Джерело
Олександр Федієнко 🇺🇦 | І трошки про підвищення тарифів на послуги звязку. «Київстар» анонсува...
1 100 Охват/переглядів
2024-12-17 09:52
Повідомлення №2964
І трошки про підвищення тарифів на послуги звязку. «Київстар» анонсував підвищення вартості тарифів у середньому на 25%.https://kyivstar.ua/news/id061220241200Лайфсел та вудафон мовчали, не довго. Нещодавно заявили, що таки теж підвищують. Мобільний оператор Vodafone оголосив про зміну вартості низки тарифів передплати. З 24 грудня їхня вартість зросте на 70-120 грн. Особисто моя думка не змінена. Спочатку вони через міжнародні громадські організації провели частково монополізацію галузі. Тепер другий крок підвищення тарифів. Я вважаю це призведе до ланцюжкового підвищення тарифів у всіх, не тільки мобільні, але і фіксованих операторів. До того ж механізм прикритої монополізації дозволить локалізованим провайдером де немає конкурентів також підвищити свої тарифи.Свого часу парламент провалили законопроект щодо підсилення контролю з боку регулятора НКЕК за оператораси. Можливо цей добре, бо принаймі тепер оператори не зможуть казати що підвищення тарифів через парламент:)А податкова поки отримує рішення судів щодо скасування примусового переведення на загальну форму оподаткування. Мені цікаво тільки одне. Якщо суди будуть виграні остаточно, то ці підприємці можуть стягнути з держави на власну користь ті податки які вони сплатили через непрофесійні дії міністерства та податкової.