Статистика telegram каналу - @evgendoberman

Євген Ситниченко / Криворізький район

Subscribers: 2318
Photos: 1310  Videos: 692  Links: 11 
Новини
2021-11-03

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-03-12
2024-03-11
2024-03-06

Історія змін назви

Євген Ситниченко / Криворізький район
2024-03-12
Telegram: Contact @evgendoberman
2024-03-11
Євген Ситниченко / Криворізький район
2024-03-06

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-03-12
Акаунт Telegram
2024-03-11
Публічна группа чи канал
2024-03-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Вони сильні і незламні. Для них не існує поняття “не можу”. Дисципліна і безкомпромісне виконання бойових завдань - понад усе. Разом з тим, саме вони - колосальна підтримка одне для одного, для солдатів, яких ведуть в бій. Їх чують і до них дослухаються.

Сьогодні в Україні відзначають своє професійне свято сержанти Збройних Сил України.

Вітаю і дякую кожному, хто присвятили своє життя військовій службі. Вам, хто нині обороняє країну. Незважаючи на жахи війни, які бачите щодня, бережете в душі доброту і порядність. Дякую за вашу відповідальність, чесність. Бережіть себе! Переможемо! Зі святом!🇺🇦
Провів сьогодні Ставку – з детальною доповіддю міністра оборони. Щодо наступного року, забезпечення сил оборони. Щодо кожного з напрямків і всіх параметрів – снаряди, зброя, техніка, амуніція. Те, що поки в дефіциті. І те, що об’єктивно треба буде збільшити, з урахуванням планів наших активних дій. 
 
Важливі доповіді були на Ставці щодо ситуації на конкретних фронтових напрямках: Донеччина, Харківщина, південні напрямки. Доповідали Головком та генерали Сирський, Тарнавський, Москальов, Содоль… Дякую кожному нашому воїну!  
  
Дав сьогодні окреме доручення Міністерству оборони та Генеральному штабу щодо реагування на носіїв «кинджалів», які зупиняють нашу країну на години через повітряну тривогу. Наш рівень ППО і загалом готовність до ракетних загроз дозволяє дещо осучаснити реагування – без непотрібних зупинок країни. Це важливо для мільйонів наших людей. Я очікую відповідних пропозицій. 
 
Слава Україні!
Хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які щоночі й щодня на бойовому чергуванні. Тільки «шахедів» за ніч на сьогодні вдалося збити 16. Дякую всім льотчикам та інженерам Повітряних сил України, усім нашим зенітникам та воїнам мобільних вогневих груп. Щоразу, коли в них є результат, це результат для всієї держави. Це порятунок для наших людей, для наших міст, для української інфраструктури.

Звичайно, я дякую усім у світі, хто допомагає. Географія нашої співпраці заради повітряного щита для України дуже широка. Не все зараз можна розказати публічно. Але що абсолютно точно, так це те, що Україна постійно стає сильніше. Можливості нашої ППО збільшуються.

Звичайно, це ще не сто відсотків захисту. Багато роботи попереду. Такі міста, як Харків, такі регіони, як Донеччина й Запоріжжя, потребують більше систем, більше безпеки. Це завдання є в усіх наших дипломатів, у всієї нашої держави. Я дякую всім, хто ефективний у цьому.

Слава всім, хто б’ється та працює заради України та нашої незалежності! Дякую всім, хто допомагає!
Слава Україні!
Із робочим візитом у Криворізькому районі сьогодні була заступниця голови Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна. Разом з нею та Оленою Кришень, директором департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА, ми перевірили роботу двох психоневрологічних інтернатів нашого району та один з Нікопольського району, який у зв'язку з військовою агресією росії в Україні, нині знайшов прихисток у місті Кривий Ріг.

Одразу хочу відзначити привітність керівників та персоналу закладів не лише до нас, як до гостей, але й до підопічних. Чисті, світлі та охайні кімнати, санвузли та їдальні. Багато приміщень, де облаштовані зони відпочинку, вільний доступ до виходу у двір закладів. Все це створює дружню і по-справжньому здорову атмосферу для людей, які потребують психологічної підтримки. В двох закладах автономні котельні, які забезпечують теплом прилеглі приміщення. Є генератори та укриття. Пральні комплекси. Все для комфортного перебування людей з особливими потребами.

Дякую працівникам закладу за піклування. Віра в добро - відмінна риса українців і українок. Тільки з так, і з вірою у Збройні Сили України та нашого Президента ми неодмінно переможемо! Слава Україні 🇺🇦
Продовжуємо працювати над забезпеченням шкіл і садочків Криворізького району безпечними і комфортними укриттями для дітей.

Сьогодні разом із першим заступником начальника Криворізької РВА Віталієм Шпаком перевірили укриття в Широківській та Новопільській громадах.

У двох навчальних закладах - Широківському ліцеї №1 та №2 - укриття розраховані на 280 та 250 осіб відповідно.
✅️У першому ліцеї завершено ремонтні роботи і триває процес облаштування приміщення. Воно світле і просторе, з хорошою вентиляційної системою та максимально комфортне для перебування дітей під час повітряної тривоги. Ремонт і облаштування здійснено завдяки співфінансуванню з державного та місцевого бюджетів.
✅️Ремонт та облаштування укриття у Широківському ліцеї №2 вже завершено. Під час сигналу повітряної тривоги туди переходять діти самого ліцею та садочка, який знаходиться в цій самій будівлі. Проінспектоване співробітниками ДСНС та Держпродспоживслужби, це сховище має все необхідне для того, щоб діти почувалися в безпеці і могли відволіктися під час тривалого перебування. Там є медичні препарати, запас питної і технічної води, їжі, обладнані вбиральні, відпочинкова зона та гральна кімната. Кошти для ремонту і облаштування було виділено з місцевого бюджету.
Дякую голові громади та всім причетним за відповідальне ставлення до безпеки наших дітей.

❗️Кілька тижнів тому був із перевіркою укриттів у Новопільській ОТГ. Тоді мав ряд зауважень до замовників і виконавців робіт, на усунення яких давав два тижні. Тож сьогодні знову приїхав перевірити хід робіт у різних населених пунктах Новопільської громади. Мої зауваження і вимоги до виконання робіт були почуті, більшість недоліків усунуті. Але роботи тривають, і в ході перевірки були виявлені додаткові проблемні моменти. Виконавці пообіцяли врахувати кожне зауваження. Ситуацію, як і обіцяв, тримаю на особистому контролі, тому що в питанні безпеки дітей компромісів бути не може. Діти повинні бути в безпеці.

Продовжуємо працювати і рухатися до нашої перемоги! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за їхню віддану роботу на фронті! Слава Україні 🇺🇦
Провів сьогодні тривалу нараду з дипломатами, урядовцями, представниками Верховної Ради щодо підготовки нашої держави до політичного рішення Європейської ради про початок переговорів про членство України у Євросоюзі. Наші кроки та наші рішення. Працюємо над тим, щоб отримати безумовне рішення про початок переговорів. Для України це принципово – реалізувати всі рекомендації Єврокомісії, які були надані, усі сім рекомендацій, і виконати необхідне на цьому етапі нашого шляху у Європейський Союз. 
 
Провів сьогодні кілька нарад і щодо наших нових міжнародних кроків, які заплановані на найближчі тижні. Перемовини з лідерами держав-партнерів, нові пакети підтримки для наших воїнів, міжнародна комунікація України. 
 
Ми можемо й мусимо забезпечити абсолютно чіткий результат: хоч би яким був інформаційний порядок денний світу, наші партнери мають нас розуміти й чути українців. І це буде. 
 
Слава нашим воїнам! Слава всім нашим героям!  
Слава Україні!
Ми пройшли вже майже половину листопада і маємо бути готовими до того, що ворог може збільшити кількість ударів дронами чи ракетами по нашій інфраструктурі.

Росія готується до зими. І у нас в Україні вся увага має бути зосереджена на захисті, на відповідях терористам, на всьому тому, що Україна може зробити, щоб полегшити нашим людям проходження цієї зими та збільшити можливості наших воїнів.

Я дякую всім нашим партнерам, які допомогли Україні з ППО. Це різні країни. Не про все зараз ми можемо говорити відкрито, але український повітряний щит уже сильніше, ніж торік. Уже інші можливості, але ще не повний захист усієї території. І ми працюємо, щоб зробити його ще більш сильним. Кожна країна, кожен лідер, які допомагають нам посилювати ППО, допомагають захищати життя.

Я закликаю всіх українців, українок, усіх тих, чий голос у світі чують, наших журналістів, всіх тих, хто підтримує Україну у світі, допомагати посилювати захист. Допомагати! Ми здатні проходити найскладніші випробування. Але разом, у єдності, коли дбаємо про одне одного і коли мільйони людей допомагають своїм захисникам, захисницям та своїй державі. Бути єдиними і бути вдячними – це обовʼязково.

Слава нашому народу! Слава Україні!
У домівках мешканців і мешканок Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг, буде тепло. Усі об'єкти критичної інфраструктури та комунальної власності будуть забезпечені опаленням в повному обсязі.

У громадах Криворіжжя розпочинається опалювальний сезон.
У місті Кривий Ріг з 10.11.2023 року заплановано підключення опалення в житлових будинках. Також тепло вже подається в 11 медичних закладів.
На сьогодні в Апостолівській громаді підключено центральну лікарню та 2 амбулаторії сімейної медицини.
У Глеюватській громаді підключено 2 амбулаторії сімейної медицини - у селі Глеюватка та селі Шевченкове. З 13.11.23 року планують підключення на решті території громади, коли середньодобова температура три дні поспіль становитиме менше +8°.
У Девладівській громаді опалювальний сезон розпочато в усіх закладах комунальної власності.
У Новопільській громаді станом на сьогодні опалення підключено у Криворізькій центральній районній лікарні.
У Широківській громаді станом на 11.11.2023 року опалювальний сезон розпочато в закладах охорони здоров’я та дитячих садочках. Від учора здійснюється запуск шкіл та закладів культури.

На території Криворізького району діють 249 котелень (зокрема 98 котелень - у м. Кривий Ріг). Із них 188 котелень місцевих рад (зокрема 72 котельні - у м. Кривий Ріг), 58 відомчих котелень (зокрема у м. Кривий Ріг - 26 відомчих котелень). Стан підготовки котелень до нового опалювального сезону складає 100% (по м. Кривий Ріг - 100%).

Продовжуємо працювати задля наближення перемоги України. Віримо у Збройні Сили України та нашого Президента! Слава Україні 🇺🇦
Невимушена, динамічна, з жартами і серйозними питаннями. Саме так пройшла зустріч зі студентами Державного університету економіки та технологій та активною молоддю Кривого Рогу.

Зустріч організована за ініціативи радника Дніпропетровської обласної ради Тетяни Чабанової, в.о. ректора Андрія Шайкана та в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валентина Орлова. Разом із головою Дніпропетровської обласної ради Миколою Лукашуком розповіли про специфіку роботи та різницю в функціоналі органів державної влади і місцевого самоврядування.

Звісно, найцікавіша частина таких зустрічей - це блок питання/відповідь. Виважені і серйозні запитання нині цікавлять молодь. Фінансування проєктів відновлення водопостачання на Криворіжжі та протидія інформаційним "вкидам", доцільність діяльності певних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, необхідність фінансування низки програм, залучення молоді до процесу державотворення на регіональному рівні та інші.

Справді зацікавлені, сповнені віри в можливість якісних змін у суспільстві - студенти та молодь переконують, що майбутнє нашої країни буде процвітаючим. Укотре підтверджуючи, що зміни в місті, районі, області на державі залежать від кожного з нас. Залежать від громадянської позиції та активності в певний проміжок часу. Зараз головна наша задача - перемога України у війні. Ми віримо у Збройні Сили України! Віримо у Президента, який став символом свободи і незламності країни! А тому і перемога буде за нами в 300%! Слава Україні 🇺🇦
Громади розвиваються попри труднощі, попри жахи війни, яка триває в Україні, заради добробуту мешканців і мешканок.

Сьогодні разом із заступником начальника Криворізької РВА Віталієм Шпаком із робочим візитом відвідав Глеюватську громаду. Разом із першим заступником голови Глеюватської громади Дмитром Гурєєвим проінспектували кілька об’єктів: капітальний ремонт амбулаторії, водоочисні станцію та прокладання водовідної мережі в населених пунктах Глеюватської ОТГ.

У селі Недайвода розпочато реконструкцію будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Глеюватської сільської ради». Заклад має охопити медичними послугами понад 1500 місцевих мешканців і мешканок. Роботи ведуться коштом місцевого бюджету, з якого вже виділено понад 5 млн грн. В осяжному майбутньому медичний заклад надаватиме широкий спектр медичних послуг. І обов'язково при амбулаторії ведуться роботи з ремонту квартири для медперсоналу.

Також у селі Недайвода оглянули станцію очистки води. Вона була передана на потреби громади завдяки співпраці керівництва Дніпропетровської області та американсько-українського фонду «RAZOM». Нині нею можуть користуватися більше 1200 осіб місцевого населення та мешканці інших сіл.

Одне з найбільш проблемних питань Глеюватської громади - водозабезпечення домогосподарств. Тому спільними зусиллями Дніпропетровської ОВА та громади було розпочато нове будівництво водоводу до ст. Саксагань з перспективою підключення с. Зелене Поле, с. Лісове, с. Високе Поле Криворізького району Дніпропетровської області. В селі Високе Поле відсутнє центральне водопостачання. Села Зелене Поле, Лісове, станція Саксагань, а це майже 800 осіб, отримують питну воду водогоном Придніпровської залізниці протяжністю 12 км. Водовід і його насосні, накопичувач, башта, дюкер уже зношені і знаходяться в аварійному стані. З кожним роком все частіше відбуваються пориви на цьому водоводі. Вирішення проблеми водопостачання сіл дасть можливість забезпечити економне і раціональне використання питної води, зніме соціальну напругу, поліпшить добробут населення, забезпечить зниження споживання питної води та витрат на експлуатацію системи водопостачання.

Дякую кожному і кожній, хто вболіває за свою громаду, незалежно, чи вона біля фронту, чи в тилу. Кожен українець і українка заслуговують на гідне життя в незалежній країні. А з вірою у Збройні Сили України та нашого Президента - у країні, яка неодмінно переможе ворога! Слава Україні 🇺🇦
Сьогодні був день, який історія України точно буде памʼятати.

Є позитив від Єврокомісії – рекомендація почати переговори щодо членства нашої держави в ЄС. Це саме те рішення, якого ми очікували.

Наш народ заслуговує бути в Європейському Союзі – разом з усіма вільними народами нашої Європи. І ми все для цього робимо. Я впевнений, що немає альтернативи тому, щоб межі демократичної Європи відповідали межам Європейського Союзу.

Зараз ми очікуємо рішення Європейської ради в грудні щодо переговорів, і ми вже підготувалися до цього рішення. Україна свою частину роботи виконує. Це наш топовий пріоритет. Я вдячний усім у нашій державі, хто допомагає цій нашій роботі.

Звичайно, вже розуміємо, які наші кроки потрібні далі, щоб рухатись уже після рішення Європейської ради та наближати ключову мету – сам вступ нашої держави в ЄС.

Дякую усім в світі, хто допомагає! Слава всім нашим людям, які бʼються та працюють заради України! Наші воїни, дякую вам за кожен ваш крок, за вашу силу, яка дозволяє Україні жити.
Слава Україні!
Постійний моніторинг безпекової ситуації в громадах Криворізького району та оперативне реагування на зміни - запорука стабільного життя мешканців і мешканок Криворіжжя.

Сьогодні за участі радника голови Дніпропетровської ОВА Олександра Фастовця відбулася щотижнева нарада із керівниками силового блоку Криворізького району - управлінь Національної та патрульної поліції, поліції охорони, прокуратури, СБУ, ДСНС, 248 батальйону 129-ї бригади ТрО та радником начальника Криворізької РВА.

За інформацією Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, протягом минулого тижня співробітники ДСНС здійснили 70 виїздів, ліквідовано 42 пожежі. Знищено 14 одиниць вибухонебезпечних предметів (сучасні і застарілі), зокрема у Лозуватській, Глеюватській, Софіївській та Широківській громаді.

Згідно даних міського управління поліції охорони у Дніпропетровській області доповів, що протягом тижня здійснено 135 виїздів, здійснено реагування на 23 виклики по тривожній сигналізації.

За оперативними даними полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській обл. в період часу з 30 жовтня 2023 року по 05 листопада 2023 року включно, було:
- опрацьовано 1505 завдань;
- складено 826 адміністративних матеріалів, з них 114 протоколів та 614 постанов, в тому числі складено 71 протокол за ст. 130 КУпАП.

За інформацією Криворізького районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області, за минулий тиждень в середньому за добу співробітники відомства опрацьовують близько 500 повідомдень від громад.

Дякую за роботу кожного напрямку задля забезпечення комфортного життя мешканців і мешканок громад Криворізького району. Слава Україні 🇺🇦
620-й день війни. Ніч у громадах Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг, пройшла спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Віримо у наших захисників і захисниць, та нашого Президента, і перемога буде за нами в 300%! Слава Україні 🇺🇦
Ви долаєте сотні кілометрів щодня. Ви бачите тисячі людських доль. Ви рятуєте сім'ї, єднаючи через багато місяців розлуки. Ви доставляєте наших незламних захисників і захисниць додому до родин. Ви бачили мільйони усмішок і так багато сліз. Ви стали брендом, який зустрічає гостей нашої країни і везе по всіх куточках України.

Сьогодні в Україні відзначають День залізничника. Свято людей із великим серцем та непорушною силою волі. Свято людей, які щодня створюють затишок і безпеку на шляху до мрії.

Ваша роль у спасінні сотень тисяч українців і українок, дорослих і дітей у перші місяці війни, коли евакуаційні потяги курсували щоденно по кілька разів, заповненні жінками і дітьми, які намагалися врятуватися від жорстокості рашистів, посяде особливе місце в історії України та серцях кожного і кожної з нас.

Дякуємо вам за ваші великі добрі серця. Дякуємо, що знаходите необхідні слова. Дякуємо за вашу відповідальність і відданість справі й людям. Дякуємо за найсмачніший чай. Одного дня наш великий український потяг обов'язково дістанеться зупинки "Перемога"! Слава Україні 🇺🇦
Безкомпромісні у своїх рішеннях, сміливі і сильні. Вони тримають різні напрямки фронту в цій страшній війні. Вони воюють заради свободи нашої країни, заради кожного і кожної з нас.

Сьогодні своє професійне свято відзначають артилеристи, ракетники та бійці інженерних військ.

Вітаємо і бажаємо сили та наснаги. Дякуємо за вашу відданість справі та блискучу роботу, за вашу мужність і рішучість! Слава Силам оборони України! Слава Україні 🇺🇦
Війна, яку росія розв'язала на території України, показала всьому світу єдність українського народу.

У Криворізькому районі щодня проводиться робота з внутрішньо переміщеними особами - людьми, які вимушено втратили своє житло або змушені були покинути рідний дім через небезпеку. Згідно з Єдиною інформаційною базою даних внутрішньо переміщених осіб, на території Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг, на обліку перебуває 78586 осіб (зокрема 68181 - у м. Кривий Ріг), 59098 сімей (у тому числі 51317 родин - у м. Кривий Ріг), які перемістилися після 24.02.2022 року з інших регіонів України, де ведуться активні бойові дії, у тому числі:
19243 дітей (по м. Кривий Ріг - 16555 дітей);
3521 особа з інвалідністю (у тому числі по м. Кривий Ріг - 3109 осіб з інвалідністю);
14242 особи пенсійного віку (у тому числі по м. Кривий Ріг - 12110 осіб пенсійного віку);
40494 особи працездатного віку (у тому числі по м. Кривий Ріг - 35715 осіб працездатного віку).

За січень-жовтень поточного року допомогу на проживання ВПО нараховано 41700 отримувачам (у тому числі по м. Кривий Ріг - 35300 особам) на суму майже 1,57 млрд грн (у тому числі по м. Кривий Ріг на суму майже 1,36 млрд грн).

Також провадиться гарантований державою захист і підтримка вразливих категорій населення. Протягом 10 місяців поточного року здійснено виплату всіх видів державних соціальних допомог 37300 особам (у тому числі по м. Кривий Ріг – 31100 особам) за рахунок коштів державного бюджету на суму майже 918,2 млн грн (у тому числі по м. Кривий Ріг на суму майже 720,0 млн грн).

Допомагаємо одне одному і тим, хто потребує нашої допомоги. Віримо в Збройні Сили України та нашого Президента, і перемога буде за нами в 300%. Слава Україні 🇺🇦
Удень 1 листопада рашисти вдарили з "Градів" по території Криворізького району, а саме по Грушівській громаді. Пошкоджено чотири приватні будинки, господарська будівля та приватний автомобіль. Найголовніше, що ніхто не постраждав.

На решті територій Криворіжжя - без надзвичайних ситуацій.

Цинізм рашистів не знає меж. Але будь-яке зло зрештою буде знищено. З вірою в Сили оборони України та нашого Президента, Україна переможе в 300%! Слава Україні 🇺🇦
615-й день війни. Попри нічні сигнали повітряної тривоги, у громадах Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг, без надзвичайних ситуацій. Дякуємо за захист Силам оборони України.

Працюємо задля наближення перемоги! Віримо у наших захисників і захисниць, та нашого Президента! Слава Україні 🇺🇦
Сьогодні за участі радника голови Дніпропетровської ОВА Олександра Фастовця відбулася щотижнева робоча нарада з представниками силового блоку району - очільниками Національної поліції, патрульної поліції, поліції охорони, прокуратури, Служби безпеки Україна та ДСНС, командиром 248-ї батальйону 129-ї бригади ТрО.

За інформацією Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, протягом минулого тижня співробітниками служби здійснено 91 виїзд, з них - 41 пожежа. Через негоду в суботу, 28 жовтня, здійснено 3 виїзди. Співробітники служби ДСНС знищили 3 одиниці вибухонебезпечних предметів - 2 сучасні елементи від РСЗВ "Ураган" та "Град" у селі Велика Костромка Зеленодольської громади, та один застарілий боєприпас у Софіївській громаді.

Співробітниками Криворізького міського управління поліції охорони у Дніпропетровській області за минулий тиждень здійснено 182 виїзди та реагування на 27 викликів за тривожною сигналізацією.

Згідно з інформацією Криворізького районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області, у середньому за добу співробітники відомства опрацьовують близько 600 звернень від мешканців громад. Загалом безпекова ситуація в громадах району стабільна.

За інформацією патрульної поліції, у період з 23.10.2023 року по 30.10.2023 року співробітники відомства опрацювали 1588 завдань. Складено трохи більше 935 адміністративних матеріалів.

Радник начальника Криворізької РВА Юрій Сіньковський доповів, що минулого тижня до Криворізької РВА надійшло понад 100 звернень від військовослужбовців та родин захисників і захисниць. Основні питання - допомога у проходженні медкомісій, організація дообстежень у спеціалізованих клініках та інститутах, у вузькопрофільних спеціалістів. Триває робота з пошуку партнерів у межах України та за кордоном для проходження реабілітації військовослужбовців. Окремо нині стоїть питання організації прийому психологів для захисників і захисниць та членів їхніх родин для підтримки ментального здоров'я.

Робота на шляху до перемоги триває. Її багато. Але разом ми все здолаємо. З вірою у Сили оборони України та нашого Президента перемога буде за нами в 300%. Слава Україні 🇺🇦
Є хороша новина у підсумок зустрічі на Мальті, зустрічі радників щодо Формули миру. Погоджено заяву співголів саміту – базову й таку, що єднає. Це правильний сигнал. Щоб не відбувалося у світі, головне – це єднання заради реальної сили міжнародного права, бо це – єднання заради справедливості для України й всіх країн та народів, які можуть зазнати агресії.

Вже готуємося до важливих кроків, які заплановані на перші тижні листопада. Взагалі цей листопад та грудень мають стати вагомими для України. Це й нові оборонні пакети, розвиток наших відносин із Європейським Союзом. Готуємо й міжнародні заходи, заплановані в Україні. Активність нашої роботи з партнерами буде незмінною.

Слава нашим воїнам! Слава Україні!