Джерело
Black ASO Gambling - блог 🇺🇦 | ️ Закриваю Android відділ. Залишаю тільки IOS Я досить часто думав про...
2 200 Охват/переглядів
2024-08-06 16:24
Повідомлення №58
⚠️ Закриваю Android відділ. Залишаю тільки IOS Я досить часто думав про доцільність подальшого вкладення грошових коштів в Android з моменту, коли вихід нових застосунків упав майже до 0, в той же час коли в IOS ситуація з виходом застосунків була набагато краще.Майже всі знайомі перейшли в IOS або повністю завʼязали з ASO і переключились на інші сорси трафіку.Наша команда цього року також відкрила свій IOS відділ (про який розповім трохи пізніше) і ми думали в перспективі повністю завʼязати з Андроїдом.Але я зібрав список аргументів, чому зараз потрібно продовжувати займатись Андроїдом:• великі обʼєми трафіку в tier3 порівняно з IOS• на просування майже не потрібно витрачати гроші• повністю пуста видача по всім топовим ключам• якщо застосунок проживе більше 30 днів, то він буде жити ще довго• Android застосунки потрапляють в пошук Google, що дає великий буст, так як трафік вже йде з SEO• якщо Google відпустить і прілки будуть виходити як рік тому (80-90% успішної модерації), потрібно бути першим, хто випустить застосунки під всі топові ключі.Отже, ми вирішили, що будемо займатись Андроїдом як мінімум до кінця року, навіть якщо в нас не вийде за цей час жодного застосунка. Чому? Перспективи та можливості в гуглі все ще дуже великі.Під кінець хочу процитувати свого знайомого його гарною фразою: «Поки в гуглі публікуються білі застосунки, то й ми зможемо випустити застосунки під гемблу»