Джерело
Олександр Федієнко 🇺🇦 | Читаю коментарі про угоду. Ну все як завжди, зрада. 🤷♂️Тобто запартне...
1 100 Охват/переглядів
2025-05-04 06:54
Повідомлення №3265
Читаю коментарі про угоду. Ну все як завжди, зрада. 🤷♂️Тобто запартнеритись з штатами, це зрада, а мати поруч іпанутого сусіда, який не збирається зупинятись у війні, це не зрада. 🤦🏻♂️Багато хто почав фантазувати про теплу ванну, що завтра війна завершиться. Я розумію, що за стільки років війни, це природне бажання — шукати надію й уявляти кінець війни, особливо коли втома, біль і втрати накопичуються з кожним днем. А фантазії про «теплу ванну» чи про швидке завершення конфлікту — це спосіб зберегти психіку й дати собі трохи спокою серед жорсткої реальності. Але давайте оцінимо тверезим поглядом, війна — це складний і тривалий процес, неможливо сказати «війна, стій раз два» для її завершення мало одного бажання. Я вважаю, що краще щоб Америка вбудувала Україну у свою систему економічної безпеки, аніж росія тут все зруйнувала та спалила. Бо їй нахрен не треба Україна! Робочі місця, я от не бачу черги з тих хто готовий у нас будувати заводи, навпаки, релокація, за кордон. Тому масштабні інвестиції США в економіку України надра, ресурси, промисловість, інфраструктуру, це шлях щодо відновлення зруйнованих міст та створення робочих місць🤔 Як приклад, Енергодар, чи буде існувати це місто, якщо Атомна так і не запрацює? Тому важливо відділяти популізм від реалій майбутнього.