Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - i didn't ask for this
Додано 14 лип 2024

i didn't ask for this

@format_W
Кількість підписників: 8 487
Фото: 14,100
Відео: 6,070
Посилання: 2,130
Опис:
Гітлер Радикальная ирония, вооруженная искренность.

👥 Кількість підписників

8 487
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: -27

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 977
Середній/День:: 1,200
Середній/Тиждень:: 2,029
ERR: 23.29%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 5.1
Середнє за день: 3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,240 26-06-10 16:53
Ультрас Таврія висловлюють НЕДОВІРУ кандидату до складу Ради ветеранів війни за незалежність України ЛЕНУРУ ІСЛЯМОВУ.Вважаємо його негідним представляти ветеранів війни за незалежність у Раді ветеранів від Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.У 2014 році Ленур Іслямов два місяці виконував обов’язки заступника голови «ради міністрів» російської окупаційної влади в Криму. Станом на 2016 рік не приховував, що має і російський і український паспорт. Він не раз публічно висловлювався за окупацію Криму та переконував кримських татар підтримати окупаційну владу. Під час окупації мав у Росії бізнес, зареєстрований на його дружину.Ми не вважаємо Іслямова ані таким кандидатом, що гідний представляти інтереси української держави загалом, ані тим більше мати голос як ветеран війни за Незалежність. Натомість закликаємо @securityservice_ukraine Службу безпеки України надати правову оцінку діяльності Іслямова та перевірити наявність у його діях ознак кримінальних правопорушень, передбачених статтею 111-1 (колабораційна діяльність) та статтею 436-2 (виправдовування, визнання правомірною або заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.Закликаємо @ppu.gov.ua Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим зняти його кандидатуру та не голосувати за Ленура Іслямова. В разі обрання кандидата на цю посаду немає гарантії того, що дані українських ветеранів з Криму і їх сімей не опиняться у фсб рф, враховуючи минуле кандидата. Готові до конструктивного діалогу.Джерело
👁 1,670 26-06-09 07:21
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.
👁 2,110 26-05-31 13:08
Офіційно: Луганщина відтепер під контролем дронів Третього армійського корпусу!Бійці батальйону безпілотних систем Третьої штурмової завдали ударів по логістиці окупантів на тимчасово окупованій Луганщині, діставшись до самого КПП «Ізварине» — це понад 205 км углиб території, контрольованої ворогом.Під час операції пілоти ББС уразили бронетехніку та склади боєприпасів противника.«У відповідь на заяви ворога про повне захоплення Луганської області оголошуємо операцію з контролю логістичних маршрутів на Луганщині та Східній Слобожанщині. Луганськ, Старобільськ, Алчевськ, Брянка, Кадіївка — тепер перебувають під контролем БПЛА Третього армійського корпусу», — заявив командир корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.Успішну технологічну операцію спланував і очолив друг Схід — командир взводу ударних БПЛА, уродженець Луганщини. У 2022 році він десантувався в оточений Маріуполь, а після завершення його оборони самотужки вийшов на підконтрольну територію, за що отримав звання Героя України.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 2,710 26-05-10 10:55
Знайомтесь - на світлинах українська дівчина КатеринаНа першій світлині, вона у вишиванці. На другій світлині, Катерина вже у формі молодіжного парамілітарного підрозділу окупантів "Юнармії".Як так сталося?Катерина знаходиться на території, яка зараз тимчасово окупована. Відповідно, московські окупанти роблять все, щоб поневолити свідомість українських дітей.Ще недавно, Катерина читала вірші Лесі Українки, а тепер змушена прославляти московську окупаційну армію.І це наша проблема, друзі. Московити вміють перетворювати українців на рабів. Вони це робили історично з часів Руїни, вісь період існування російської імперії, під час Першої та Другої світових війн. Вони змушували міліони українських людей битися в усіх своїх війнах за свою недоімперію. Весною 1945 року, гулаг переміг над бухенвальдом. Але в той же час, світ закрив очі на більшовизм, який крокував по планеті міняючи назви та обриси. І тепер ми маємо результат - найкривавіша війна в Європі з часів ДСВ.Московити роблять це зараз, у тому числі руками манкуртів та поневолених народів. І там, де крокує їхній кривавий чобіт, пропадає все українське: мова, традиції, самобутність, культура.
👁 1,650 26-05-05 09:54
12 років Азовському руху: від «чорних чоловічків» до армійських корпусівНавесні 2014-го партизанський загін під командуванням Андрія Білецького перетворив вуличний спротив на організовану бойову силу і не дав відбутися «російській весні» у Харкові та Приазов’ї.«Ми спростовуємо чутки про те, що “чорних чоловічків” — українських бійців на Харківщині — не існує. Ми існуємо. Більше того — ми активно діємо!», — слова із зухвалого відеозвернення, яке зробило їх відомими.«Чорний корпус», а фактично — чота добровольців, легалізувався в окремий загін спецпризначення, потім — у батальйон, а згодом — у полк «Азов» у складі Національної гвардії. Вже у червні 2014-го завдяки блискавичній штурмовій операції разом з іншими добровольцями вони повернули Маріуполь під синьо-жовті прапори і зірвали плани росіян пробити сухопутний коридор до Криму.Учасники азовського руху — в авангарді української оборони. Вони стоять біля витоків двох армійських корпусів — Третього армійського у складі Сухопутних військ ЗСУ та «Азову» в Національній гвардії. Ними ж були створені Патронатна служба, молодіжний рух «Центурія», Ветеранський корпус тощо — структури, які сьогодні є частиною Трійки.Вітаємо побратимів та всіх причетних з 12-річницею! Бажаємо нових переможних битв і повернення воїнів з полону. Пам’ятаємо та помстимося за полеглих братів.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 2,180 26-04-17 09:16
Вдалось мені трохи вдень поспати, і приснилась геніальна ідея: казик в дельті. Береться стрім по якому має працювати арта, черговий вішає на нього плашку "тоталізатор", відмічає червоним ціль. І прямо в дельті з'являється панель з кнопками де можна вибрати бажаний результат: був/не був розрив, чи зробила гармата постріл взагалі, або яка в них на цей раз відмовка(зала висить, фпв летить, і тд). Якщо постріл все ж був, то куда: пряме попадання, в квадрат, в радіусі 100м/100-150м/150-200м і тд. Можна вказати точні координати промаху, наприклад північ 100, захід 200; і тд. І можна буде як в рулетці вибрати багато варіантів і розбити ставочку по ним. А ще перед кожним пострілом будуть рандомно випадати декілька значень з найбільшим коефіцієнтом, наприклад приліт від цілі пд50, сх150—кеф х50.Брати участь можуть всі в кого є доступ до цього стріма. Всі зароблені(програні оперативниками) гроші відправляються назад в бюджет і витрачаються на обслуговування і розвиток екосистеми дельта, виграші ж нараховуються учасникам разом з наступною виплатою ГЗ, програші—відповідно вираховуються з наступної ГЗ.І найголовніше: це все буде абсолютно точно чесно і прозоро, без будь якої можливості договорняка. Тому що як і куда арта стріляє, якщо стріляє, точно сказати не може абсолютно ніхто, включаючи артилеристівЯ знаю що нас читає багато впливових людей, у яких є доступ до міністра оборони, чи його найближчого кола спілкування. Покажіть їм будь ласка цей пост, допоможіть розвинути ідею🙏
👁 2,330 26-03-03 18:20
Подивився відео зі скріншота.Подумав, може я справді чогось не розумію? Може я від життя відстав сидячі в бліндажі та запускаючи ФПВ? Може справді, Біле Сонце у всьому було правим? Отож, тези з відео по тайм-кодам:19:35Покликання ударних НРК це замінити, зняти з піхотинця певний кусок якоїсь вогневої роботи, щоб не піхотинець там ніс вибухівку в бліндаж до противника, а приїхав маленький камікадзе і завалився туди і все підірвав 31:10І Андрій Білецький тоді прийшов і каже: "Рота, беріть, розвивайтесь, зробіть її ударною". Вона має допомагати піхоті знімати з неї певний відсоток ураження противника, зустрічати противника коли він йде у наступ, починати першими штурмові дії і здійснювати якісь тилові диверсії в тилу противника. 34:35Все що є в будь якій військовій частині, окрім піхоти, усе має бути направлено на допомогу піхоті. Все що існує, це все допомога, підтримка і я гордий заявляти, що ми є обслуга піхоти, яка зобов'язана працювати виключно для піхотинця. 55:25- Чи можливо замінити штурмовиків?- Реально.- Давай так, про яких саме штурмовиків ми говоримо? ...- Як раніше говорив один з командирів підрозділів зі ЗСУ, вкраду його фразу: "Дайте мені 100 роботів, 200 роботів, 300 роботів і ми почнемо забирати цілі населені пункти. Дайте мені 100 камікадзе і я знесу, наприклад, якесь невеличке село, куди потім зайдуть наші сили і здійснять там дозачистку. Це можливо....Противник думав що його штурмують і відступав. 57:50- Тобто НРК може замінити піхоту?- Вона не може замінити піхоту. Повністю, повноцінно НРК ніколи не замінить піхотинця, але НРК може зняти з піхотинця... давай так, технології на мою особисту думку і я вважаю що до цього впевнено іде, технології можуть забрати з піхотинця до 80% процесів.Ми ніколи не заберемо піхотинця з поля бою, з окопа, бо там виключно там де є український воїн - цю територію можна вважати нашою і піхотинець на полі бою потрібен і без нього ніяк.І якісь певні маневри, дії НРК можуть виконувати замість нього. Противник думав що його штурмує піхота, а його штурмують роботи, це можна робити.НРК ніколи не зможе повноцінно, наприклад, утримувати позицію. НРК ніколи не зможе зачистити ту ділянку яку він проштурмував, так якщо ми говоримо про наступ, то завжди відбуваються штурмові дії, а потім йдуть зачистки. Тобто ворог міг десь причаїтись, заховатись і повинен бути піхотинець який має це зробити. Я збирався дати розгорнуту відповідь Білому Довбойобу на його висер.Але достатньо було глянути відео, яке він не запостив, а лише заскрінив, щоб зрозуміти, що він знову забайтився на заголовок, вже не вперше.А бійці трійки на відео, буквально переповіли мої аргументи, які я вже писав тут, тут і тут. (Потім я ще детально розпишу цю тему окремим лонгрідом, як і обіцяв.)Цей дурник буквально підтвердив мою правоту,Ніякого бажання розгорнуто відповідати на ці закидони я не маю, хіба якщо Ви цього бажаєте.
👁 1,550 26-02-24 11:28
Найбільш позорний день для української держави. Збройні Сили під командуванням Залужного виявились відірваними від реальності. Війська на ключовому напрямку – Південному – виявилися абсолютно не боєготові в час Ч. Це пов'язано з психічними та інтелектуальними обмеженнями Залужного, котрий вважав, що війна буде тривати навколо Донбасу, а на Півдні відбуваються відволікаючі дії. В спішці, сапери на напрямку підривали себе разом з мостами, поки Залужний сидів в стриптиз клубі, а угруповання в Маріуполі опинилося в котлі. Біль, агонія оточення та окупації – все це на руках цих деятєлєй з числа кадрових дегенералів.Міністерство Оборони під керівництвом некомпетентного дебіла Резнікова, котрого придуркуватий мегаломан як завжди поставив за особисту лояльність, панічно закликало цивільних стрибати з вилами під траки танків. Не оцінюючи коректно ризики, воно підбурювало істерію щодо ДРГ й почало неконтрольовану роздачу зброї, що призвело до хвилі атак на Сили Оборони в тилу в найважливіші дні. В Києві горіли колонни, розстрілювалися авто цивільних, вбивалися сім'ї з малолітніми дітьми через скакуасну паніку колишніх представників шоу-бізу, що дорвалися до кормушки.Героїчний день для українського народу. Сотні тисяч українських добровольців зробили цю війну вітчизняною. Віддані під керівництво дебілам, котрим задачі нарізали інші дебіли, вони рятували жопу цих дегенератів й майбутнє цієї держави. Й робили це, поки їх не вбили й не покалічили в м'ясних накатах на укріплені рубежі чи іншу ахінею, а багато хто продовжує робити на спільне благо й досі. Їх чин утримав нас в ті моменти, але використати його в повній мірі не змогли – жадібні до особистої слави шути олігархів саботували мобілізаційні дії до етапу, коли СОУ, що мали перемоги через перевагу в особовому складі, перетворились на горстку сточених батальйонів й армії дезертирів.Тепер тим, хто залишився, треба довести це до перемоги й звільнити з пекла окупації тих, хто цього чекає. Після цього вирішити головне питання: довічне, чи вища міра покарання?
👁 1,590 26-02-21 09:38
Хотілось би сказати ще трохи на тему нашого сонцесяйного маршала перемоги Залужного і його спроб перекинути всю відповідальність на чинного президента в безжальній боротьбі за віртуальні рейтинги на віртуальних виборах.Є дуже дивна і неочевидна невідповідність, де наш улюблений академік ківаловських наук вважає нормальним накинути як на чинного президента, так і на чинного головнокомандувача ЗСУ (що в цілому було б окей в рамках ширшої критики взагалі всіх відповідальних за провал), але при цьому загадково мовчить з приводу власних підлеглих. "Підлеглі" - це дуже розмите поняття, і знайти крайніх серед всього калейдоскопу майорів-полковників-генералів досить складно, принцип "у перемоги багато батьків, поразка - завжди сирота" працює завжди. Однак, є як мінімум один конкретний і добре окреслений напрямок роботи, про який точно можна сказати, що він був нахуй провалений - це інженерна розвідка і інженерна підготовка, особливо в плані мінних загороджень (навіть своїх, враховуючи що далеко ненульова кількість підривів була на своїх же мінах). Чому наш залізний генерал навіть не намагається згадати, хто з його фантастичних друзів-полковників та кентів-генералів так чи інакше відповідав хоча б за цей очевидно провалений повністю напрямок роботи? Особисто Зеленський вливав друзям Залужного горілку в горлянку і заважав виконувати свої посадові обов'язки, тому вони ні в чому не винні? Відповідь, звісно, очевидна - цехова солідарність не дозволить викинуть на мороз власних друзів-алкашів, навіть якщо вони фантастичні дегенерати, та і на рейтинги це не вплине так, як треба британським політтехнологам.
👁 2,570 26-01-28 10:42
Ситуація з вбивством поліцейських на Корсунщині трагічна. І неоднозначна.Сергій Русінов служив під час повномаштабного і в 158, і в 198 батальйоні. Його списали за станом здоров'я. Він племінник Героя України Василя Сергієнка. Правдоруб. В росії на нього відкриті кримінальні справи. Він перший почав стріляти по тітушках в лютому 2014 року під час побоїща біля Корсуня. Мав особистий конфлікт з депутатом Корсунської міськради Сторожуком. Сторожук - учасник форумів Путіна. Ще до 2022 року. Свій перший крок у політику Віталій Сторожук зробив ще у 2011 році – щоправда, не в Україні, а зненацька на горезвісному озері Селігер, у якості учасника не менш горезвісного Всеросійського молодіжного освітнього форуму. Селігерський форум, як відомо, був заснований російським Федеральним агентством «Росмолодёжь» та пропутинським молодіжним рухом «Наши». Інтернет-архіви зберегли світлину з цього селігерського дійства, де майбутній депутат міськради уважно дослуховується до виступу почесного гостя форуму – Володимира Путіна (с).Це Русінов спалив авто Сторожуку. Поліція інтерпретувала як замах на вбивство. Сторожук погрожував Русінову і навпаки. Дехто говорить, що Сторожук сам підпалив-підірвав своє авто, щоб підставити Сергія. Можливо. Але маю сумніви. Такі люди за копійку вдавляться. Сьогодні Сергій зробив свій вибір. Загинув сам. Вбив, за словами знайомих, хороших поліцейських. Чесних, нормальних хлопців. Хто у виграші? Сторожук. По факту є кілька питань. Чи розуміє керівництво Черкаської поліції, що загиблі сьогодні поліцейські і на їх совісті? Хто з керівництва вирішив "висловити повагу" депутату і наполіг, що стаття із знищення майна стала замахом на вбивство? Точно не загиблі спецназівці і дільничний. Хто вирішив, що для того, щоб повністю очорнити Русінова треба "знайти" наркотики? Всі знайомі знають, що наркотики він ненавидів і зневажав наркоманів. Ну і про успішність роботи з ветеранами в державі. Сьогоднішні події - виставлена оцінка. Скільки фоточок не роби, а міняти підходи доведеться. І виконавців. Хай спочивають з миром і загиблі поліцейські, і Сергій. Першопричина в інших людях. Які залишаться непокараними.