Джерело
фанаточка монегаска | Відголоски кіпішу ще влягаються, всі хто хотів відписались, але вже мо...
397 Охват/переглядів
2026-04-01 12:15
Повідомлення №19360
Відголоски кіпішу ще влягаються, всі хто хотів відписались, але вже можна підбити підсумки (ну або назвемо це модним словом "відрефлексувати")▪️Значить так, я начиталась від вас багато приємних слів що вкотре доводить що і як людина, і як авторка каналу я нормальна▪️Почуття гумору - складна штука, і коли це не зачіпає неприйнятних тем то все ок. Я не збираюсь всіх вчити теорії гумору та пояснювати якими мають бути жарти. Я займалась всім цим гумористичним двіжем, я знаю що таке неприйнятний жарт. Сьогодні на жодному з каналів я не побачила таких жартів що вкотре доводить що ми все робимо правильно (і почуття гумору у нас переважно хороше)▪️Дойоб до жартів в день сміху - ну це вже ні в які ворота не лізе. В нашому складному житті, де на кожному кроці лише негатив, проблеми, втрати і багато чого поганого зараз би брати і докопуватись до людей що вони жартують в день сміху! Якщо абсурдність ситуацій, які були згадані в жартівливих постах, сприймається за чисту монету, то може тоді краще газетки під під'їздом читати, а не телеграм. Та і кабель інтернетівський відрізати можна, ну там же опромінення і чіпування ага (тут все було сарказмом, а то раптом хтось на зрозуміє)Абсолютна більшість людей все сприйняли добре, тож я рада що у нас переважно така спільнота і формується. Вдячна вам, пані та панове читачі, за те що ви все розумієте так як це потрібно❤️▪️Додам по ШІ. Не те що я проти, користуйтесь на здоров'я, ваше право. Я уникаю контенту, згенерованого ШІ (хіба що випадково опублікую, а потім мені вкажуть що це ШІ), мені не сподобалося з ним взаємодіяти і я не бачу в цьому сенсу. Я таблички вручну роблю для своєї рубрики з табличками! Ну тобто, отака я прибічниця технологій що веду блокнот і вручну заповнюю статистичні таблички в екселі)Можу багато вам ще повиписувати про всяке різне і про "тяжке життя авторів/адмінів каналів", але давайте не цього разу, лишимо це на наступний раз коли мене знову вибісить якийсь черговий кадр)Коротше, будьте хорошими адекватними людьми і вас будуть оточувати такі ж хороші та адекватні люди❤️