Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тестовий режим
Додано 01 чер 2021

Тестовий режим

@foodkyiv
Кількість підписників: 12 457
Фото: 4,210
Відео: 163
Посилання: 4,430
Опис:
Гід закладами від Віледжа – @villageua
Джерело

Тестовий режим | Щодо ситуації з Honey. Що вчора відбулося? У п’ятницю ввечері з’явилос...

Логотип телеграм спільноти - Тестовий режим Тестовий режим @foodkyiv
2 400 Охват/переглядів 2023-01-28 14:55 Повідомлення №2548
Щодо ситуації з Honey. Що вчора відбулося? У п’ятницю ввечері з’явилося повідомлення від Держпродспоживслужби. Ми теж здивувалися, що в ньому вказали назву закладу, зазвичай у таких новинах так не роблять. Наша редакторка звернулася за підтвердженням і коментарем до закладу. Співвласниця оперативно надала коментар. Ми оформили новину з посиланням на повідомлення Держпродспоживслужби і додали коментар співвласниці. Оскільки це мій особистий канал, пропишу ще про всяк випадок: Honey – чудовий бізнес, я постійний гість і двох кафе мережі, і «Завертайло». Я з величезною повагою ставлюся і до Анни, і до Станіслава, а за реакцією спільноти помітно, що в них багато прихильників, які стоятимуть за них горою. У мене ніколи не було проблем у цих закладах, більше того – одні з найцікавіших інтерв’ю минулого року я записав у тому самому кафе на Ярвалу. Але це не має значення, бо тут ідеться не про один конкретний заклад, а про загальний підхід до висвітлення новин індустрії медіа (не «пабліком», а медіа).Висвітлити цей інфопривід – це не прояв упередженості. Проявом упередженої позиції було б, якби ми не висвітлили цю новину. Або якби ми поставили її, не надавши власникам закладу можливості висловити свою позицію. Я веду тему ресторанного бізнесу вже більше п’яти років. Мабуть, за цей час не було жодного більш-менш помітного ресторатора чи рестораторки на ринку, які на мене не ображалися. Мені писали і про те, що я «вбиваю чийсь бізнес», і про те, що «працюю на конкурентів», і що когось свідомо обходжу увагою. Але в чому прикол: зі всіма цими людьми ми зараз продовжуємо співпрацю. Тому що на дистанції в п’ять+ років на ринку очевидно, що ми просто робимо свою роботу. Не вбиваємо нічий бізнес, не виконуємо замовлення і не вибираємо фаворитів. Без непромаркованих комерційних форматів, «заказухи» і «бартерів», без «ми вас нагодуємо, а ви про нас добре напишіть» та «не ставте, бо ми ж друзі». Просто висвітлюємо те, що відбувається в індустрії, як висвітлюємо будь-яку іншу міську тему. Що і зробили вчора.