Джерело
фанаточка монегаска | Кваліфікація гран-прі Японії Ну не знаю, ну от наче і квалі була, і як...
439 Охват/переглядів
2026-03-28 21:42
Повідомлення №19310
📎Кваліфікація гран-прі Японії Ну не знаю, ну от наче і квалі була, і якось взагалі нічим вона не запам'яталась. Все якось так мляво, без жодної інтриги. Але давайте аналізувати все це "дуже цікаве" дійствоКімі на поулі, Кімі носитимуть на руках тижнями. Молодець, але на цьому я і закінчуДжордж мав проблеми по ходу квалі, тому ми не побачили як він може працювати "на повну силу"Оскар порадував. Напевно єдиний приємний момент кваліЛандо також недалеко, але від нього це більш-менш очікувано цього сезонуШарль знову четвертий. Бро, прошу, згадай Остін 2024 коли будеш стартувати🙏🏻 і продовжуй критикувати то все як це робить і твій Макс🤭Льюїс шостий, але після минулого сезону такий результат наче як відчувається хорошимЩо забув П'єр на Р7 - загадка, але цікаво чи він конвертує це в хороші очкиФранко не там де П'єр. Ну тут я продовжую лишатись на своєму - треба це змінювати, бо така прірва між двома пілотами це не окІсак вище Макса... Ні, мені це наснилось, але хай радіє поки щоМакс на Р11... Я коментувати це не буду, я трошки фанаточка Макса і не хочу бачити цього🫣Габі в топ-10 - це класно. Рада бачити його тутНіко не вийшов з другого сегменту, але якось у них з Габі так і складається - не можуть обидва їхати класно, лише хтось одинАрвід, а де тебе такому навчили, м? Обігнав Ферстаппена і виштовхав його з топ-10. Непогана заявка на майбутнє Ліам... А де ти, Ліам? Надто далеко від напарника, бро, так silly season для тебе обернеться не дуже добре... Естебан цього разу, як не дивно, вище напарникаОллі, ну що з тобою сталось, незвично бачити тебе так низькоКарлос і Алекс знову в хвості пелотону. Ну не останні/передостанні і добреЧеко і Вальттері також в хвості пелотону. Ну не останні і то добре Фернандо і Ленс останні. Ну хоча б їдуть і то добреГоловні хайлайти:- Арвід вибив Ферстаппена з топ-10- Піастрі в топ-3- другий поспіль поул Антонеллі - Гаслі знову класний в квалі- провал Бермана - Аджар краще Ферстаппена - проблеми з болідом РасселаНу окей, трошки цікавинок назбиралось, але не скажу що я їх легко згадаю через місяць-два. Квалі та й квалі, була та й булаСтарт гонки о 08:00, не пропустіть🔥#qualireview@f1andnat