Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - єСвітло💡Київ | Світло
Додано 06 січ 2025

єСвітло💡Київ | Світло

@esvitlo_kyiv_ua
Кількість підписників: 158 611
Фото: 490
Відео: 176
Посилання: 6,690
Опис:
🔌 єСвітло Київ — оперативні оновлення про відключення електроенергії у столиці. 💰 На біржі: https://adsell.io/r/IzTgRc ✅ Неофіційний канал: ми прагнемо максимально швидко та точно інформувати населення.
Джерело

єСвітло💡Київ | Світло | нампишуть Доброї ночі.Прошу максимального розголосу ситуації в будинку...

Логотип телеграм спільноти - єСвітло💡Київ | Світло єСвітло💡Київ | Світло @esvitlo_kyiv_ua
35 700 Охват/переглядів 2026-01-28 09:57 Повідомлення №27635
#нампишуть Доброї ночі.Прошу максимального розголосу ситуації в будинку за адресою Червоної Калини, 59А.Вже третю добу в будинку повністю відсутнє електропостачання. Разом зі світлом немає опалення та гарячої води. Зараз звертаюсь саме щодо світла.Мешканці викликали поліцію та подали заяву. Водночас сама поліція прямо говорить, що це, ймовірно, не дасть жодного результату.З ДТЕК неможливо звʼязатися. Телефони аварійних служб недоступні. Навіть поліція не може додзвонитися до представників ДТЕК.Ми залишились сам на сам з проблемою і не розуміємо, куди ще звертатися.У будинку живуть діти та люди похилого віку. Люди мерзнуть, перебувають у критичних умовах вже кілька днів поспіль.Ми не вимагаємо неможливого. Єдине прохання: щоб до будинку приїхала аварійна бригада електриків ДТЕК або будь-яка інша відповідальна служба та усунула несправність.Прошу допомоги і публічного розголосу, бо інакше нас просто не чують. Доброго дня. Прошу розголосу. За адресою вул.Милославська, 23, (Троєщина) відсутність світла частково в будинку з 14-30 з 24.01.2026 (вже 4 доби!!!). Будинок підключено рандомно. Заявки на 1551, на 112, до Керуючої компанії, результату не дають - ми залишаємося без світла! 27.01.2026 (приблизно о 20 годині) приїздили електрики від Керуючої компанії, замінили рубильник. Світло так і не відновилося. Сказали, що далі то питання не до них. ДТЕК заявки приймає лише від керуючої компанії або ЖЕКу. Ну а ЖЕК (316) чомусь зволікає - мешканці будинку щодня ходять інформують ЖЕК про цю проблему.При цьому всьому чат-бот ДТЕК пише, що не зафіксовано відключень за нашою адресою, а на сайті ДТЕК - відсутнє електропостачання (отже заявку залишити неможливо!). Ми, мешканці будинку, заручники ситуації. Нас ніхто не чує! Ні голова Деснянської РДА (Бахматов), ні Керуюча компанія, ні ЖЕК, ні ДТЕК. Відправляйте друзям, багато хто не знає де переглянути графік! єСвітло 🅱️ Київ