Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тадаші, хто?
Додано 14 лип 2024

Тадаші, хто?

@fuegillion
Кількість підписників: 635
Фото: 2,970
Відео: 554
Посилання: 1,200
Опис:
Блохер "Я - Тадаші" Запропонувати мем: https://t.me/tadashiwha_bot 🎮 Підтримати - https://donatello.to/tadashiwha 📺 Контент - https://www.youtube.com/@Tadashiwha 👺Всі посилання: https://linktr.ee/tadashiwha 💵 Співпраця - [email protected]

👥 Кількість підписників

635
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +7

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 420 26-03-22 20:04
Отже друзі, оновлення по майбутнім стрімам. Довго аналізував те, як краще це все зробити і тд, тому зараз маємо таку ситуацію, що я описав нижчеТак, багато букав, але важливих, якщо ви заходите на стріми🙂1 - графік стрімівТепер стріми я планую проводити по таким дням:-середа-п'ятниця-неділяВсе о 18-19:00 +-Графік та час можуть змінюватися, але я буду намагатися притримуватися саме його (виключення, якщо я кудись зйобуюся на декілька днів, що не вийде пострімити фізично)2- ауки раз на декілька тижнів (+- раз на два тижні)Все-таки раз на тиждень аук це не дуже релевантна темаАле на них лоти можна буде закидувати під час любого стрімаПо датах думаю, що буду крутити їх кожен другий та четвертий тиждень місяця3 - Викуповування стрімів та лотів. Якщо ви багатий мажик, і рандом аукціонів не для вас, то завжди можна викупити лот, який вас цікавить, або викупити стрім на окрему тему. Ціна питання - лот має досягнути 3000 грн4 - теми стрімів. Тут я ще не викупив, що мені краще стрімити, і опитуваннями, на жаль, тут нічого не вийде вирішити. Поки що планую дострімити те аніме, що замовив Мирон, переможців лотів, викуплені лоти, але здебільшого буду ігри та відоси стрімити5 - Будуть нарізки стрімів з переглядом відосів, які я також зараз готую, у найближчий тиждень планую випустити першіЯкщо ви хочете якісь відоси на стрімах, то їх можна, або кидати донатом (щоб без черги), або кидати сюди - https://t.me/tadashiwha_bot
👁 282 26-02-06 22:01
Привіт! Сьогодні о 19:00 на твічі я проведу АУКНа стрім підібрав багато цікавих відосів, що можна обговоритиАктуальні лоти з минулого аука (і те, що закинули на минулих двох стрімах) на скріншотіСтрім буде, як завжди, тут: https://www.twitch.tv/tadashiwhaПравила аука ті самі, що і завжди, але для новачків та бажаючих кидаю нижче:-Ваша ставка буде триматись два аукціони-Ви донатите суму і пишете свій лот(пограти в гру, подивитись фільм або аніме) і я додаю це в колесо-По музичним стрімам (саме щоб я зіграв на гітарі) треба обговорювати по факту зі мною на стрімі пісню, щоб я погодився її грати (щоб ви дарма не донатили)-Мінімальна сума 20 грн-Без дорослого контенту-Без ірл активностей-Крутю колесо на вибування і варіант що залишився - перемагає аукціон-Без російських ігор або контенту!-Якщо у мене немає гри на яку ви донатили, то ви можете мені задонатити на цю гру, або дати акаунт з нею, щоб я міг її пострімити-Стрім з темою переможця на (+-) 3 години (якщо виграє цікава гра, що мені подобається, то можу пройти повністю) . Аніме повністю дивитись не буду (годинки 3).-На аук можна кидати донати завжди і поза стрімом
👁 222 25-12-06 10:35
День ЗСУ, але звернутись хочу не до них, а до цивільних (ну себто нас).Я все частіше зіштовхуюсь з позицією «нахуядонатіть, пусть зеленський донатіт» або «йобаная війна заєбала, я її не хачу, хай міндіч донатіт». Ігнорування підтримки війська призводить до смерті не міндіча, зеленського та інших хто вам не подобаєця. Гинуть такі самі люди, як ви. Ті хто вчора сидів з вами в маршрутках та проходив повз на вулицях. Ті хто зараз знаходяться на 0 і будуть знаходитись незалежно від того, чи відчуваєте ви, що договорняк близько, чи взяв шось міндіч, чи звільнився єрмак, чи поставив ще 8 міністрів.Навіть якщо вам 10000 раз єбалась ця держава. Подумайте над тим, що десь зараз сидять мама/син/донька/сестра/бабуся або інший родич військового і в будь-який момент їм можуть повідомити, що їх близької людини не стало. Через не куплений корч, чи дрон, чи ще якусь дрібницю, яку просто не змогли придбати.Донатьте близьким, друзям, знайомим, донатьте тим кому довіряєте. Головне донатьте. Війна - це в першу чергу не про високі матерії, а про людей, які на ній гинуть. Кожна смерть - це одна знищена історія і десяток розбитих сердець тих, хто втратив свою близьку людину.
👁 221 25-01-30 23:00
Пам'ятаєте мій розіграш цицьок Джолін🍒? Вітаю, в вас з'явився другий шанс, а в мене БІЛЬШЕ ЦИЦЬОК🍒Тепер ви можете виграти ЦИЦЬКИ НАМІ🏴‍☠️ І ЦИЦЬКИ ДЖОЛІН🍒Розклад наступний. Ми збираємо гроші на ЗСУ і вам потрібно донатити на цю банку:https://send.monobank.ua/jar/6wiaL47KaGТоп донатер на банці зможе обрати собі цицьки на вибір. Інші рандомно будуть розіграні серед тих хто задонатив більше 50 грн50 гривнів = один шанс в розіграші🎯Ціль: 30 000 грнЯкщо ви не клієнт монобанку то в призначенні платежу вказуйте свій юзернейм в телеграміВажлива умова: Біля вас повинна бути Нова Пошта (по Україні доставка безкоштовна)Результати: Через тиждень буде видно колиЗбираємо:🌙 Підрозділу Головного Управління Розвідки на прилад нічного бачення PVS14, кріплення Wilcox L4 G24 та адаптер J-Arm 🕶 12 бригаді спеціального призначення "Азов" на коліматорний приціл "Vortex Crossfire 2 MOA. Weaver" та будівельне обладнання.Репост ДУЖЕ вітається, думаю ваші підписники також будуть дуже раді отримати ЦИЦЬКИ і допомогти ЗСУ, дорогі адміни телеграм каналів💋