🌟 210626: оновлення бабблу Каріни за 18.06[7:45 PM KST]*голосове повідомлення*(дякую! *співає Lemonade*)— я ледь не побігла до Mnetза 21.06[3:10 PM KST]— т/і… я хочу підстригти чубчик…— знову настав той час— я добре стримувалася— я вже деякий час це стримую….[10:14 PM KST]— хехе— я зараз працюю*відео*переклад відео: 16:42 — з’являюсь після довгої перерви16:49 — я.. трохи соромлюся16:54 — створіння16:59 — ваааа жираф жираф16:59 — але ти занадто близько..17:00 — лааааааяаааалаааааакак17:01 — осел..!!!17:01 — кажуть, вони дуже швидкі, якщо біжать17:09 — мабуть, спекотно17:10 — ваааа……..17:29 — спи добре, малюк17:48 — нишпорить навколо17:48 — ти такий великий і крутий.. пане тигр17:51 — кажуть, що з 24 годин вони сплять 1817:51 — ооооо17:52 — помітили лева, який не спить17:52 — (кажуть, що це головний серед левів тут)17:53 — еее.. навіть якщо ти так підходиш, я нічим не можу тобі допомогти…17:54 — це білий тигр, вау17:57 — я знаю, ти все одно страшний, навіть коли так мило спиш17:58 — беру свої слова назад, ти насправді дуже милий18:03 — у тебе намокне голова, а ще і взуття18:04 — магія знати це, але все одно йти18:36 — Пітер Пен теж фанат18:47 — щоразу коли я приїжджаю в Everland, я завжди це їм18:48 — це і є смак
#bubble 🌟#karina🌟@foraespa
🌟 250526: оновлення бабблу Каріни за 22.05[1:30 АМ KST] *відео 1*переклад відео: 10:17 — удар11:58 — с-завивку нелегко зробити в дощовий день12:06 — але це хвилююче13:25 — що ж мені робити13:26 — не можу нормально ходити14:12 — потужний вокал17:26 — якщо придивитися, здається, ніби лівий і правий черевики взуті неправильно17:34 — чому? я виглядаю як втомлена людина?18:30 — практикую lemonade19:49 — хехе, репетиція закінчилася01:24 — лампа, яку використовують просто так, навіть коли вона впала
— хіхі, я тепер іду спати— вперше за довгий час буду міцно спати без будильника[11:26 PM KST]— я давно не виступала, тому так схвильована..за 24.05[1:20 AM KST]*відео 2*переклад відео: 13:10 — могла б краще виспатися13:58 — спокійно збираюся на роботу14:12 — може, почати збиратися16:24 — прямий ефір із хвилі17:13 — готово.17:14 — усе добре17:45 — розслаблення шиї18:15 — розслабити шию, а потім знову напружити18:19 — трохи безладу18:48 — вдягти біле чи синє18:48 — га, Ері18:56 — вирішила вдягти синє~!19:01 — крутиш це, і людина біля верхівки заходить першою19:36 — сьогодні теж було весело
— я давно не виступала на фестивалі, тому не змогла зробити всі фото— коли я вже спущуся назад[10:21 PM KST]*відео 3*переклад відео:11:51 — це трохи схоже на ведення ютубу, правда?12:16 — уперше за довгий час пішла на шопінг12:43 — розраховуюсь..😞13:10 — Соджепа14:44 — будь ласка, зробіть мене гарною, вчителю!15:19 — мені дуже подобається15:21 — я подумала, що ти падаєш, онні15:52 — уперше в Соджепа15:56 — пісня, яка мені дуже подобається16:20 — дуже спекотно16:49 — Мінджон, я сумувала за тобою16:52 — усі приходять у Соджепа заради цього смаку17:17 — навіть у приміщенні18:06 — seoul jazz festival18:22 — мандаринко, будь ласка, не випадай із моїх рук18:41 — хаха, важко дочекатися заходу сонця19:15 — kyobo bookstore ~!20:58 — подарунок для себе
— сьогодні я вперше пішла на seoul jazz festival— на стенді W Korea мене природно впізнали як Каріну— це змусило мене почуватися так добре— seoul jazz festival насправді такий веселий..— і Еллі Май-онні— я її дуже люблю*відео 4*— це пісня під назвою shot clock*відео 5*— а це пісня під назвою trip[11:43 PM KST]— зачекайте, хайлайти пісень сьогодні виходять?— у мене є пісня, яка мені подобається, хіхі— in my plan і can’t help myself, і— вони мені подобаються[11:58 PM KST]— залишилося 2 хвилини— я так нервую[12:07 AM KST] *25 травня за корейським часом — хм, чому нічого не виходить— чому воно не з’являється— аххх, чому так— чому це таааааааак— може, це не сьогодні[12:26 AM KST]— урааа, вийшло— хіхі, сподіваюся, вам дуже сподобаються бі-сайди, у мене так тремтить серцеза 25.05[9:58 PM KST]*відео 6*переклад відео: 08:20 — їду на роботу11:08 — я така вдячна отримати щось подібне, з’їм кожен шматочок із вдячністю11:11 — не можна пролити на одяг11:23 — зустріла Рубі Ківі й змогла його потримати14:53 — блим-блим18:54 — іду на репетицію19:43 — приблизно 3–4 день19:56 — практикую lemonade, я дуже нервую, бо часу майже не залишилося20:40 — кінець роботи, так приємно після зняття макіяжу
— сьогодні мене не було вдома приблизно 12 годин~!!!#bubble 🌟#karina🌟@foraespa
🌟 110526: оновлення бабблу Вінтерза 09.05[8:49 PМ KST]— чекайте, Джімін-онні виклала влог— я взагалі не знала ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ що вона це постить ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ах ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ так смішно— вона сказала, що їй достатньо було показати тільки мій лоб… тобто це все було частиною більшого плану…за 11.05[1:01 AM KST]— щойно повернулася з прогулянки!— погода була така гарна, тому я гуляла вздовж річки Хан!— якось так вийшло, що гуляла приблизно дві години!— погода просто супер 😄— було трохи прохолодно, тому я тепло одяглася ㅎㅎ— тепер мені треба помитися…— моєму роті було нудно, тому*фотографія*— я їла це— це справді дуже смачно[1:54 AM KST]— я повернулася після душу!!!!!— але я все ще в масці для обличчя.. ще не можна спати…. треба зняти.. висушити волосся… ще стільки всього![2:22 AM KST]— тепер я піду спати!!!!!!!!!!!— спіть добре і давайте прокинемося разом 😄💛[6:54 PM KST]— вааа нарешті це вийшло….!!!!— 2 повний альбом !!!!— я досі не можу повірити, що ми зробили камбек— до речі.. у мене сьогодні не було жодного нормального прийому їжі…— я піду їсти малатан….— разом із кисло-солодкою свининою і смаженим рисом теж ㅠㅠㅠ #bubble 🌟#winter🌟@foraespa
🌟 200426: оновлення бабблу Каріни за 13.04[3:25 PM KST]*фотографії 1-3*— хіхі, я врешті-решт це побачила 🌸*фотографії 4-8*— я була такою схвильованою, що постійно рухалась, тому все вийшло розмитим— хеохеохеохеохеохеохео— цього разу я дуже нервувала в kyocera dome, але я справді відчула, наскільки мене люблять, тому мені було дуже весело виступати! я завжди вдячна, але на сцені відчуваю це вдвічі сильніше… я нервую більше, ніж думаю.. хехе. навіть коли я нервую, бачачи, як очі Май сяють так яскраво, і не бажаючи їх підвести, разом із вдячністю це стає сильнішим за мої нерви, тому я врешті насолоджуюся сценою 🌸 давайте й надалі добре старатися разом ㅎㅎ я дуже хвилювалася, бо часу на підготовку було мало, але дякую, що вам сподобалося 💝— оновила фото профілю до весни*фотографія 9*— я це справді відчуваю, але— здається, мені дуже подобаються квітиза 17.04[4:50 PM KST]*фотографія 10*— вгадайте хто— ах, я забула поставити крапку— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅌㅌㅌㅌㅌㅋㅋㅋㅌㅌㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— це мала бути я— але тепер це вже не я— я намалювала себе під час запису— ех*фотографія в коментарях* — хмари сьогодні виглядають так, ніби щось задумали— якщо б я мала порадити пісню на сьогодні— не знаю чому, але— «younggye baeksuk» музична версія від Хьондона-сонбеніма— хіхі#bubble 🌟#karina🌟@foraespa
🌟 240226: оновлення бабблу Ніннін [2:30 АМ KST]— Май— безсоння робить це все таким складним— я досі не сплю ㅠㅠㅠㅠㅠ— сподіваюся, всі залишаються здоровими…👤 : ти можеш зробити 800 постів під час mfw❓❓ (написано 11 разів)🦋 : не тисніть на мене— ви всі, я справді дуже вдячна вам… і люблю вас… але я хочу публікувати те, що хочу і що мені подобається, тож сподіваюся, ви зможете насолоджуватися цим таким, яким воно є ㅠ— інтернет — це не все… я знаю, що ви хочете гарні селфі, але понад це я хочу показати набагато глибшу сторону себе. те, що я не викладаю милі селфі, не означає, що я не хочу, щоб мене бачили, або що я не люблю своїх фанатів. я вас люблю і завжди вдячна. просто я хочу повільно показувати, якою людиною я є насправді, поза тим, що ви бачите онлайн. інтернет рухається дуже швидко, часи теж постійно змінюються, зовнішність — це не все… я більше зосереджуюся на щирості, я просто хочу жити по-своєму… і наші Май теж, бережіть себе і більше зосереджуйтеся на своєму житті. я підтримую Май у всьому, що ви хочете робити. мені найбільше подобається, коли ви робите те, чого справді хочете. не знаю… у будь-якому разі, я завжди вдячна— 😻— можливо, це просто настрій перед світанком. просто… хоча, мабуть, усім зараз нелегко, ставте себе на перше місце і живіть так, як хочете. мене не зачіпають погані речі в інтернеті… бо я зосереджуюся на собі, на людях, яких люблю, на своїй родині, на фанатах, які люблять мене і яких люблю я — це найважливіше. саме на це я звертаю найбільше уваги. я хочу завжди жити позитивно і сподіваюся, що ви всі теж— YOLO 🤪#bubble 🌟#ningning🌟@foraespa
🌟 020226: оновлення бабблу Вінтер за 01.02[1:59 АМ KST]— т/і!!! сьогодні я вперше за довгий час виступила на сцені, «Chu~♡»*фотографія 1*— як вам «Chu~♡» ?— я навіть зробила манікюр з Hello Kitty для 'Chu~♡'— я постійно тренувалася виконувати 'Chu~♡' з Джімін-онні в репетиційній кімнаті, бо боялася, що зроблю помилку— я нервувала, виконуючи 'Chu~♡' після довгої перерви*фотографія 2*— а це? 🍎— але насправді…— я ще не сходила в душ — я занадто лінива— я повернулась в готель і з'їла їжу з магазину...— ... мені потрібно прийняти душ— ㅠㅠㅠㅠㅠ я прийму душ ㅠㅠㅠ і повернуся ㅠㅠㅠ— мені йти чи ні ㅠㅠㅠ— мені треба вмитися— звичайно, звичайно— 🍎 я піду вмитися і повернуся— насправді я не пішла — я гортала інстаграм і побачила милу капібару, яка танцювала і співала, тому мені сподобалося це відео.— я піду о 40 хвилині— просто подивлюся інстаграм ще трохи...— ㅠㅠ плгоритм зіпсований.— ця капібара постійно з'являється— як я можу це не дивитися?— танцююча капібара— я навіть не можу... тепер з'явився ще й поїзд Nam Haeng— а, йому виповнилося 41— ㅠㅠㅠㅠㅠ я справді піду прийму душ, добре? ㅠㅠ[3:38 AM KST]— я прийшла…— я хочу спати…— я йду спати ㅜㅜㅜ— за кілька годин мені знову треба прокидатися— на добраніч, до завтра ✨💙[11:36 AM KST]*фотографія 3*— я зроблю маску для обличчя і піду в зал очікування[12:01 PM KST]*фотографія 4*— прибула— ах, я перестала пити каву...— але сьогодні просто не вийшло...— ароблема в тому, що вчора я занадто пізно лягла спати— тільки сьогодні>_<— чесно кажучи, навіть вчора >_<— ні, з завтрашнього дня я не буду пити каву— напевно— сьогодні я обов'язково зроблю селфі з Асиль-онні та Джімін-онні— я просто упереджена ㅋ— я дуже хочу зробити це фото*фотографія 5*— ні, це було вчора ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— Джімін-онні сказала мені робити так, тому я подумала, що не знаю цього.— я думала, що це зараз в тренді.— але вона мені прошепотіла.— (це поза, яка мені останнім часом подобається, тому я її часто роблю).— тож я це зробила.— ?!!!! вона професіонал.— я так і думала.— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ схоже, це зараз модно.— кожного разу, коли Джімін-онні запитує «Ти це знаєш?», я ніколи не знаю, тож я вирішила, що так і має бути...[6:55 PM KST]— 😽— вау, наші менеджери дійсно добре танцюють— чесно кажучи, я б засмутилася, якби вони не посіли перше місце— це божевілля[11:34 PM KST]— немає нагороди за вболівання— але наша команда також посіла перше місце за це...— час оголошення— час оголошення— час оголошення— будь ласка— будь ласка, наші менеджери— будь ласка, будь ласка, будь ласка— божевільно, ми посіли перше місце!— о, як і очікувалося.— команда aespa 크으으으ㅡ으ㅡ으ㅡза 02.02[12:12 PM KST]— повернувшись у свою кімнату...— таке відчуття самотності...— ах, це був такий приплив дофаміну— таке відчуття, ніби я щойно повернулася додому з концерту#bubble 🌟#winter🌟@foraespa
🌟 140126: оновлення бабблу Каріни [8:45 РМ KST]*відео*— я сфотографувала це, щоб надіслати вам, коли їла під час подорожі— і зовсім забула— ви вже поїли?— я хотіла надіслати, але...— але в той момент принесли наступну страву— тому я мусила швидко поїсти— ㅋㅌㅌㅋㅌㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— все ж я згадала і надіслала його тепер!!!!— о!!!!!!!— я теж збираюся вечеряти— з завтрашнього дня я буду крутою Джімін, яка дійсно тренується— я сиджу на дієті вже 3 дні— я стану здоровою дорослою*фотографія 1* (людина пише каріні, що хоче з нею зустрічатися)— я теж вас люблю, але давайте трохи заспокоїмося*фотографія 2*(джімін, ти не повинна худнути навіть на один грам) — я зворушена— але я вже трохи схудла— хіхі*фотографія 3*(у тебе немає спортивного духу)— я ж сказала, що це не так— я сказала, що трохи позаймаюся спортом, чому ти так переймаєшся?— ой-ой— заспокойтеся— я не кажу, що схудну на багато кілограмів— я сказала, що займаюся спортом для здоров'я ??— якщо так буде і далі, то, може, у мене з'являться кубики преса?— думаю, бути занадто худою — це важко. хехе, я часто хворію, тому намагаюся більше займатися спортом!— підбадьорте мене ><— що це таке, коли я підморгую своїм почерком?— вийшло дуже неакуратно.— ><— це дійсно виглядало як моє підморгування (*фотографія 4)#bubble 🌟#karina🌟@foraespa
🌟 110126: оновлення бабблу Вінтер [11:17 PM KST]— 11:17!!!— я не дуже голодна — але мені трохи хочеться їсти — що б мені з'їсти ... — останнім часом я не дуже люблю солодке... — а, сьогодні*фотографія 1*— я їла дубайський бунгьоппан — (я мусила замовити це через суму за мінімальне замовлення)— але це було смачно, хоча не схоже на бунгьоппан...?— то що мені їсти?— нічого надто важкого...— мама поруч каже, щоб я з'їла щось легке— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ що мені їсти?— фрукти...?— хм... ні— бінсу...? — ні...— але я насправді хочу з'їсти трохи дині прямо зараз.— я хочу з'їсти гамбургер— а ви хочете їсти?— ні— якщо я так продовжу, то знову буде 1:00— я ще і трохи сонна...— так, ні... я буду їсти...— я перевірю додаток для доставки їжі— ах, я хочу з'їсти рамен— ㅠㅠㅠㅠ але зараз я не можу ㅜㅜㅜㅜ я повинна з'їсти його завтра ㅜㅜㅜ— може, з'їсти хваае?— це хвачее— це справжнє хваче— все, мета встановлена*фотографія 2*(вибрати базу: *йде перелік смаків*)— що мені робити?— тут багато персика, полуниці та дині...— я пробувала тут полуницю!— давайте візьмемо персик або диню!— я вибираю диню!!! я теж візьму диню— а, може, ні— ви не думаєте, що молоко з динею зі смаком дині буде занадто солодким?*фотографія 3*(*вона обрала без фруктів)— вибачте*фотографія 4*(*вибір додаткові їжі, а саме токбоккі)— що?— мухахаха — швидше~— ням-ням— я голодна— я зголодніла— не думала, що буде рабоккі~☺️ 🙏— коли воно буде?— а, минуло лише 10 хвилин— гаразд...— ммм— ого, здається, я зголодніла— хоча минуло лише 3 години з моменту, як я поїла*фотографї 5-6*— оххх— я добре поїла— я сита— 😴— мені хочеться спати— але спочатку я вмиюся...— все, треба спати...— 💤💤🥱— мої Май, вам теж солодких снів 🤍#bubble 🌟#winter🌟@foraespa
🌟 291225: Ніннін не братиме участі в 76-му NHK Kōhaku Uta Gassen, оскільки їй було рекомендовано відпочивати через проблеми зі здоров'ям.Агентство пояснило, що недавній пост Ніннін у соціальних мережах не мав конкретного наміру, але викликав занепокоєння.aespa виступить на заході у складі Каріни, Жизель та Вінтер.Повний текст заяви з японського веб-сайту aespa: — Дякуємо за вашу постійну підтримку aespa.Ми хотіли б повідомити вам про участь aespa у 76-му NHK Kōhaku Uta Gassen.Ми отримали багато коментарів щодо вмісту, опублікованого в соціальних мережах членом aespa Ніннін. Хоча цей допис не мав жодного конкретного наміру, він викликав різні занепокоєння. Надалі ми будемо ще більш обережними.Крім того, Ніннін має постійні проблеми зі здоров'ям. Після обстеження в лікарні їй було діагностовано грип, і лікар порекомендував їй достатньо відпочивати та продовжувати лікування. В результаті, після консультації з NHK, aespa виступить на цьогорічному Kōhaku Uta Gassen у складі трьох мемберів: Каріни, Жизель та Вінтер.Ми щиро перепрошуємо за таке пізнє повідомлення.Просимо вас про розуміння.▫️▫️▫️#news@foraespa
🌟101225: SM випустили заяву про Вінтер: — вітаємо, це SM Entertainment.ми хотіли б повідомити про останні новини щодо юридичних заходів, що вживаються для захисту прав та інтересів нашої артистки Вінтер з гурту aespa.завдяки цінним повідомленням, надісланим фанатами через «KWANGYA 119», та нашому власному моніторингу, ми повністю усвідомлюємо серйозність поточних зловмисних дописів та коментарів, пов'язаних з нашою артисткою (включаючи сексуальні домагання, наклеп, особисті напади, образи, вторгнення в приватне життя, фейкові відео тощо).зокрема, ми виявили численні дії, що шкодять репутації та характеру Вінтер, а також зловмисні публікації та вміст із сексуальними домаганнями, створені з метою публічного очорнення артистки, на таких платформах, як DC Inside, Women’s Generation, Nate Pann, Instiz, Theqoo, Instagram, X (раніше Twitter) та YouTube. після перегляду цих публікацій ми будемо поетапно розширювати подання скарг.крім того, наша компанія подає кримінальні скарги та цивільні позови проти осіб, які створили зловмисні публікації про aespa на вищезазначених платформах. ми також зібрали велику кількість доказів щодо створення зловмисних чуток, повторного поширення неправдивої інформації, публікацій сексуального характеру та знущальних або спотворених матеріалів, створених і поширених через особисті соціальні мережі, онлайн-спільноти та анонімні форуми. ми будемо реагувати рішуче і без поблажливості, тому просимо вас бути обережними, щоб не потрапити в подібні ситуації.ми продовжуватимемо докладати всіх зусиль у всіх сферах для захисту прав та інтересів наших артистів.дякуємо.▫️▫️▫️#info@foraespa