Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - F1UA
Додано 06 гру 2025

F1UA

@f1ua_f1
Кількість підписників: 21 053
Фото: 2,170
Відео: 441
Посилання: 1,920
Опис:
Зробили Формулу 1 в Україні популярною, поки інші ходили під стіл Eat pasta drive fasta У питаннях співпраці писати на [email protected] Підписуйтесь на нашу Монобазу https://base.monobank.ua/9z9WVHjngdU645
Джерело

F1UA | Іноді, щоб зрозуміти, що тобі потрібно, треба зрозуміти, що тобі не по...

Логотип телеграм спільноти - F1UA F1UA @f1ua_f1
12 800 Охват/переглядів 2026-02-14 17:16 Повідомлення №3812
Іноді, щоб зрозуміти, що тобі потрібно, треба зрозуміти, що тобі не потрібно Ще навіть тести не завершились, а кількість критики нового регламенту не просто неймовірна, а якась аномальна. Та і справа навіть не в кількості. Завжди є ті, хто критикують і ті, хто хвалить. Так от, зараз не хвалить ніхто. Я не чув жодного захоплення новим регламентом. Звичайно, ті, кому вдалось побудувати відносно надійну і відносно швидку техніку, не критикують, бо для них це шанс на титул, але і захоплення теж не чутно. Навіть нібито чітерський двигун Мерседес якось відійшов на другий план. Пілоти по черзі роздають інтерв’ю, де кажуть, що це не перегони, якщо ви скидаєте газ там, де цього не маєте робити, щоб економити батарею. У мене до FIA одне питання: ви хотіли менеджмент ресурсу на дистанцію? Так у вас є WEC, є Дакар. Дайте пілотам Ф1 ганятися. Ганятися на найвищій швидкості, відчувати себе на вершині харчового ланцюга, де ти приборкуєш 1000 кінських сил і тобі складно впоратись з болідом в повороті, але тобі вдається, бо ти один з кращих гонщиків світу.Ті, на кому зараз тримається спадщина Ф1, ті, кого прийнято називати GOAT, Макс, Льюіс та Фернандо, в один голос кричать про те, що це жах, а не машини. Вибачте мене, але геній аеродинаміки, який завжди знаходить цікаві рішення з болідом, будує машину, яка на 4 секунди відстає від лідерів. Звичайно, можна сказати «не подобається — йди вирощувати моркву», але ви ж найпопулярніший спорт у світі, треба якось думати, як не просрати всі полімери. Навіть Андреа Стелла, керівник МакЛарену, у яких справи наче доволі непогано, відкрито говорить про те, що є серйозні побоювання стосовно безпеки, бо при піднятій нозі з акселератору, болід сповільнюється занадто агресивно. FIA не подумали над тим, щоб може протестувати цей регламент в інших або в окремих серіях. FIA всі кнопки натисли неправильно. Виколупали всі родзинки з булки і кинули нам. Їжте. Я щиро сподіваюсь на те, що командам вдасться донести до федерації ці думки і Формула 1 доволі оперативно зможе придумати щось, про що ми так давно мріяли і пілоти перестануть бути операторами техніки, а нарешті знову стануть кращими гонщиками на планеті.🏆F1UA | Insta | TikTok