Джерело
AESPA UKRAINE | æspa | 110126: оновлення бабблу Вінтер [11:17 PM KST]— 11:17!!!— я не дуже го...
93 Охват/переглядів
2026-01-11 19:54
Повідомлення №28794
🌟 110126: оновлення бабблу Вінтер [11:17 PM KST]— 11:17!!!— я не дуже голодна — але мені трохи хочеться їсти — що б мені з'їсти ... — останнім часом я не дуже люблю солодке... — а, сьогодні*фотографія 1*— я їла дубайський бунгьоппан — (я мусила замовити це через суму за мінімальне замовлення)— але це було смачно, хоча не схоже на бунгьоппан...?— то що мені їсти?— нічого надто важкого...— мама поруч каже, щоб я з'їла щось легке— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ що мені їсти?— фрукти...?— хм... ні— бінсу...? — ні...— але я насправді хочу з'їсти трохи дині прямо зараз.— я хочу з'їсти гамбургер— а ви хочете їсти?— ні— якщо я так продовжу, то знову буде 1:00— я ще і трохи сонна...— так, ні... я буду їсти...— я перевірю додаток для доставки їжі— ах, я хочу з'їсти рамен— ㅠㅠㅠㅠ але зараз я не можу ㅜㅜㅜㅜ я повинна з'їсти його завтра ㅜㅜㅜ— може, з'їсти хваае?— це хвачее— це справжнє хваче— все, мета встановлена*фотографія 2*(вибрати базу: *йде перелік смаків*)— що мені робити?— тут багато персика, полуниці та дині...— я пробувала тут полуницю!— давайте візьмемо персик або диню!— я вибираю диню!!! я теж візьму диню— а, може, ні— ви не думаєте, що молоко з динею зі смаком дині буде занадто солодким?*фотографія 3*(*вона обрала без фруктів)— вибачте*фотографія 4*(*вибір додаткові їжі, а саме токбоккі)— що?— мухахаха — швидше~— ням-ням— я голодна— я зголодніла— не думала, що буде рабоккі~☺️ 🙏— коли воно буде?— а, минуло лише 10 хвилин— гаразд...— ммм— ого, здається, я зголодніла— хоча минуло лише 3 години з моменту, як я поїла*фотографї 5-6*— оххх— я добре поїла— я сита— 😴— мені хочеться спати— але спочатку я вмиюся...— все, треба спати...— 💤💤🥱— мої Май, вам теж солодких снів 🤍#bubble 🌟#winter🌟@foraespa