👁 238
26-01-22 16:23
Гравці основної команди Футбольного клубу "Атлет" 19 січня провели перше тренування після зимової відпустки! 💛🖤Зустріч після довготривалої паузи була приємною та емоційною. Звісно, гравці та тренерський штаб команди скучили за футбольним життям команди, тож із захопленням поринули у підготовчий процес! Як повідомив Дмитро Мурашенко, головний тренер ФК "Атлет", до планування роботи команди у зимовий період підійшли ретельно. Минулого сезону, граючи в аматорській лізі, "Атлет" брав участь у підготовчому турнірі "Меморіал Макарова", в цьому році перевагу надали якісній фізичній підготовці футболістів та проведенню серії контрольних спарингів з серйозними суперниками, за результатами яких тренерський штаб оцінить фізичну готовність гравців, визначиться зі складом на весняний сезон та надасть можливість гравцям, які знаходяться на перегляді, проявити себе і долучитися до родини "жовто-чорних". Готуємось у новому сезоні тішити вболівальників яскравими перемогами! Дякуємо ЗСУ за таку можливість! 🇺🇦