету. Саме тут заявлений Роберто Болле — справжня суперзірка світового балету;• та “The Rite of Spring” у хореографії Піни Бауш.Обидві постановки — на музику Стравінського.(у нас квитки першої категорії!)19:00 Гала-вечеря у розкішному ресторані Мілана. Красивий вечір, чудова кухня та саме та атмосфера, заради якої ми створюємо наші події.Act III. Який Мілан на ваш смак - art чи fashion?16 листопадаУ вас буде вибір між двома сценаріями:Option IШопінг у Мілані зі стилісткою Тетяною Ромашко. Тетяна — справжня професіоналка та талановита стилістка, яка була з нами у Флоренції та підкорила всіх учасниць!Option II09:00–10:00 Сніданок у готелі10:00–11:00 Лекція Белли про Леонардо да Вінчі11:00–12:30 Район Brera: богемний квартал із вузькими вуличками, арт-крамницями, ресторанами та Пінакотекою, де зберігаються роботи Рафаеля та Караваджо.12:30–14:00 Прогулянка та обід у Navigli — одному з найатмосферніших і наймальовничіших районів Мілана, відомому своєю історичною системою каналів.15:30 Забираємо речі з готелю та вирушаємо до аеропорту.17:20–18:45 або 20:40–22:05 (якщо ви залишаєтесь на шопінг — пізніший рейс може бути зручнішим) — переліт Мілан → Відень (Austrian Airlines)Включено:💕 прекрасний, новенький, дуже високого рівня 4* готель у 100 метрах від Duomo («Я в ньому зупинялась - він ідеальний!», - Юля)💕 сніданки💕 усі лекції Белли💕 балет у La Scala (квитки 1 категорії)💕 гала-вечеря у прекрасному ресторані💕 вхід на «Таємну вечерю»💕 вхід на дах Duomo💕 вхід до Palazzo Reale💕 вхід до Pinacoteca di BreraВартість:💰1550€ при двомісному розміщенні💰1950€ при одномісному розміщенніНе включено:💔 переліт💔 наземний транспорт💔 харчування, окрім сніданків та гала-вечері💔 шопінг зі стилістомЩе до анонса залишилось лише 2 місця! Можливо, саме ваші? ☺️
Останні кілька років люди постійно запитували мене про одне й те саме:Де зупинитися у Відні?Де поїсти?Що тут справді варте уваги?Хто може організувати щось дійсно особливе?І поступово я зрозуміла, що більше не просто даю рекомендації.Я створюю experiences ✨Я дуже глибоко закохалася у Відень одразу після (а може навіть ще до) переїзду сюди! У його красу, готелі, кав’ярні, оперу, музеї, приховані місця, гастрономію, естетику та це абсолютно особливе відчуття, яке місто дарує тоді, коли ти справді знаєш, куди дивитися 😌Тому сьогодні я запускаю Vienna Tailored Concierge ♥️Проєкт, який одночасно і дуже захоплює мене, і дуже лякає 🙈Бо кожен новий початок — це переживання, відповідальність, очікування і це дивне відчуття, ніби стоїш на порозі чогось абсолютно нового.Але водночас — це здається неймовірно природним!✨VTC — це про bespoke experiences у Відні:персональні маршрути, hard-to-book ресторани, красиві готелі, культурні experiences, гіди, wellness, резервації, special access, продумані деталі та по-справжньому персональний concierge support.Саме той Відень, який я сама хотіла б прожити як гість.Давайте закохуватися у це місто разом 💞Інстаграм: https://www.instagram.com/vienna_tailored_conciergeСайт: https://viennaconcierge.com (українську версію додамо пізніше) 🥹🙏
Отже, вчора я повернулася додому після 4-денної подорожі до Флоренції, яка стала моїм першим зрежисованим досвідом події для дівчат за межами Відня 🩷І я правда не перебільшу, якщо скажу, що все пройшло просто КАЗКОВО! Було все - Ротко, Уфіцці, музец Гуччі, 15 тис кроків щодня, дуже смачна їжа, шопінг зі стилістом Тетяною Ромашко… і просто купа вражень!!!Багато хто з дівчат в кінці сказав: «це була найкраща поїздка в моєму житті» 🥹☺️🙏 я була дуже зворушена. група зібралася просто мега! реально не було жодного негативного моменту ні в чому, все пройшло супер гладко, дуже тепло, весело, був якийсь ідеальний баланс між мистецтвом, прогулянками, смачною їжею, шопінгом і тим, як склалися стосунки між дівчатами, адже більшість одна одну не знали! і так класно вийшло, що всі перемішувалися між собою не одними й тими самими парами-трійками, як це часто буває, а ці пари й трійки постійно змінювалися, бо було цікаво і комфортно буквально всім і з усіма! ❤️🔥загалом, я дуже, дуже, дуже задоволена!!! за підсумком ми з Беллою плануємо додати ще 2 поїздки цього року))))і хочемо прив’язати їх до певних культурних подій в Берліні та в Мілані. поки що обговорюємо. але натхнення вагон!!!звичайно, не буду приховувати - я дуже сильно втомилася. і морально, і фізично. Oura ring фіксувало майже по 10 годин стресу щодня 😭😭😭 я від цього, звісно, була в шоці. але така я людина - дуже хвилювалася, щоб усе було гладко, постійно тримала руку на пульсі. моє завдання на наступні поїздки - навчитися в них розслаблятися в моменті і отримувати задоволення не від післясмаку, а від смаку. в цій, на жаль, не вийшло. я супер задоволена результатом, але в процесі не розслаблялася ні на хвилину.окремо скажу, що я в дикому захваті від аутлета, і це інший всесвіт - взагалі не такий, як я собі уявляла!!!!!! 😁 я купила купу речей у своєму улюбленому YSL просто за смішні гроші, моделі поза часом, тканини як завжди люкс, просто супер!! і цьому теж дуже рада))) хоча спочатку була дуже скептично налаштована і думала - ну гляну, що там, і за годинку-дві на таксі повернуся у Флоренцію))) у підсумку провела там усі 6 годин і навіть не встигла зайти в Боттегу, в яку хотіла 😅Власне…. це все, чим я хотіла поділитися з вами відносно нашої першої подорожі. Попереду Венеція та Париж, які давно солдаут 🫶 А я в той же час продовжую створювати новий бізнес, і сьогодні вперше дала натяк та показала дещо стосовно нього в сторіз в інсті 🙈Обіймаю вас, і дякую, що ви тут, попри мою нестабільну комунікацію! Я щиро намагаюсь бувати тут часто та регулярно, але це життя вирує так, що я нічогісінько не встигаю 🤪
Трошки новин) Бо тільки тут я роблю справжній дайджест свого життя, адже в інстаграмі цього давноооо немає… він присвячений гастрономії на десь так 90% 🙃Готуюсь до шляху Сантьяго - тренуюсь, ходжу, збираюсь за 2 тижні купувати вже одяг, дууууже уважно спостерігаю за сторіз неймовірної Олі, яка йде його прямо зараз 🔥Роблю дуже багато контенту. Правда - для мене це якась шалена кількість, я ще ніколи не була так віддана блогу, як зараз. Він завжди просто був, якось ріс, як ото бурʼян))) Зараз інакше.Проводимо дофіга різноманітних подій з Белою (до речі, маємо 1 місце на прогулянку 27.04 та 2 місця на похід в два музеї за темою contemporary art), плануємо вже на осінь, самі в шоці 🫣😆Старанно відвідую оперу, балет та концерти. Але маю великі сумніви, що бодай щось цього року переможе в моєму серці Visionary Dances. Я в дикому захваті!!! Буду брати квитки на повтор у 2027.Забронювала реально найкращі ресторани для нашої поїздки у Венецію - на Бієнале та відкриття фундації Дріса Ван Нотена. Це було реально капець складно!!! Отримала кілька пропозицій про співпрацю від брендів всесвітнього масштабу, про які я і не мріяла, от буквально.Готуюсь до двох інтервʼю)Одне - відео подкаст українською (не факт, шо в мене вийде добре 😁), інше - це капець… бо головному гастрономічному виданню Австрії 🤯😱 Це не буде повноцінна стаття про мене, ви не подумайте)))) Але я вже погодилась надати відповіді на ряд запитань для однієї дуже крутої статті! 🙈❤️🔥Наступний тиждень фантастично насичений роботою та зустрічами. Плюс до Відня лише на кілька днів завітав один з моїх найближчих друзів. Плюс відбудеться мій івент, присвячений дегустації безалкогольних напоїв, який я роблю сумісно з найбільшим постачальником цієї категорії в усій країні.І плюс - найважливіша робоча зустріч останніх 4 років. Я дуже сильно хвилююсь і дуже сильно боюсь прийняти неправильне рішення. Тому нагадую собі, як мантру, слова мого мудрого чоловіка: будь-яке рішення автоматично становиться правильним, як тільки воно прийнято))) Ну і окремо зазначу, що, попри дуже насичене життя у Відні, - звичайно, моє серце в Дніпрі, з батьками. Я в повному шоці від того, як розносили наше місто в того тижня. Але що про це казати… Ви і так все знаєте 😭❤️🩹А ще в мене є дуже тригерна тема для обговорення, покруче men keeping, і я думаю - чи варто її підіймати в нашому чатику 🙈Поділіться і ви своїми новинами, а? Особливо добрими!!! 💖🙏
Привіт, любі!Я прийшла з корисністю - підбіркою інтерв’ю/подкастів/відео, які сподобались 🩷Та які не дуже))🎤 Весна-Літо - просто супер фільм від Сквот про український фешн. Клас! Вони робили раніше про українську рекламу, він був (як на мене) глибший, детальніший та ще цікавіший, але це може бути профдеформація)) І там три серії, ось вам посилання на першу. 🎤 Слава Дьомін - Єві Коршик. Я вже писала, що Слава - не «мій» інтерв’юєр. Ну власне, інтервʼю з Євою цю думку не змінило. Мені шкода, бо герої до нього приходять іноді дуже класні, але мені важко їх слухати ( 🎤 Єва Коршик - про офісників. На диво слабкий матеріал. З усіх боків. Не знаю, навіщо Єва його робила, бо вона як раз дуже зростає як інтерв’юєр з кожним випуском, але це відео - ні про що.🎤 Монатік - Андрію Федоріву. Федоріва обожнюю, ви це знаєте) Музику Монатіка не знаю взагалі, але мені було надзвичайно приємно слухати цю людину. Якийсь він щирий та приємний)🎤 Алекс Купер - Лєрі Бородіной. Я не шанувальниця Бородіної, але яра шанувальниця Алекса та його проєктів)) , він - глиба та глибина. Бесіда вийшла напрочуд цікава, глибока та щира! Точно раджу. 🎤 Антон Яцук - подкасту «Реве та стогне ресторатор». Спостерігала за шляхом Антона ще з часів його роботи в Хаті Подопригора - тобто, від початку)) Класний Антон, класний подкаст. 🎤 Власники Нової Пошти - Андрію Федоріву. Безумовно, дуже захопливо!!! Та надихаюче.Приємного перегляду або прослуховування 🩵
🙈🙈🙈Я не знаю, з чого почати, тому просто сподіваюсь, що ви спостерігаєте за всим, шо відбувається в моєму буремному житті через інстаграм 😁 А якщо ні - то ось коротке самері, що згадалося, не в хронологічній послідовності:❣️у мого тата був ДН. Він найкращий з відомих мені чоловіків та татусів, я дуже щаслива донька!❣️була в приблизно 10 нових закладах, написала купу оглядів, ще штук 5 чекають свого (точніше, мого) часу))) роблю підбірки - це прикольно також❣️створила першу в житті справжнісіньку колаборації зі справжнісінькою австрійською компанією - дистрибʼютором та постачальником до найкращих ресторанів Австрії (і не тільки) б/а напоїв Kein & Low. В мене досі мурахи, коли пишу про це. Ми робимо сумісну дегустацію англійською мовою, і солдаут квитків на нашу подію стався дуже швидко!! ❣️придумала нову тему для серії відео, зараз в процесі підготовки… якщо все вийде - буду дуже задоволена!!!❣️кілька дууууууже потужних брендів в світі гастрономії (навіть не тільки Австрії!) запросили мене до партнерства, і я досі не можу в це повірити та оговтатися від цього шоку ❣️ побувала на виставі Уривського «Калігула» - це неймовірно потужно!!!❣️тренувалась, їла стейки в гостях у улюблених друзів, робила доглядові процедури, займалася збором даних для великого проєкту, читала, здала податкову звітність за 2025 рік, була в гостях у дуже цікавої дівчини, спостерігала за приходом весни в парку, створювала новий пішохідний івент Віднем (там ще є кілька місць) … багато чого було, є і, я щиро сподіваюсь, - буде.Дякую, життя, я тебе ціную і люблю ❤️🙏
Привіт, чудові мої дівчата!!Як я вам вдячна за терпіння та за те, що ви тут, попри періоди тиші в каналі - словами не передати!!! 🙏Отже, що трапилось за чергові півтора тижні моєї онлайн-відсутності:🕊️ми з Белою виносили ідею Парижу, остаточно сформували, вчора о 19:00 я надіслала програму лише кільком дівчатам в особисті, і вже зранку в нас стався солдаут 😁🥳🥳🥳 Я просто безмежно щаслива, що мої ідеї та проєкти знаходять відгук у дівчат, адже абсолютно все, що я роблю аж з часів першої Гедоністки (граноли), - я роблю виключно для СЕБЕ! Як відчуваю. Щоб закрити власні потреби! І коли це подобається не тільки мені - це безцінно!!! Компанія зібралася дійсно просто неймовірна! Трошки згодом покажу нашу програму) Просто поділюся ☺️🕊️також ми з Белою сформували програму подій до середини червня - тобто, до початку шкільних канікул. В ній космос)))) А головне - я думаю, що ми поїдемо на Бієнале!!!!!! 🙏🙏 🕊️Ми провели івент в Бургтеатрі, і це було неймовірно! Робимо повтор 15.04, там є ще кілька місць, до речі.🕊️Зводили наших постійних дівчат в подарунок до Палацу Ліхтенштейн - там дуже красиво! Було приємно усіх бачити та порадувати ☺️🕊️Завтра в нас Густав Курбе + ресторан + лекція Бели про головні культурні події Відня сезону весна-літо 😍 Там давно солдаут)🕊️16.04 в нас Хельмут Ланг + YSL + найінстаграмніша локація Відня! Там залишилось 1 місце)🕊️З нуля роблю геть новий сайт для себе, бо поточний абсолютно вже не відображає мене ані візуально, ані по функціоналу. Буде вогонь!)))) Дуже сподіваюсь, що наступного тижня він буде готовий! 😎😁🕊️Провела просто купу співбесід, відібрала двох дуже достойних кандидаток, видала тестові завдання, чекаю, затамувавши подих 😁🙏🕊️Готую щодня та займаюсь спортом, як і раніше, - 6 разів на тиждень, іноді 5. Але намагаюсь не просідати. 🕊️Було кілька неймовірно теплих та важливих зустрічей з подругами. Щаслива, що вони в мене є, та що вони саме такі! 🥹💞🕊️Сходила на «Ну мам» в кінотеатр. Дивне відчуття - кіно рідною мовою у Відні…🕊️Ну і там таке ще, по мєлочі))) Книжку почала читати нову (з нашого книжкового клуба), кілька оглядів на фільми написала, ставки на Оскар зробила, огляд на ресторан (опублікувала) та на готель (скоро опублікую)…Коротше, знайте: я не просто так зникаю, я реально трошки в афігє від кількості задач, які треба вирішити приблизно одночасно 🙈 Але не жаліюсь!!!Обіймаю вас ♥️♥️♥️Завжди рада читати, як у вас справи!???
Дівчата, ви взагалі памʼятаєте мене ще? 😁😁😁🙈Немає слів - я найнестабільніший володар каналу в світі, виходить!?Просто не вистачає мене на все! Навіть огляд на готель вже 2 тижні не можу опублікувати в інсті, тільки уявіть 🤯Коротше, самері останнього тижня:👁️🗨️проводжу співбесіди, бо дуже треба мені асистент! 👁️🗨️роблю маршрут, готелі, квитки, спорядження - все для того, щоб Путь Сантʼяго нарешті трапився зі мною👁️🗨️бронюю купу всього по нашому арт-фешн туру до Флоренції з дівчатами 👁️🗨️закінчую вже програму до Парижу на 18-20 вересня👁️🗨️працюю над програмою на наш виїзний ретрит (бісить слово, але я поки не знайшла заміну) під Відень із Оленою Шоптенко на останні вихідні травня, але все ще чекаю на ціни від готелю 🙄👁️🗨️вигадала нові два івенти з Белою, зробила один з них подарунковим (безкоштовним), солдаут стався за кілька годин 👁️🗨️була на офігезному івенті без телефонів від нового комьюніті родом із Амстердама - The Offline Club, познайомилася із кльовими людьми (з Болгарії, Естонії, Німеччини, Туреччини), до однієї дівчинки йду в пʼятницю на саундхілінг! 👁️🗨️готуюсь в пʼятницю доооо 🥁 розбору гардероба! із стилісткою Танєю (тією самою, що відповідає за фешн-частину нашого туру до Флоренції) 👁️🗨️була на дуже теплому святкуванні Дня Народження чудової людини і квіткової феї в одному обличчі, і в черговий раз подякувала Відню за своє жіноче оточення👁️🗨️призначила та підтвердила дууууже багато зустрічей на цьому тижні - від співбесід до давно очікуваних особистих 👁️🗨️тренуюсь, так, навіть от вчора перший весняний вуличний біг стався зі мною, і це було насправді магічно! це, наче, все … руки не доходять нарешті переробити свій сайтдоробити та нарешті опублікувати напів готові оглядизробити підбірку закладів для сніданків у Відні і ще десь до десятка інших задач сон споганився - щоночі прокидаюсь о 3, і 2-3 години не можу заснути новини читаю - і від них з находжусь в нескінченному стані «ШО!?!?!?»я трохи втомивсь 😁асистент, благаю, знайдись! 🤪як ви взагалі??
Раночку всім в новому тижні, чудові люди! 💖А в мене для вас готова чергова підбірка інтервʼю - чи не найулюбленіша ваша рубрика тут 😊Їх не багато, бо слухала я зазвичай під час бігу на вулиці, а останній місяць такая погода…, що бігаю в залі під кіно переважно)Але ловіть, шо накопичилось, і вдалого та безпечного всім тижня! 🎤 Аня Завертайло - Каті Гайдут: Аня - цікава жінка для мене. Причому, я її навіть не фоловлю, але таку думку маю))) Бо писала вже колись - мені не цікаво фоловити людей, з якими я особисто не знайома, та спостерігати їх рутину якусь. Якщо це, умовно, шеф-кухар, і він публікує виключно рецепти, - то я підпишусь. Або стиліст, який пише суто про моду. А інфлюенсери - не моя тема))Так ось, попри це, я дивлюсь всі інтервʼю із родиною Завертайло, адже, як багато разів згадувала тут, - я велика шанувальниця Honey. Це інтервʼю - глибоке, щире та щемливе. Про дорослу, зрілу, цільну жінку. Класне!🎤 Володимир Задірака - Каті Гайдут. Це інтерв’ю автоматично включилось наступним, і я не перемкнула. Володимир - київський ресторатор, відомий для НЕ київської тусовки тим, що відкрив збір, коли в закладі повилітали вікна від прильоту, - та встряв у величезний скандал через це. Мені, до речі, було його шкода, бо я вважаю, що банку можна відкрити хоч на сумку, справа кожного, а за людьми завжди залишається рішення - чи донатити туди. Проте, це інтервʼю я не дослухала. Мені не близькі цінності. Каті також) Вона не впоралась з цим. Вийшло так, що мені було і не цікаво слухати гостя (підняті були не ресторані теми), і не цікаво - як інтервʼюєр розруливав ситуацію з такими разними світоглядами 🤷♀️🎤 Засновники Preply - Федоріву. Дуже сподобалось!!! І сервісом цим я користувалась. І компанія-єдинорог родом з України - це велика гордість. І хлопці дуже енергійні та заряджають ломитися вперед! Мало тільки було))) 🎤 Олена Тополя - Рамині. Я не знаю цю виконавицю (на жаль, але це щиро - я ніколи не зналася на нашій естраді), але знала про жахливу для будь-якої жінки ситуацію. Прослухала із цікавості та поваги до Олени і того, як вона стійко все це сприйняла, та які кроки зробила. 🎤 Незлобін - Дудю. Люблю Дудя. Незлобін здається приємним, хоча як стендапер він мені не заходить. Мені порадили це інтервʼю як розповідь щасливого емігранта, і таким воно і є! Класно, коли люди, що їдуть з країни вимушено та/або через позицію, - знаходять злагоду та дім в іншій країні. Ну а Дудь для мене завжди інтервʼюєр #1. Тому дивлюсь його випуски з тими, хто ну хоча б з величезною натяжкою на трошечки цікавий. Шкода, що 99% його гостей мені не цікаві навіть на трошечки 😔🎤 Matthew McConaughey - Jay Shetty. Клааааас! Стільки глибин в Метью. Якщо ще не читали його книгу - раджу. Ну а голос його можна слухати вічність! До речі, бонус 🎁 Раптом ви пропустили цю його дуже визначну промову на Оскарі - послухайте обовʼязково!!!А якщо не пропустили - переслухайте ще раз)🫂😘
Пупупу…Цей день настав.Ох і хвилююсь! Ох і давно такого не було!Я ШУКАЮ АСИСТЕНТА!!! 🥳🥳🥳Резюме: в дірект телеграма @juliakonst 📝 Бобік здох 😂 Мені дуже треба допомога. Бо з тією кількістю ідей та проєктів, що я маю і хочу мати, - одній вже неможливо.Основна мета - сумісний розвиток мого нового великого проєкту. From the scratch, як кажуть ⚡️⚡️Мій ідеальний кандидат:💫стать неважлива💫вік неважливий💫обовʼязково фізично знаходитись у Відні💫причому, строк життя саме тут - не менше 2 років💫вільно володіє щонайменше чотирма мовами: українською, російською, англійською (С1), німецькою (не нижче В2)💫чітко розуміє, що communication is the key💫має відчуття прекрасного - візуально та ментально 💫вміє створювати фото- та відео контент 💫дуже проактивний💫надзвичайно уважний (не просто слухає, а чує; не просто дивиться, а бачить!)💫розуміє, що таке швидкість без втрати якості💫розуміє, що якщо одні двери зачинені, - це не кінець історії, і просто завжди треба мати плани В, С і D, але досягти метиЩо я можу дати? Все, що ти здатний забрати :) Знання, енергію, час, знайомства, гроші, ставлення з великою повагою.На фото - нотатка дівчинки, яка працювала зі мною в команді. І вона була написана вже після того, як ми припинили співпрацю. Що, як на мене, дуже цінно ❤️ps. Взагалі, мені здається дивним, що у кандидатів прийнято питатися по рекомендації, а у роботодавців - ні) Тож, я радо надам контакти всіх, хто працював під моїм керівництвом за останні багато років 🙂 Будете підготовлені, адже зі мною точно цікаво, але безперечно не просто)