Джерело
Олександр Федієнко 🇺🇦 | Полігон на Сумщині. Ще один ракетний удар. Ще одна трагедія.Передививс...
5 800 Охват/переглядів
2025-05-21 05:57
Повідомлення №3296
Полігон на Сумщині. Ще один ракетний удар. Ще одна трагедія.Передивився відео росіян багато разів. Після сигналу тривоги особовий склад оперативно побіг до укриття. Це важливо. Але, на жаль, жертви все одно є.Сьогодні офіційно повідомили про шістьох загиблих. І попри те, що росіяни брешуть про “понад 100 уражених”, це не применшує горе втрати.Проте в мене є серйозні питання до керівництва полігону та відповідальних за безпеку:— Чому над полігоном досі літають ворожі розвідники?— Чому досі не застосовуються системи протидії цим дронам?— Чому не працює те, що мало б працювати за замовчуванням — системи РЕБ, програми “Дрон, перехоплювач” та інші засоби боротьби з повітряним стеженням?Ми знаємо, що війна — це не лабораторія, а живе поле ризиків. Але коли помилки повторюються — це вже не випадковість. Це халатність.Шість загиблих — це шість родин, що не дочекаються своїх героїв. І кожен, хто відповідає за безпеку, має собі чесно відповісти: чи зробив я усе, щоб цього не сталося?Готую відповідні звернення на національну гвардію, щодо перевірки, халатності, кримінальної відповідальності.#Сумщина #Полігон #РакетнийУдар #ЗСУ #Безпека #Дрони #Війна