Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фонтан за мільйон Полтава
Додано 22 лис 2021

Фонтан за мільйон Полтава

@fontan1000000
Кількість підписників: 23 492
Фото: 15,800
Відео: 4,250
Посилання: 7,330
Опис:
Канал про Полтаву Зв'язок з адміном каналу: @fontanadmin Чат: https://t.me/fontan1000000chat #Poltava #Полтава Банка монобанку на підтрмику каналу: https://send.monobank.ua/jar/7VFVSjtrRZ buymeacoffee: https://www.buymeacoffee.com/poltavafon9
Джерело

Фонтан за мільйон Полтава | У Полтаві закривають дитячі садочки: скарги підписників Фонтана Міська...

Логотип телеграм спільноти - Фонтанзамільйон Полтава Фонтан за мільйон Полтава @fontan1000000
7 410 Охват/переглядів 2026-04-16 06:22 Повідомлення №22825
У Полтаві закривають дитячі садочки: скарги підписників Фонтана Міська рада ліквідовує три дитсадки, які чотири роки слугують прихистком для переселенців. Мова йде про дитсадок № 27 «Зірочка» (вулиця Уласа Самчука, 1), № 47 «Золота рибка» (вулиця Олени Пчілки, 12) та № 72 «Веснянка», що у центрі міста (майдан Незалежності, 4а).Відповідно лист від підписниці: - Садочок № 72 знаходиться в історичній частині міста. Поруч з даним садочком проживає велика кількість молодих сімей з дітьми. Садочок закрили коли почалась війна і тимчасово поселили постраждалих. Але пройшов час і зараз замість того щоб надати дітям ходити до дитячого садочка хочуть по тихому ліквідувати. Альтернативи поруч не має. Так звісно центр міста можна потім торговий центр збудувати. А куди дітям в садочок ходити? Прошу домогтися у розголосі даної теми. Місцеві мешканці чекали що ось садочок нарешті відкриється, а тут виясняється, що його по тихому з балансу намагаються зняти. Не зрозуміло в чию власність. Прикриваючись постраждалими від війни людьми яким за 4 роки війни влада могла б надати повноцінне житло. Ваша думка із цього питання, як ситуація із садочками у Полтаві, чи важко записати в заклад дитину? І яка ваша думка, чому в Полтаві за понад 4 роки так і не вдалося побудувати житло для переселенців?