Джерело
Ділюсь 💚|bohdanakrykota | Поки діти сплять, маю можливість думати, пригадувати та аналізувати. Н...
85 Охват/переглядів
2026-05-19 07:35
Повідомлення №652
Поки діти сплять, маю можливість думати, пригадувати та аналізувати. Нехай комусь це стане в підбадьорення.
Обирати Бога в кожному сезоні життя — це не просто.Бо вірність Йому дорого коштує, але вона ніколи не є даремною.
Кожен раз обирати Бога:-Це продовжувати любити, коли тебе ранять;-Прощати, коли всередині хочеться образитись;-Триматися Божого шляху, коли з тебе сміються і не розуміють.-Коли тебе не приймають або зляться на тебе через те, що ти не погоджуєшся на щось менше або не робиш так як вони.-Коли інші чекають твого падіння замість того щоб радіти твоєму щастю, а ти всеодно радієш їхнім перемогам і йдеш їм на зустріч.-Коли тебе зневажають без причини, просто тому що ти маєш ціностті і не погоджуєшся за компроміси, які вигідні їм.Коли переживаєш це все моменті, буває дуже важко.Але коли я оглядаюсь назад на своє життя,пройдений шлях і зламаність, то розумію що на менше навіть не погодилася б.Часом можна дивитися на людей і думати, як легко все їм в житті далося,але тільки Господь знає про всі пройдені битви на колінах, відданість та дисципліну.Бо Бог зібрав до купи попри всю біль і зневагу, і вкотре показав що навіть найменша вірність Йому завжди помічана і винагороджена.Тому, жити з Богом не завжди легко, але завжди справжньо.Бо компромісний шлях може виглядати привабливо зараз, але в перспективі він веде до порожнечі та самотності,а життя з Богом — дощасливого та справжнього життя з метою.