Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | В рамках роботи профільного комітету періодично відвідуємо різні центр...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
4 430 Охват/переглядів 2025-09-10 06:37 Повідомлення №3671
В рамках роботи профільного комітету періодично відвідуємо різні центри комплектування.Намагаючись знайти хто ще з працюючих не воював, як того вимагає суспільство. Деяким ТЦК я взагалі раджу зробити день відкритих дверей для громад, щоб громадяни цієї громади на власні очі переконалась хто там працює. Звісно отримую як від працівників (цивільні), так і від військовослужбовців які служать, працюють в центрах комплектування, питання щодо підвищення заробітної платні. У деяких центрах комплектування спробував посидіти поруч з працівником який веде прийом громадян, військовозобов’язаних. Я начебто стресо стійкий, але вистачило мене хвилин на 40 у деяких випадках година. Особливо мене зворушив випадок коли молоденький військовослужбовець наскільки я пам’ятаю сержант, встає виходить в іншу кімнату, я йду за ним, там його починає трусити, бо він не розуміє чому він людина з інвалідністю, який пройшов війну переконує тих хто відверто йому хамив. Які висновки я зробив.📌 Все ж таки для роботи в центрах комплектування потрібно готувати людей. Популізм з реформами, коли туди перекидають звичайних військових (людей з інвалідністю) які добре вміють/вміли воювати, але нажаль не завжди вміють працювати з людьми. Це був хибний крок.📌 Але якщо ми хочемо мати ефективні центрі комплектування, які не будуть згадуватись у корупції, нам потрібно їм забезпечити ринкову заробітну платню на рівні НАБУ, ДБР, прокуратури, тощо. Тоді ми будемо говорити про рівність, та справедливість. Але нажаль поки, МО немає на це грошей. І це замкнуте коло та причинно наслідкові зв’язки. Ми робимо величезні зарплати для тих хто бореться з корупціонерами, але при цьому створюємо умови для того щоб ці корупціонери з’являлись.❗️❗️ До уваги тих хто посилається на мене. Прошу залишати посилання, та не перекручувати.