Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Frog Crypto 🐸
Додано 14 лип 2024

Frog Crypto 🐸

@frog_crpt
Кількість підписників: 7 974
Фото: 2,680
Відео: 112
Посилання: 2,620
Опис:
🐸Канал в якому розвиваємось та заробляємо у всіх напрямках в криптовалюті 🍁 Чат - t.me/+DvHL2W9S6yJhNTli 🍁 Про канал - t.me/c/2134637665/138 👤 Власник @popad0s 👉 Купити доступ в приватку @ulyafrogivna

👥 Кількість підписників

7 974
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: -67
Середній/Місяць:: -379

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Frog Crypto 🐸 2025-04-01
Frog Crypto Перехідник 2025-03-06
Frog Crypto 2024-12-09
Frog Crypto | Крипто Жаба 🐸 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 875 26-05-06 10:29
Бичка на $TON🤑 Не очікувано Дуров почав стрімко пушити дану мережу буліш апдейтами, що призвело до міні сезону TONОтже, які зміни чекають на дану мережу?🔵 Вони хочуть пришвидшити мережу в 6 разів, для цього 9 квітня вони активували Catchain 2.0🔵 Хочу зробити мережу дешевшою, знижують комісії в 6 разів, а саме 0.00039 $TON за одну транзу🔵 Ну і тепер сам Пашка, а саме Telegram забирає головну роль у Ton Foundation😎 Ну і логічно що це спровокувало ріст $TON, станом на зараз це ~70% чистого рухуТакож почали стріляти шитки, тут головне не залудитись і не злити депЯ особисто підбирав TON 10.10, того самого чорного дня для крипти і зараз сиджу в гарному плюсі і думаю що варто почати розгружати сумки, адже знаємо ми тенденцію цих хлопців які починають робити а потім забивають і на тому все🧃 Поки спостерігати цікаво, особоливо коли монета є на споті, але в довгу все-таки думаю тут робити нічого нажаль, ринок не дасть заробити всімЦе саме той момент коли хочеться помилятись і щоб всі заробили🐸 Frog Crypto🐸Frog Сhat 🐸 Frog Privat
👁 888 26-02-10 15:02
😁 BackPack - РЮКЗАКЧЬОЧЄК СКОРО ДРОП🚬 Вже закінчився фарм поінтів і зараз триває останній місяць так званого фарму у якому всім хто досі робить волюм будуть насипати поінти себілів яких 40кк.😎 ТОБІШ фарм поінті не закінчився)))))😧 Кожного тижня фарму будуть розподіляти 10кк поінтів між тими хто крутить об'єм.💰 Також нещодавно дропнули нам токеноміку і пішла інфа, що платформа зарейзила $50млн по оцінці $1млрд❗️ Отже, що ж там в токеноміці:▶️ В момент TGE вони анлокнуть 25% від загального саплаю токенів і 24% буде виділено на дроп а 1% це дроп за NFT Mad Labs.▶️Тобто все що виходить на лістингу піде в стакан, всі 100% інішл саплаю - це дроп.👊 З сумного це те, що не буде ф'ючів і премів які нам вже полюбились. 😇 Надіюсь на те, що хтось просто так залістить ф'ючі бекпеку і ми їх гарненько відпрацюємо.😰 Також при клеймі нам буде даний квест - а саме KYC. Згадаємо як в 2022 всі регали бекпек і на кого. Переважно це індуси або щось типу того, тобто перевериф пройти неможливо і ці токени просто залишаться на акках мертвим грузом назавжди.🎰 Якщо рахувати оцінку проекту $1млрд то зараз виходить собівартість одного поінту - $0.57 а це непогані ікси і якщо ви крутите бекпек досі то дуже смарт зараз добивати це все діло.🌈 Зараз триває 2/4 тижнів, останніх перед виходом, тож дотискаємо проект по максимуму.😏 Ну камон, давайте вже дожмем те створіння до якогось логічного завершення і накінецто дамо остаточний вердитк чи бекпек був грошевисмоктувачем чи фомо кейсом.🐸 Frog Crypto🐸Frog Сhat 🐸 Frog Privat