Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Дуже добре, що діти залишились живими🙏 Відверто це якесь диво. Чи можн...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 780 Охват/переглядів 2026-05-17 06:37 Повідомлення №4136
Дуже добре, що діти залишились живими🙏 Відверто це якесь диво. Чи можна було запобігти навіть цьому інциденту, а можливо і трагедії? ❗️ТАК❗️Якби батьки які дуже люблять своїх дітей купуючи їм ці самокати пояснювали не тільки як їм користуватись, але і пояснювали правила дорожнього руху. Діти навіть не зупинились, коли вже бачили першу автівку яка повертала, на перехресті. Як то кажуть проти всіх законів фізики, проти всіх логічних законів, порушуючи правила дорожнього руху,… далі ви все бачити на відео.Звісно винен будуть робити водія, бо наші правила дорожнього руху виписано таким чином що він повинен був обрати безпечну швидкість і так далі. Але на мій погляд тут стовідсотково провина батьків цих дітей. Я вважаю, ми повинні змінити законодавство таким чином, щоб безпосередньо батьки у подальшому відповідали за такі інциденти. Починаючи від адміністративного стягнення завершуючи виправними роботами. Народили дитину, несіть за неї відповідальність. З точки зору права:Батьків цих дітей, вже можна притягнути до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, якщо дії дітей свідчать про відсутність належного контролю чи виховання. Мова про ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей». Але чи можливо це з нашою судовою системою? Звісно ні. Бо одразу буде згадано, чи був системний брак нагляду, чи знали батьки про небезпечну поведінку, чи навчали дітей ПДР, обставини інциденту, чи є докази саме «ухилення» від виховання, ітд. Але позов на батьків, яб подав, з боку водія. Ще раз, дякувати Богові, діти живі!