Джерело
Вільний Генічеськ | Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр звинуватив прем'...
112 Охват/переглядів
2026-03-07 15:00
Повідомлення №6709
🇭🇺 Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр звинуватив прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в запрошенні російської військової розвідки для впливу на вибори.З часів Яноша Кадара Віктор Орбан став першим, хто запрошує росіян до країни. Ми вимагаємо припинення зовнішнього втручання у вибори в Угорщині!За інформацією різних джерел, співробітники ГРУ прибули до Будапешта кілька тижнів тому, щоб вплинути на вибори. Подібне вже траплялося в Молдові.Влада, що на межі падіння, намагається вплинути на вибори через зовнішнє втручання. Я закликаю Орбана припинити цю акцію та вислати російських агентів!Вимагаю скликати Комітет нацбезпеки та інформувати про цю ситуацію. Як майбутній керівник уряду, я хочу знати, що уряд знає про російське втручання і чому не вжито заходів.Угорщина потребує керівництва, яке не піддасть країну загрозам зі сходу. Національний інтерес — залишатися стабільним і надійним партнером.Цього року ми відзначаємо 70-ту річницю 1956 року. Угорці не будуть байдуже спостерігати, як Орбан запрошує росіян.Кожен патріот має голосувати 12 квітня, щоб показати волю угорців.Хай живе вільна, незалежна, європейська Угорщина! Росіяни, геть! - написав він.Вільний Генічеськ | Надіслати новину