Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ділюсь 💚|bohdanakrykota
Додано 06 січ 2025

Ділюсь 💚|bohdanakrykota

@franknessheart
Кількість підписників: 94
Фото: 391
Відео: 28
Посилання: 24
Опис:
💚 тут пишу про Бога і життя зв'язок: @bohdanakrykota

👥 Кількість підписників

94
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-07

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 85 26-05-19 07:35
Поки діти сплять, маю можливість думати, пригадувати та аналізувати. Нехай комусь це стане в підбадьорення. Обирати Бога в кожному сезоні життя — це не просто.Бо вірність Йому дорого коштує, але вона ніколи не є даремною. Кожен раз обирати Бога:-Це продовжувати любити, коли тебе ранять;-Прощати, коли всередині хочеться образитись;-Триматися Божого шляху, коли з тебе сміються і не розуміють.-Коли тебе не приймають або зляться на тебе через те, що ти не погоджуєшся на щось менше або не робиш так як вони.-Коли інші чекають твого падіння замість того щоб радіти твоєму щастю, а ти всеодно радієш їхнім перемогам і йдеш їм на зустріч.-Коли тебе зневажають без причини, просто тому що ти маєш ціностті і не погоджуєшся за компроміси, які вигідні їм.Коли переживаєш це все моменті, буває дуже важко.Але коли я оглядаюсь назад на своє життя,пройдений шлях і зламаність, то розумію що на менше навіть не погодилася б.Часом можна дивитися на людей і думати, як легко все їм в житті далося,але тільки Господь знає про всі пройдені битви на колінах, відданість та дисципліну.Бо Бог зібрав до купи попри всю біль і зневагу, і вкотре показав що навіть найменша вірність Йому завжди помічана і винагороджена.Тому, жити з Богом не завжди легко, але завжди справжньо.Бо компромісний шлях може виглядати привабливо зараз, але в перспективі він веде до порожнечі та самотності,а життя з Богом — дощасливого та справжнього життя з метою.
👁 98 26-01-15 20:55
Бачу мамський контент вам заходить 😅❤️Тому підглянула в інтернеті таку ідею, самій навіть цікаво все це для себе зберегти і структурувати.🤍Я та мама яка не одягала в приміщенні шапочку немовляті.🤍 Я та мама в якої нічний сон спільний з дітьми.( ліжечко стояло і стоїть, як місцем передислокації😄)🤍Я та мама яказ виборювала гв ( дякуючи друзям і грудним консультантам)🤍Я та мама яка все їла і їм на гв;🤍Я та мама яка спеціально не будила дітей вночі для годування, тільки на вимогу( Надійка взагалі цілу ніч спала, з Макаром з двох місяців теж нічних годувань немає).🤍Я та мама яка свідомо відмовилась від ліків проти коліків та мазів для полегшення прорізування зубів -для нас це все безрезультативно та шкідливо( були побочки);🤍Я та мама яка відмовилась свідомо від дурника.🤍Я та мама яка до 6 місяців нічого не давала дитині крім грудного молока;🤍Я та мама в якої повітряні ванночки завжди супроводжуються масажем( в Надійки це була, як потреба - були хвилювання за ніжки, але страхи дякувати Богу не підтвердились, тому з другою дитинкою це вже навичка за замовчуванням😄)🤍Я та мама, в якої діти не пили з пляшечки - одразу з кружки.🤍Я та мама яка з початку прикорму не годувала дитинку,їла самостійно.🤍Я та мама яка носить постійно дитину на руках не боячись, що звикне.🤍Я та мама, яка після грудного вигодовування не міняла ніч на компоти чи суміші.🤍Я та мама яка не давала солі до року.🤍Я та мама яка не давала компотів, чайочків, соків і т.п.до 1,7 р. ( з другою дитинкою мрію і ще довше);🤍Я та мама яка не купувала стимулюючих іграшок для швидкого ходіння (каталки/ ходунці)🤍Я та мама яка не давала до 1,5 року екрану та солодощів( хоча в пріорітеті було до 2/3 - ох років про що дуже шкодую)🤍Я та мама яка садила дитинку з 5 місяців,коли вона ще сама не сідала( про що жалію, так як затримався самостійний навик сядати до 8 місяців)🤍 Я та мама яка не кожен день гуляє з дітками на вулиці( теж в цьому хочеться вирости, розуміючи що це дуже важливо)🤍Я та мама яка робить повністю всі вакцинації по календарю;🤍Я та мама яка профілактично протягом цілого року дає вітамін д всій сім'ї, дорослим дозу на осінь збільшуємо;🤍Я та мама яка є не ідеальною, але вчиться бути гарною мамою для своїх дітей!Не хвалюсь,не ставлю собі галочок, але свідомо аналізую своє материнство, є багато чого хочеться покращити і в чому рости - а за якимись моїми перемогами завжди стоять ЛЮДИ з якими радилась,з якими молилася і яким безмежно вдячна за адекваті поради, підбадьорення і рекомендації!Найбільший інсайт материнства це ставити питання і знаходити відповідь, радитись і запитувати та мати толкових людей поруч🤍🙌п.с. діліться своїм досвідом в коментарях, цікаво і корисно буде почути 🤗