Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Збір закритий!
Додано 06 січ 2025

Збір закритий!

@fimaidonat
Кількість підписників: 4 580
Фото: 2,800
Відео: 139
Посилання: 4,090
Опис:
Привіт , я Фіма і я втомився боротися з інстой. Тут не буде новин , будуть тільки збори і різні види мотивацій для донатів. Всі збори перевірені зі звітами.

👥 Кількість підписників

4 580
Середній/День:: +33
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +86

📊 Кількість повідомлень на день

7.9
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 9.4
Середнє за день: 7.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 938 26-05-10 15:23
За традицією , коли зʼявляються новенькі , швиденько вводжу в курс справ)В чому фішка каналу? В тому, що коли здається , що вже всі , хто міг , задонатили, зʼявляємось ми і закриваємо всі разом. Ті, хто відкривав збори , знають про що я.Канал веду тільки я , команди і інших власників в цього каналу нема))Всі збори йдуть з посиланням на пости в інсті. Всі люди перевірені. Якщо мені не вистачає даних , я перевіряю через своїх військових. На канал потрапляють збори , на яких не вистачає до 100к. Це і математика , і психологія, бо чим ближче закриття , тим легше. Ну і плюс це розуміння того, що людина , що відкрила збір , і без каналу провела роботу , а не просто переклала на нас відповідальність.В кожного дня є мета. В середньому це +20к на зборі (мрію про 33к, щоб збирати млн щомісяця)Коли донатите , залишайте в коментарях «+» , можете суму писати, можна скрін, як завгодно. Так інші будуть це бачити і їх це буде мотивувати )Інколи буває гумор , але рідко) донатні умови , скріни з банок , мета дня і т.п. Наче все. Дякую усім , хто тут давно. Привіт усім , хто тут нещодавно. Сподіваюсь , вам у нас сподобається ❤️
👁 1,130 26-03-23 11:44
За традицією , коли зʼявляються новенькі , швиденько вводжу в курс справ)В чому фішка каналу? В тому, що коли здається , що вже всі , хто міг , задонатили, зʼявляємось ми і закриваємо всі разом. Ті, хто відкривав збори , знають про що я.Канал веду тільки я , команди і інших власників в цього каналу нема))Всі збори йдуть з посиланням на пости в інсті. Всі люди перевірені. Якщо мені не вистачає даних , я перевіряю через своїх військових. На канал потрапляють збори , на яких не вистачає до 100к. Це і математика , і психологія, бо чим ближче закриття , тим легше. Ну і плюс це розуміння того, що людина , що відкрила збір , і без каналу провела роботу , а не просто переклала на нас відповідальність.В кожного дня є мета. В середньому це +20к на зборі (мрію про 33к, щоб збирати млн щомісяця)Коли донатите , залишайте в коментарях «+» , можете суму писати, можна скрін, як завгодно. Так інші будуть це бачити і їх це буде мотивувати )Інколи буває гумор , але рідко) донати , скріни з банок , мета дня і т.п. Наче все. Дякую усім , хто тут давно. Привіт усім , хто тут нещодавно. Сподіваюсь , вам у нас сподобається ❤️
👁 1,340 26-02-21 11:40
За традицією , коли зʼявляються новенькі , швиденько вводжу в курс справ)В чому фішка каналу? В тому, що коли здається , що вже всі , хто міг , задонатили, зʼявляємось ми і закриваємо всі разом. Ті, хто відкривав збори , знають про що я.Канал веду тільки я , команди і інших власників в цього каналу нема))Всі збори йдуть з посиланням на пости в інсті. Всі люди перевірені. Якщо мені не вистачає даних , я перевіряю через своїх військових. На канал потрапляють збори , на яких не вистачає до 100к. Це і математика , і психологія, бо чим ближче закриття , тим легше. Ну і плюс це розуміння того, що людина , що відкрила збір , і без каналу провела роботу , а не просто переклала на нас відповідальність.В кожного дня є мета. В середньому це +20к на зборі (мрію про 33к, щоб збирати млн щомісяця)Коли донатите , залишайте в коментарях «+» , можете суму писати, можна скрін, як завгодно. Так інші будуть це бачити і їх це буде мотивувати )Інколи буває гумор , але рідко) донати , скріни з банок , мета дня і т.п. Наче все. Дякую усім , хто тут давно. Привіт усім , хто тут нещодавно. Сподіваюсь , вам у нас сподобається ❤️
👁 3,230 25-11-13 20:28
В нас останнім часом багато новачків, тому…… трохи бази : В чому фішка каналу? В тому, що коли здається , що вже всі , хто міг , задонатили, зʼявляємось ми і закриваємо всі разом. Ті, хто відкривав збори , знають про що я.Канал веду тільки я , команди і інших власників в цього каналу нема))Всі збори йдуть з посиланням на пости в інсті. Всі люди перевірені. Якщо мені не вистачає даних , я перевіряю через своїх військових. На канал потрапляють збори , на яких не вистачає до 100к. Це і математика , і психологія, бо чим ближче закриття , тим легше. Ну і плюс це розуміння того, що людина , що відкрила збір , і без каналу провела роботу , а не просто переклала на нас відповідальність.24 листопада - наш День народження (вже скоро). За цей час ми зібрали в районі 15 млн грн. Ага , я сам в ахуі) Спробую ближче до дн все точно порахувати , хоча і важко )В кожного дня є мета. В середньому це + 15-20к.Коли донатите , залишайте в коментарях «+» , можете суму писати, можна скрін, як завгодно. Так інші будуть це бачити і їх це буде мотивувати )Інколи буває гумор , але рідко) донати , скріни з банок , мета дня і т.п. Наче все. Дякую усім , хто тут давно. Привіт усім , хто тут нещодавно. Сподіваюсь , вам у нас сподобається ❤️