Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Працюючи на окрузі я звісно не зміг собі відмовити у бажанні, перевіри...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
976 Охват/переглядів 2025-03-22 06:06 Повідомлення №3167
Працюючи на окрузі я звісно не зміг собі відмовити у бажанні, перевірити з чого роблять сметану та молоко, яке я споживаю. Тим паче, свого часу деякий громадський діяч додав мене до касти молочних магнатів:) Міф про "порошкове" молоко на полицях українських магазинів виник ще за часів СРСР. Зазвичай такі казки не беруться з повітря, їх намагаються масштабувати нелегальні або напівлегальні виробники. Це мені нагадує того брехуна який писав про акції батька🤦🏻‍♂️Хтось мені казав, що на цьому заводі, спочатку з молока робиться порошок, а потім вже з порошку ‒ знову молоко, а взагалі молоко у нас не молоко і масло не масло, а «одна суцільна хімія».Але побувавши на заводі, на власні очі переконався як виробляється молоко, та сметана;) Питне молоко виробляється зі свіжого пастеризованого. Воно проходить багатоетапну перевірку, не допускаються шкідливі домішки, антибіотики, інгібітори та небезпечні для здоров’я людини бактерії. Цей процес не вимагає консервантів.Але є і проблеми. Це неврегульованість виплат великими мережами магазинів після реалізації готової продукції виробника. Можуть і місяць і три, а то і до судів доходить, компенсувати гроші виробнику за його продукцію… Завод так само вимушений працювати з фермерськими господарствами. Ну і так далі.Але це проблема не про якість вже, а про інше. Тож молоко справжнє, на заводі де я був:)