Джерело
Тадаші, хто? | Отже друзі, оновлення по майбутнім стрімам. Довго аналізував те, як кр...
420 Охват/переглядів
2026-03-22 20:04
Повідомлення №6819
Отже друзі, оновлення по майбутнім стрімам. Довго аналізував те, як краще це все зробити і тд, тому зараз маємо таку ситуацію, що я описав нижчеТак, багато букав, але важливих, якщо ви заходите на стріми🙂1 - графік стрімівТепер стріми я планую проводити по таким дням:-середа-п'ятниця-неділяВсе о 18-19:00 +-Графік та час можуть змінюватися, але я буду намагатися притримуватися саме його (виключення, якщо я кудись зйобуюся на декілька днів, що не вийде пострімити фізично)2- ауки раз на декілька тижнів (+- раз на два тижні)Все-таки раз на тиждень аук це не дуже релевантна темаАле на них лоти можна буде закидувати під час любого стрімаПо датах думаю, що буду крутити їх кожен другий та четвертий тиждень місяця3 - Викуповування стрімів та лотів. Якщо ви багатий мажик, і рандом аукціонів не для вас, то завжди можна викупити лот, який вас цікавить, або викупити стрім на окрему тему. Ціна питання - лот має досягнути 3000 грн4 - теми стрімів. Тут я ще не викупив, що мені краще стрімити, і опитуваннями, на жаль, тут нічого не вийде вирішити. Поки що планую дострімити те аніме, що замовив Мирон, переможців лотів, викуплені лоти, але здебільшого буду ігри та відоси стрімити5 - Будуть нарізки стрімів з переглядом відосів, які я також зараз готую, у найближчий тиждень планую випустити першіЯкщо ви хочете якісь відоси на стрімах, то їх можна, або кидати донатом (щоб без черги), або кидати сюди - https://t.me/tadashiwha_bot